Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Heidi napisał:

A.... ja mam wolne od gotowania 2 tygodnie i jeszcze jeden tydzień mi został :hura:. I...przyznam szczerze całkiem po cichu :szept:, że  tęsknię już za garami , za wymyślaniem potraw, za smakowaniem, za mlaskaniem, za wywracaniem oczu z lubością, za możliwością dzielenia się moimi wynalazkami z innymi :zdrówko:. Jeszcze chwilę, jeszcze trochę i poszalelę. Mam już przydział do wojska, zostalam powołana od 18.12.2017 do 91-latka, ależ ja go utuczę, ależ ja mam szeroko zakrojone plany kulinarne. Modlę się, aby tylko on miał wilczy apetyt. Może ma na imię Wolf ? Byłoby dobrze. 

Teraz przed obiadem mały toast za to co nas czeka i jest wielką niewiadomą

delektowanie się.jpg

Tylko tak za mocno nie testuj na nim swoich pomysłów, bo jak dupsko ciężkie będzie miał, to na nim usiądzie i nie wstanie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko tak za mocno nie testuj na nim swoich pomysłów, bo jak dupsko ciężkie będzie miał, to na nim usiądzie i nie wstanie :d

@Heidi

to super ze juz wie i gdzie bedziesz itd...taki wolny leb od niepotrzebnych problemów... mam nadzieje, że bedzie tam dobrze:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marianek napisał:

To był żart, jak niektórzy dosłownie rozumieją przepisy kulinarne. I tyle!:d

A ja się przymierzałam jutro właśnie połowę ziemniaków obrać :haha:Ty @Marianek zbyt zwięźle odpisałeś @erika ;) a gdzie wstęp, rozwinięcie i zakończenie? :tak2: Jakieś skomplikowane zadanie matematyczne przedstawić, tezę wysunąć, obliczenia misterne napisać...:czytaj:.:haha:Fun byłby większy :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marianek napisał:

To był żart, jak niektórzy dosłownie rozumieją przepisy kulinarne. I tyle!:d

Ziemniaki obrane do połowy w męskim wydaniu nie wyglądają na żart ;) raczej na brak doświadczenia :trele: nie wstydz się , większość z nas wie do czego zdolni są faceci :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja się przymierzałam jutro właśnie połowę ziemniaków obrać :haha:Ty @Marianek zbyt zwięźle odpisałeś @erika ;) a gdzie wstęp, rozwinięcie i zakończenie? :tak2: Jakieś skomplikowane zadanie matematyczne przedstawić, tezę wysunąć, obliczenia misterne napisać...:czytaj:.:haha:Fun byłby większy :hura:

Najpierw odgryza sie obraną część ziemniaka , następnie na pozostałą nakłada się serek z cebulką i jada to się łyżeczką , żeby wybrać resztę ziemniaczka . To taki modny miejski szyk :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Najpierw odgryza sie obraną część ziemniaka , następnie na pozostałą nakłada się serek z cebulką i jada to się łyżeczką , żeby wybrać resztę ziemniaczka . To taki modny miejski szyk :trele:

Może być ten moderny szyk, pytanie tylko...to odgryzanie to przed, czy po ugotowaniu? :haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

wiesz @Mirelka1965  zapewne @Marianek coś ukrywa,ale powiem ci na  :szept:.Oj dobra my tu wyposzczone:smutek: a dalej zapomniałam co pisać:sos:

@erika ja ci na ucho :szept:co @Marianek ukrywa.....się ukrywa....:donos: A na post, to kapusta najlepsza...i ja jutro na obiad ją serwuję :haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...