Skocz do zawartości

Zyczenia urodzinowe, imieninowe, oraz świateczne:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej przesympatycznej koleżance forumowej i jednocześnie krajance z Mazowsza - Ivanilce, w dniu jej imienin, życzę wielu radosnych chwil pomimo jakże "upierdliwej" pracy opiekunki. Obyś miała wiele powodów do uśmiechania się nie tylko od święta, a na drodze swej spotykała samych życzliwych Ci ludzi.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To za życzenia też na czerwono ?

Wszystkim solenizantkom w Dniu Imienin samych szczęśliwych , pięknych chwil w życiu ....:cmok:

P. S ....Bukietów jeszcze nie naumiałam się wstawiać ...

Ten ryjek to niezgodność hejtera z twierdzeniem..."jakże upierdliwej..."...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ten ryjek to niezgodność hejtera z twierdzeniem..."jakże upierdliwej..."...:szydera:

Musi masz rację ...też chcę w to wierzyć ;).... Swoją drogą , ktokolwiek by to nie był " obdarowujący "( czy ja to dobrze napisałam ? to mi się nie podoba ...takie zaznaczenie antypatii ... Życzenia są życzeniami i g..uzik komuś do tego , czy , jak , kto , komu życzy ....

Zaraz pewnie na mnie się skrupi , ale nie działa to na mnie ...przyzwyczajona jestem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli życząc Iwanilce w dniu jej święta pominąłem inne Jej imienniczki, których imiona poukrywane są skrzętnie za nickami. O ile dobrze pamiętam, to jeszcze nasza Salazarka też Iwonka ale też inne miłe Panie o takim imieniu bywały na forum, a o których nie ze swej winy zapomniałem. No cóż, lata lecą i pamięć już nie taka. To w takim razie wszystkim dzisiejszym solenizantkom pogody ducha życzę.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrew napisał:

Przepraszam jeśli życząc Iwanilce w dniu jej święta pominąłem inne Jej imienniczki, których imiona poukrywane są skrzętnie za nickami. O ile dobrze pamiętam, to jeszcze nasza Salazarka też Iwonka ale też inne miłe Panie o takim imieniu bywały na forum, a o których nie ze swej winy zapomniałem. No cóż, lata lecą i pamięć już nie taka. To w takim razie wszystkim dzisiejszym solenizantkom pogody ducha życzę.

Dziekuje w imieniu Iwonek :-)) Iwanilce juz z rana  zyczenia zlozylam. Bardzo ja lubie:

 Kogos totalnie pokrecilo,ze  w takim temacie czerwona buzke wstawil,ale coz zrobic z takimi ludzmi.

Gdyby ta osoba troche myslala,to przy buzce jest napisane  ,,nie zgadzam sie",czyli ma to sie nijak to twoich zyczen dla Iwci.

Co?? Nie zgadza sie na zyczenia,czy jak?? Nie rozumiem ....

Ktos  jest inteligentny inaczej i nie czyta ze zrozumieniem.

A teraz pewnie ja zaraz tego zaszczytu doznam.  hahahha....... :oklaski:

 

 

 

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andreaa napisał:

Dziekuje w imieniu Iwonek :-)) ........

 

 

 

Andrea, moja bez mała "nickowa" imienniczko, własnie o Tobie nie mogłem sobie przypomnieć, wybacz miła.

Ale ponieważ dzień jeszcze się nie skończył, przyjmij ode mnie również serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze dla  Ciebie.

A to, że jeden taki, co to imienia szkoda nawet wymówić  myśli, że rozumy wszystkie zjadł i ma monopol na krytykowanie wszystkich i wszystkiego, nie zgadza się z czymkolwiek, to już widocznie tak ma. 

Trzymaj się cieplutko miła solenizantko .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za życzenia imieninowe :)! Wszystkim Wam życzę również tylko pozytywnych chwil w życiu, uśmiechu i dystansu :).

 

Mimo, że od długich lat imienin nie obchodzę, poczułam się jak prawdziwa solenizantka ;).

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...