Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, salazar napisał:

Danusiu, w życiu nie przyszłoby mi do głowy podać czerwoną kapustę do jajka sadzonego, brawo za kreatywność :)!

Jak się komponowało?

Myślę, że może być :d choć miałam sama wątpliwości czy pasuje, ale jak pisałam mi z kapustą czerwoną z niczym nie jest po drodze. Dziwię się bardzo, że to warzywo tak jest tu popularne O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, NNNdanuta napisał:

Myślę, że może być :d choć miałam sama wątpliwości czy pasuje, ale jak pisałam mi z kapustą czerwoną z niczym nie jest po drodze. Dziwię się bardzo, że to warzywo tak jest tu popularne O.o

Ty się Danusia nie czepiaj mojej ulubionej kapusty :szydera:Pyszna jest np z kaczuszką i kluchami na parze.Od razu widać,żeś Ty nie na poznańskiej kuchni chowana.Ja uwielbiam doprawioną odrobiną cynamonu,pycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny....mam ch....jowe wlosy. Cieniutkie jak pajeczyna. Co prawda mam ich jeszcze duzo ale ciagle mam z nimi problemy. Fryzura mi sie na łbie nie trzyma, proste jak druty, teraz w okresie noszenia czapek elektryzuja się i ostatnio kupiłam w dm olejek zeby końcówki nawilzyc....I jestem nim zachwycona. Włosy nie są tłuste, są gładkie i lśniące. Polecam

37795_medium_5054307323916_4-d.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

Dziewczyny....mam ch....jowe wlosy. Cieniutkie jak pajeczyna. Co prawda mam ich jeszcze duzo ale ciagle mam z nimi problemy. Fryzura mi sie na łbie nie trzyma, proste jak druty, teraz w okresie noszenia czapek elektryzuja się i ostatnio kupiłam w dm olejek zeby końcówki nawilzyc....I jestem nim zachwycona. Włosy nie są tłuste, są gładkie i lśniące. Polecam

37795_medium_5054307323916_4-d.jpg

Ja kupuję olej arganowy w DM...nie do smażenia, ale w temacie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta, Danusiu, wreszcie zrobiłam Twoje puree z selerem :)

Bardzo dobre i świetny sposób, żeby wykorzystać kawałek selera, który zalegał w lodówce od dość dawna. 

Do tego smażony karmazyn + papryka ze słoika EDEKA_Paprika_geroestet_contentgrafik_1s

 

na którą mam "fazę" od ubiegłego roku ;).

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Musi ciąża!!! Jak będziesz popijała mlekiem, to mnoga.:szydera:

I będzie pępkowe!!!:hura:

No pacz, wiedziałam, że opiekunowie znają się na wszystkim (lepiej :D), ale wróżenie z pustych słoików, talerzy i płynów (nie ustrojowych :D) naprawdę mi zaimponowało :D.

Połączenie papryki z mlekiem może coś spowodować, ale raczej nie będzie to ciąża :D.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

No pacz, wiedziałam, że opiekunowie znają się na wszystkim (lepiej :D), ale wróżenie z pustych słoików, talerzy i płynów (nie ustrojowych :D) naprawdę mi zaimponowało :D.

Połączenie papryki z mlekiem może coś spowodować, ale raczej nie będzie to ciąża :D.

Nie z pustych słoików, tylko z życia.

Moja tak miała, gdy zaciążała. :szydera::tak2::szydera:

Tylko to rozciągnięcie w czasie mi trochę nie pasuje. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LACH napisał:

Nie z pustych słoików, tylko z życia.

Moja tak miała, gdy zaciążała. :szydera::tak2::szydera:

Tylko to rozciągnięcie w czasie mi trochę nie pasuje. 

Lachu, o to, to, trafiłeś :D! Ja jestem baaardzo rozciągnięta w czasie, zdecydowanie za bardzo na wróżenie i ewentualnie analogie ;).

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly placki ziemniaczane z musem jabkowym, bo chcialam odciazyc moj brzuszek.

I dla mnie post sie udal, bo juz glodna jestem. Jak tam babcia, tego nie wiem. Zjadla dwie dokladki i spi.

Od stolu wstala ociezale, a pchajac  rolatorek  powiedziala"idzie pies". Myslalam, ze zle zrozumialam, wiec zapytalam. Powtorzyla to samo, tym razem z wyraznym smiechem:haha:

Biedny pies doczlapal jednak sam do fotela:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...