Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie nie wiadomo co będzie na obiad. Plany sa na gyrosa i ryż. Oraz pieczareczki (te maciupeńkie) duszone w całosci na maśle. Oraz sałata. Ale...Mam tez plany towarzyskie i nie jestem pewna jak to sie poukłada. Może sie skończyć plackami kartoflanymi, które pieczołowicie zamroziłam se w zeszłym tygodniu. Tak na zaś. I proszę! Moga robić za przydasiexd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zielone czyli brokul z porem...a szogun znow ser zapiekany w piekarniku:mur:...samo patrzenie wywoluje mdlosci....oczywiscie chrupki bekonowe musze mu zrobic zeby tradycji stalo sie za dosc..no i zurawina 

moze w ramach jarzynki zje ziemniaka?

jutro nic nic nic ....sam sie znaczy bedzie sie zywil caaaala sobote....

niedziela uplynie pod znakiem carpaccio....tak wiem to przystawka...ale co zrobic jak facet tak chce? bagietka naturlanie  ODROBINA zaznaczam ODROBINA rukoli oczywiscie ogromna ilosc parmezanu....zdrowo co nie?

a ja se buraki upieke i tez bede miala carpaccio :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fioletowa kuchnia dzisiaj poleca:

Zawijasy z cycków kurczaka, zapewne podkarmianego hormonami, z gorgonzolą w środku. Do tego surówka z marchewki i jabłek z dodatkiem chrzanu. Podopieczna do tego skonsumuje kartofla z wody. Na deserek pomarańcze i kawa z kardamonem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Hawanska kuchnia nie poleca, bo nic nie zostalo tylko dwa wypasione brzuszki leza, bo zjadly:watrobke cieleca, cebulke z jablkiem, ziemniaczki smazone, surowke z marchewki. Mniam:d

Do tego buraczki zasmażane to dopiero mniam ....dla mnie :d

U mnie dziś naczelna serwowała : ziemniaki , łosoś i warzywa z tych " na patelnię " ...Łosoś , ziemniak bardzo ok . , ale warzywa gumowate były i podczas konsumpcji doopy nie urywały ....Po konsumpcji  ...już tak :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Do tego buraczki zasmażane to dopiero mniam ....dla mnie :d

U mnie dziś naczelna serwowała : ziemniaki , łosoś i warzywa z tych " na patelnię " ...Łosoś , ziemniak bardzo ok . , ale warzywa gumowate były i podczas konsumpcji doopy nie urywały ....Po konsumpcji  ...już tak :szydera:

:szydera:

Jeszcze Ci przyjdzie nowy sedes zakupic:haha:

W zeszlym tygodniu robilam buraczki zasmazane, juz nie pamietam z czym. Babcia do takich wlasnie nauczona, a ja z chrzanem tez chetnie bym zjadla.

W domu do watrobki robie surowke z kiszonej, w Niemcowni cebulke z jablkiem.Tez dobre.

Jak ktos(ja) lubi jesc to wszystko jest dobre, a najlepsze to, co inne raczki zrobia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana ...Czipeczko ...gdybym nie wstrzymywała się przed wychodzeniem przed szereg to nawet nie wiesz jakbym chętnie coś po swojemu ugotowała . Tutaj jednak nie można pokazać całej doopy i trzeba brać na klatę jak jest i nie pokazywać się z " mróweczkowej " strony , bo by zjedli z kopytami :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...