Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

- toranaga "lucy....przybralem, waga na mnie krzyczy "

- ja "oj...to musimy zmenic troche twoja diete"

- torangaa "ok zrobmy to, nie bede podjadal orzechow i ciasteczke...nie kupij juz ich dobrze?"

- ja "ok nie bede kupowac ale orzechy sa zdrowe tylko nie takie ilosci no i nie prazone i solone"

- toranaga  "ale ona sa takie smaczne"

- ja " wiem ale wiesz ze powinenes inaczej sie odzywiac, wiec moze  zrobmy warzywa z grilla i rybke ?" 

- toranaga "ok...a bedzie smazona i panierowana ???zrobisz cos na zielono i jednego ziemniaczka to bedzie dietetycznie "

rekimiopadlimaglebe :mur:

grilowanie dzisiaj w planie....dla mnie zielone a dla szoguna karkowa.....tluszcz wydlubie...widelcem:szydera:

rybka jutro ha ha ha tzn krewetki ...dla niego to ryba ..bez krettenow

i tyle z rozmowy o zdrowym odzywianiu

Jako osoba odchudzająca się (z sukcesem xd) od 27 lat mogę z czystym sumieniem powiedzieć: daj staremu człowiekowi pojeść :cool:.

 

W temacie: dla mnie przedwczorajsza zupa z mlekiem kokosowym i kaffirem (fazę mam, mogę jeść co dzień, więc zazwyczaj gotuję gar ;)), dla szefa niewiemco.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Nooż musiałam tu przylecieć i zobaczyć kto od rana gorami trzaska !? 

A mówią,że mnie pogięło :szydera:

Dziś będzie al'a rosołek z lanymi kluskami ,bo na tych " fajerkach" za ch...za sosnę nie da się ustawić opcji pyrkotanie ,buzuje jak w piekle pod kotłem :szydera:

Przez niewyspanie jakaś nadaktywna jesteś i kuchence się udzieliło :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.11.2018 at 20:53, Mirelka1965 napisał:

A czemu? :szok: Ja przyznaję się do potężnego grzybofiśnięcia i spożywania wynalazków mało znanych zbieraczom runa leśnego :haha: Takie purchawki na masełku smażone...mniamusie są :oklaski: A farsz z lejkowca dętego do roladek indyczych....pychotka :oklaski: A smażony muchomor czerwieniejący jest lepszy od rydzów :oklaski: I jeszcze żółciak siarkowy smażony jak schabowy :oklaski:Czy ja jestem normalna? :szydera: 

Boszsz ,ze ty jeszcze zyjesz...:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, salazar napisał:

Jako osoba odchudzająca się (z sukcesem xd) od 27 lat mogę z czystym sumieniem powiedzieć: daj staremu człowiekowi pojeść :cool:.

 

W temacie: dla mnie przedwczorajsza zupa z mlekiem kokosowym i kaffirem (fazę mam, mogę jeść co dzień, więc zazwyczaj gotuję gar ;)), dla szefa niewiemco.

 

alez drogi salazarku to gosc  75+ nie wiecej..ma troche przed soba co nie?

a serio te debaty t ozarty raczej niz ich przestrzeganie zapewniam...

jak samopoczucie ? lepiej ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilam wczoraj wisytacje w zamrazarce i MAM...lasagne na dzisiaj....dobrze mam jeszcze brocoli od wczoraj to se  zapodam z porem do tego.....

jutro jako ze dunski kiermasz sie otwiera mamy w planie ich brotcheny jakos ponoc ekstra obkladane czym popadnie zobaczymy...niedzielan znow pod znakiem .....grila i wolowiny:mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

@lucyna.beata Lucynko rozumiem że mięska nie jesz?

naszlo mnie jakis czas temu na zielone zreszta ja zawsze bardziej koza niz miesozerna ale fakt..czasami jakis plasterek dobrej wiedliny od swieta jakies miesko ale generalnie niekoniecznie...szogun pozeral swoja lasagne dzisiaj a ja ziemniaczki z porem  i cukinia..patrzyl na mniej na dziwologa ...jutro przytacha te ichnie dunskie kanapki z kiermaszu w berlinie i poprosilam o taka z ryba bo to lubie...nie ciagnie mnie ot co...owszem nalesnik placek ziemniaczany , czasami parcie mam na dzem albo miod no i owoce owoce owoce...wszelakiej masci....zreszta wiesz ze moj awatarek na fb mowi wszystko...uwielbiam awokado...co nie znaczy ze nie robie wyzery i tu na zleceniu i w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.11.2018 at 15:13, lucyna.beata napisał:

alez drogi salazarku to gosc  75+ nie wiecej..ma troche przed soba co nie?

a serio te debaty t ozarty raczej niz ich przestrzeganie zapewniam...

jak samopoczucie ? lepiej ? 

Lucynko, ja też nie całkiem serio pisałam, a czy ma przed sobą, czy nie, to w sumie wielka niewiadoma.

Mój szef, prawie 10 lat młodszy od Toranagi, najbardziej lubi zupy z kostki, kiełbasy i słodycze, a wyniki ma lepsze niż ja, więc nie wiadomo, kto z kraja i dlaczego ;).

Samopoczucie takie se, dzięki za pamieć, chyba mnie pora roku z lekka dołuje, bo normalnie jestem gejzerem wyśmienitego humoru i optymizmu ;).

 

Na obiad był camembert z piekarnika + puree ze słodkiego ziemniaka + roszponka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, salazar napisał:

Lucynko, ja też nie całkiem serio pisałam, a czy ma przed sobą, czy nie, to w sumie wielka niewiadoma.

Mój szef, prawie 10 lat młodszy od Toranagi, najbardziej lubi zupy z kostki, kiełbasy i słodycze, a wyniki ma lepsze niż ja, więc nie wiadomo, kto z kraja i dlaczego ;).

Samopoczucie takie se, dzięki za pamieć, chyba mnie pora roku z lekka dołuje, bo normalnie jestem gejzerem wyśmienitego humoru i optymizmu ;).

 

Na obiad był camembert z piekarnika + puree ze słodkiego ziemniaka + roszponka.

wiem kochana wiem:cmok:...z twojego obiadku dla mnie batat i roszponka..ale toranga dalby sie na lyso ogolic za ten ser  a jak do tego zurawina to jest twoj...lubi tak i basta

nie bede mu zalowac..swoje i tak przerobil i nadal przerabia..patrzy na zone i...tyle w temacie..6 lat

a humor wroci.....listopad to depresyjny miesiac...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...