Skocz do zawartości

Opinie Opiekunek

Administrators
 • Liczba dodanej zawartości

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Opinie Opiekunek w rankingu: 9 stycznia

Opinie Opiekunek posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

4 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy
 1. Evolution - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Evolution Ireneusz Pieczarka. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 2. Vesper Bonum - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Vesper Bonum. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 3. Efekt - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Agencja Zatrudnienia Efekt. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 4. Betreuung M.S. - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Betreuung M.S.. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 5. Blue Line - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Blue Line. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 6. Evolution - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Evolution. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 7. Bravecare - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Bravecare. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 8. Vital Life 24 - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Vital Life 24. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 9. EUROPAcare24 - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie EUROPAcare24. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 10. Respekt - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Respekt. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 11. Proseca - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Proseca. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 12. Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Job&Work Germany. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 13. VIVAX - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie VIVAX. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 14. Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Pflegehilfe Schweiz AG. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
 15. Pflegehelden - opinie

  Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Pflegehelden. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się