Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja trafiłam na "Tadka - Niejadka", mnóstwo rzeczy nie je, a jeśli już to w ilościach mizernych, a sorry mizerii też nie jada. Śniadanie i kolacja to Haferfleks z mlekiem, na okrągło, później tylko jakiś mały jogurt owocowy, obiad niby normalny, często życzy sobie na tenże ryż na mleku. O 15 kawka z dwoma ciasteczkami i garstka owoców. No nie wykażę się za wafla. :haha:

Dzisiaj kartoffelsalat z podsmażoną parówką, sałatka z pudełecka... parówki właściwie też. :haha:. Ja mogę jeść co mnie się podoba. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mąkę kupilam jakąs dziwną, specjalną do ich szpecli, ale nawt się ciasto super ulepiło i żaden nie śmial się mi w garnku rozlecieć, :szydera: już usłyszalam, zrobimy pierogi dla znajomych jak przyjadą,, niech zapomną , ja taka wariatka nie jestem , robić specjalnie dla kogoś , a gotowce kupcie sobie w sklepie, 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pomidorowo na talerzu...czyli zupka...szogun niepocieszony bo bezmiesnie ale wytlumaczylam ze skoro wyjezdzamy na dwa nie nie bede mu przeciez zapasow robic...przelknalbyl ten miesowy afront...sniadanie iscie krolewskie....bekon jajo tost chrupiacy z maselm oczywiscie mleko i ...kawalek czekolady..to sie dieta nazywa:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.07.2019 at 08:35, Mirelka1965 napisał:

Wczoraj śródziemnomorskie klimaty w wersji polskiej restauracji były :oklaski: Kalmary i krewetki wciągałam :oklaski: A dzisiaj wegańsko....czyli leczo warzywne :oklaski:

 

a mnie koza nazywasz ...cos widze ze smaki ci sie zmienily :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię warzywa na patelnię z brustem kurczęcim  

Moja Andżela lubi Fleisch tzn mięso w każdej postaci, ale  warzyw nie ruszy... Coś ją gryzą w gardło

Natomiast również  uwielbia  moje placuszki z jabłkami i cukrem pudrem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Ja nic nie robilam bo odsmażyłam wczorajsze ugotowane pierogi:oklaski: zresztą czasu nawet nie miałabym na kuchnię, bo sklepiska były ważniejsze, 

Ja zawsze staram się robić obiad na dwa dni  

Oddaj pieroga

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Ja zawsze staram się robić obiad na dwa dni  

Oddaj pieroga

Jakiego ? wszystko pożarli, teraz ruskie zrobię, następnym razem jak będę miała chcicę na pierogi,   A teraz będzie lecial Bofroost ,,bo przypał mój nakupił tyle ,jak mnie nie było,ze nie ma miejsca w zamrażarce na nic, nakupił bo nie miał kto go powstrzymać,,,:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

Jakiego ? wszystko pożarli, teraz ruskie zrobię, następnym razem jak będę miała chcicę na pierogi,   A teraz będzie lecial Bofroost ,,bo przypał mój nakupił tyle ,jak mnie nie było,ze nie ma miejsca w zamrażarce na nic, nakupił bo nie miał kto go powstrzymać,,,:grzmotnąć:

Ruskie też dobre  

On to zrobił z troski dla ciebie, cobyś nie musiała latać po sklepach i martwić się że w lodówce świeci  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Ruskie też dobre  

On to zrobił z troski dla ciebie, cobyś nie musiała latać po sklepach i martwić się że w lodówce świeci  

Chyba tak :tak2: ale co zauważyłam, Bofroost dzwoni ,że będą u nas np, w piątek i czy potrzeba czy nie, on musi zamówić, wariatkowo na maxa, a potem mówi, musimy wszystko zjesc bo jak wyjedziemy na 3 miesiące to zamrażarka musi byc pusta, a mi doopa rośnie,po co i na co? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Fląderka prosto z kutra,rybak płakał jak sprzedawał:)Mizeria i kartofelki z koperkiem 

Narobiłaś mi apetytu tylko,,i to jeszcze na noc, skąd ja tu teraz Fląderkę wezmę:święty: jeszcze prosto  z kutra, jakbym teraz opowiedziała Słodziakowi o świeżej rybie to już wiem co bym uslyszała, ,że sama nie chcialam jechac nad morze teraz w lipcu, a tam same z kutra ryby kupowaliśmy w zeszłym roku,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...