Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kuchnie kurka wziela w swoje rece....wolno mi zrobic sobie to na co mam ochote:szydera:...nawet pozwala mi sie suroweczke jakas przygotowac a tak bawaria miesem stoi i tyle...o sorki wczoraj na kolacje by pstrag wedzony obrany i podzielony na  3 osoby:szydera: z czego ponad polowe wyzarl kogutek...raczej wymlaskal...

dzisiaj ichnie bomby czyli knedle recznie przez kurke dziergane do tego widzialam poledwice wiec zas mieso...moze przemyce jakies zielone akcenty albo zrobie sobie jakis zdrowszy art jest jeszcze troche zmeczonej pekinki , por, lodowej salaty i moje pietruszkowe pesto ....przezyje 

mam wiec ze tak sie wyraze ograniczone mozliwosci wykazania sie swoja wiedza w dziedzinie gastronomii :szydera:

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Będą sznycelki indycze i buraczki :oklaski: I żadnego deseru...bo mi się piec nie chciało po wczorajszych racuszkach  :haha: 

Ze względu , że posiadam dzisiaj na kwadratach młodociane , przesmrodne Skarbeńki to na obiad nie może być nic innego jak : kotlety schabowe , ziemniaki , mizeria . Wczoraj był rosół , on też bezpieczny ....znaczy się zjadliwy dla zaraz , gadzin ....jak zwał tak zwał . Niestety moje miejscowe Skarbeńki to ....cholery niesamowite , jeśli o kaprysy żywieniowe biega . Najlepiej byłoby zamówić pizzę albo innego kebaba ...oj ...to zjadłyby chętnie ! Naleśników posmarowanych "Nutellą " nie mam najmniejszego zamiaru przy świętej niedzieli robić ...one też są dla tych frymuśnych cholerów  zjadliwe . Nooo...ciężko dogodzić i już :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ze względu , że posiadam dzisiaj na kwadratach młodociane , przesmrodne Skarbeńki to na obiad nie może być nic innego jak : kotlety schabowe , ziemniaki , mizeria . Wczoraj był rosół , on też bezpieczny ....znaczy się zjadliwy dla zaraz , gadzin ....jak zwał tak zwał . Niestety moje miejscowe Skarbeńki to ....cholery niesamowite , jeśli o kaprysy żywieniowe biega . Najlepiej byłoby zamówić pizzę albo innego kebaba ...oj ...to zjadłyby chętnie ! Naleśników posmarowanych "Nutellą " nie mam najmniejszego zamiaru przy świętej niedzieli robić ...one też są dla tych frymuśnych cholerów  zjadliwe . Nooo...ciężko dogodzić i już :szydera:

Co z ciebie za Babcia, że wnukom przyjemności naleśnikowych odmawiasz, a wolisz stać przy kuchni i klepać kotlety?! :haha: O obieraniu i tarciu ogórków na mizerię nie wspomnę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Co z ciebie za Babcia, że wnukom przyjemności naleśnikowych odmawiasz, a wolisz stać przy kuchni i klepać kotlety?! :haha: O obieraniu i tarciu ogórków na mizerię nie wspomnę :haha:

Francowata babcia ....no niee ? :haha:Trudno , muszą z tym żyć . Nieba bym uchyliła , ale jak jedno chce " to " ...drugie akurat ma chęć na coś inne . Nawet zwykłe ziemniaki - dziewczynka lubi w całości ....chłopak tłuczone ... i  co pani zrobisz ...jak nic nie zrobisz ? Ta " parka " wnucząt taka już jest ...a ja jakoś dziwnie rozleniwiłam się ...możliwe , że kaprysy moich PDP oduczyły mnie wsłuchiwania się w zachcianki domowników ....No , bo przecież do jasnej ciasnej nie starzeję się chyba tak szybko , że wszystko mnie męczy i wk..denerwuje  ?! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym adresie obiad jest o 13 i kuchnia dziś serwuje: mielone, ziemniactwo, szpinak i pomidor z ogórkiem. Szpinak to moja inicjatywa. Reszta - to koncert życzeń pdp. W zamrażarce jest tylko mielone i ze 3 kurzęce kopyta:haha:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...