Skocz do zawartości

Opinie Opiekunek

Moderators
 • Postów

  522
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3
 • Żetony

  0

Ostatnia wygrana Opinie Opiekunek w dniu 30 Września 2021

Użytkownicy przyznają Opinie Opiekunek punkty reputacji!

Reputacja

15 Zauważony

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

320334 wyświetleń profilu (zarejestrowani oraz goście)
 1. Nie wiem . Nie pojechałam bo trzeba zapłacić za przejazdy . I na różnych forach czytałam dziwne opinie :) 

 2. niestety nie polecam współpracy z tą firmą,na wypłatę czeka się miesiąc lub dłużej

 3. Szukasz pracy w opiece w Niemczech? Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie opiekunek o firmie Carema. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Dziękujemy!
 4. Szukasz pracy w opiece w Niemczech? Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie opiekunek o firmie 1AMedicas24. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Dziękujemy!
 5. Szukasz pracy w opiece w Niemczech? Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie opiekunek o firmie Danzi Care. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Dziękujemy!
 6. Szukasz pracy w opiece w Niemczech? Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie opiekunek o firmie Experis Human Resources. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Dziękujemy!
 7. Szukasz pracy w opiece w Niemczech? Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie opiekunek o firmie Germania Care. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Dziękujemy!
 8. Szukasz pracy w opiece w Niemczech? Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie opiekunek o firmie Vivyan. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Dziękujemy!
 9. Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie Kartrans. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!
 10. Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie Osobus. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!
 11. Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie Rob-Trans. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!
 12. Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie Kamil bus. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!
 13. Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie GTV. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!
 14. Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Senior Partner 24. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Szukasz tylko opinii? Sprawdź jak na pytania ankiety odpowiadali inni (wyświetl wyniki tuż pod ankietą). Możesz też sprawdź, które miejsce zajmuje interesująca Cię agencja w rankingu agencji opartym wyłącznie na ostatnich opiniach opiekunów: https://opiekunkaradzi.pl/ranking-firm/1/ Dziękujemy!
 15. Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Bonviro. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Po jej zakończeniu będziesz mógł dodać komentarz uzupełniający. Szukasz tylko opinii? Sprawdź jak na pytania ankiety odpowiadali inni (wyświetl wyniki tuż pod ankietą). Możesz też sprawdź, które miejsce zajmuje interesująca Cię agencja w rankingu agencji opartym wyłącznie na ostatnich opiniach opiekunów: https://opiekunkaradzi.pl/ranking-firm/1/ Dziękujemy!

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...