Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Blondi napisał:

Chyba tak :tak2: ale co zauważyłam, Bofroost dzwoni ,że będą u nas np, w piątek i czy potrzeba czy nie, on musi zamówić, wariatkowo na maxa, a potem mówi, musimy wszystko zjesc bo jak wyjedziemy na 3 miesiące to zamrażarka musi byc pusta, a mi doopa rośnie,po co i na co? 

Bofrost to jedyne gotowce które lubię...:tak: najlepsze mają te miszungi na patelnie...uwielbiam..

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, scarlett napisał:

Bofrost to jedyne gotowce które lubię...:tak: najlepsze mają te miszungi na patelnie...uwielbiam..

Mam te miszungi też na patelnię, ale muszę przyznać że warzywa  są smaczne i smakują jak świeże, to prawda, mamy mięsne rzeczy też i są smaczne, ale ile tego jest, za dużo, ale jak się wezmę za warzywa to szybko opróżnię ,,ale czlowiek nauczony latem świeże kupowac,,jem najpierw świeże ,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blondi napisał:

Chyba tak :tak2: ale co zauważyłam, Bofroost dzwoni ,że będą u nas np, w piątek i czy potrzeba czy nie, on musi zamówić, wariatkowo na maxa, a potem mówi, musimy wszystko zjesc bo jak wyjedziemy na 3 miesiące to zamrażarka musi byc pusta, a mi doopa rośnie,po co i na co? 

Jak to po co i na co.... 

Po to żeby mógł na nią paaaczeć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podopieczna przestala się odchudzać wczorajszego wieczora ( 40 kg żywej wagi) czyli będę leniuchować, gdyż kuchta dzisiaj zapoda placki kartoflane. Prosto z tacki zakupionej w TeeGut:szydera:

Sama będę pożerać zupę buraczkową, do ktorej juz mi się gęba śmieje. Amen.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to iż moja Andżela ma niesamowity apetyt po powrocie z 2 i pół dniowego kuracyjnego pobytu w klinice, wczoraj był Mix : fasolka, ziemniaki i udziec indyczy pokrojony drobniutko, ponieważ ona musi czuć że to mięso dzisiaj miało być to samo ale wczorajsi apacze pożarli wszystko

  ................. A.............. 

Dzisiaj już zrobiłam pieczarki z cebulką, której nie cierpi ale przetarłam ją przez sitko , ziemniaczki i pulpeciki z cielęcinki   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

A mnie dzisiaj zaskoczył mój Tuptuś Niejadek i na obiad wszamał 3 talerze zupy gemiusowej :szok:, a miałam plana uraczyć się nią osobiścieA na kolację. :haha:. No bardzo mu smakowała. :d

A moja babuszka też dzisiaj wciągnęła cały talerz zupki jarzynowej. Tylko ja mam teraz wielki problem z gotowaniem, bo niestety od nadmiaru tabletek babcia traci smak i wszystko jest albo za słone albo za słodkie, choć w ogóle takie nie jest. Juz pomijam fakt, ze niestety proteza już nie pasuje i ma problem z gryzieniem, więc wszystko miksuję i robię Babybrei. Już mi pomysłów brakuje, co jej upichcić. A najgorzej to z kolacjami jest. Uwielbiana Dorschleber nie smakuje w ogóle, bo rzekomo za słona, o Teewurście nie wspomnę. Mój Bobrze, jeszcze 3 tygodnie. :(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, INEZ napisał:

W sobotę nie muszę gotować bo przyjeżdża wnuczka w odwiedziny do dziadka i podobno obiad dla wszystkich ugotuje :)

Też chciałabym mieć taką wnuczeke :)

Pochwalę się co jadłam. 

Mi nikt nie gotuję, jestem Zosia samosia  

Jak mi się nie chce pichcić to biorę Andżelę pod pachę i jadę do Zentrum do Turka, mam tam wypasiony obiadek, PDP ma zupke miesną i do tego fajna i przystojna obsługa

Edytowane przez Wiola7658
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ewal8 napisał:

A moja babuszka też dzisiaj wciągnęła cały talerz zupki jarzynowej. Tylko ja mam teraz wielki problem z gotowaniem, bo niestety od nadmiaru tabletek babcia traci smak i wszystko jest albo za słone albo za słodkie, choć w ogóle takie nie jest. Juz pomijam fakt, ze niestety proteza już nie pasuje i ma problem z gryzieniem, więc wszystko miksuję i robię Babybrei. Już mi pomysłów brakuje, co jej upichcić. A najgorzej to z kolacjami jest. Uwielbiana Dorschleber nie smakuje w ogóle, bo rzekomo za słona, o Teewurście nie wspomnę. Mój Bobrze, jeszcze 3 tygodnie. :(

@ewal8 w Rossman ie dostaniesz gotowe przecier dla dzieci, kup po kilka smaków i po problemie, zawsze możesz przy stole doslodzić albo dosolić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliłam z Tuptusiem Niejadkiem, że placki ziemniaczane będą, bez cebuli i nietłuste, takie instrukcje dostałam. :d. Przydomek Niejadek, to nie z powodu niecięci do jedzenia, tylko jedzenia niewielu rzeczy z bogatego asortymentu kuchni świata. On nie je 80 % tego co przeciętny zjadacz chleba... o pardon, chleba też nie jada. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...