Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota ...tradycyjnie : zupa z puszki , która sama se wybiorę z piwnicznych półek . Na razie nie myślę jaką ...zrobię taką odliczankę z zamkniętymi oczami " na którą wypadnie ...to na tą bęc ! " ...Sie zje ...jabłkiem zagryzie i pasi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sobota ...tradycyjnie : zupa z puszki , która sama se wybiorę z piwnicznych półek . Na razie nie myślę jaką ...zrobię taką odliczankę z zamkniętymi oczami " na którą wypadnie ...to na tą bęc ! " ...Sie zje ...jabłkiem zagryzie i pasi :szydera:

Jakaż tradycyjna rodzina i jak skrupulatnie kultywują te tradycje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sobota ...tradycyjnie : zupa z puszki , która sama se wybiorę z piwnicznych półek . Na razie nie myślę jaką ...zrobię taką odliczankę z zamkniętymi oczami " na którą wypadnie ...to na tą bęc ! " ...Sie zje ...jabłkiem zagryzie i pasi :szydera:

Zaje...masz tam wyżywienie :(Jak nie niedzielne ciasto ,to zupa z puszki przy sobocie:(Pożytek taki,że wylaszczysz się na Twiggy:):):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartacze będą...:oklaski: Ale nie takie strzelające....nie przywiozłam ich z zamku.....kupiłam mrożone...na urlopie jestem i nie będę rączek po łokcie urabiać stając przy garach...:haha:Zastała odrobina grzybków smażonych, to będą robić za omastę...:haha:Fertig....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Iiiiiii....rolady ..kopytka ...itd....U mnie za to ciasto ...na obiad ...No ..i kto ma lepiej ?!:szydera:

Ja , bo zjem normalny obiad:)Ciasto to nie obiad :( Zamiast kapuchy ,na życzenie kalafiorek.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Ja , bo zjem normalny obiad:)Ciasto to nie obiad :( Zamiast kapuchy ,na życzenie kalafiorek.

Ady wiem ...i szczerze przyznaję się , że zazdraszczam ....chwilami ....Jedno co dobre po wczorajszej zupie - w następną sobotę powiem , że nie będę jadała zup z puszek , bo mi sylimarolu i no-spy w końcu braknie ...A to cholerne , niedzielne ciasto ....przeżyję ...Pierniczę , żeby pokazać , że będę dla siebie pichcić w soboty i niedziele , bo ich nauczę ...a nie będę robiła tego na moich pauzach , bo po kiego mam je tracić ....Spokojne ugotować to tutaj ...nie bardzo ...Po tabsach " wasser " ...doktor często z toalety korzysta ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

że nie będę jadała zup z puszek ,

Tej rodzince się chyba zapomniało co to jest normalne wyżywienie,które się opiekunce nalezy zgodnie z umową:(Z upę z puszki czy papierka mozna zjeśc ,czemu nie ,raz czasem dla kaprysu ,ale jak się jest cały dzien na nogach i jeszcze po nocach wstaje.....Noo,ja bym na takim kretyńskim wikcie nie wyrobiła:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Tej rodzince się chyba zapomniało co to jest normalne wyżywienie,które się opiekunce nalezy zgodnie z umową:(Z upę z puszki czy papierka mozna zjeśc ,czemu nie ,raz czasem dla kaprysu ,ale jak się jest cały dzien na nogach i jeszcze po nocach wstaje.....Noo,ja bym na takim kretyńskim wikcie nie wyrobiła:(

Nieraz mam wk...nerwa , ale dam radę ....No tacy są i co im zrobisz ? ...Umówione jesteśmy ze zmienniczką , że nie wychodzimy przed szereg i nie zgłaszamy chęci gotowania . Elka obiad szykuje ,kiedy ja mam pauzę ....Doktor w tym czasie już wyzbędzie się galancie wody z organizmu a jeśli nawet nie ...no to jej problem jak poodrywa się w międzyczasie od garów ....Nam tam rybka ...Pokażemy , że wyrobimy się w opiece ...gotowaniu i innym takim ...już będzie przesrane ....spadnie na nas ...W tygodniu to ona nawet , nawet te obiady robi ....Ostatnio w piątki mam wk..nerwa , bo skubana nie do końca rozmrożoną rybę na patelnię rzuca...i wychodzi z tego ch....wie co , czy to sushi ...czy inny chrabol  ...i panierki na rybce też mi bardzo brakuje ......Uffffff....upuściłam sobie powietrza ....ciasto będzie smakowało :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.10.2018 at 08:24, Baśka powtarzająca się napisał:

Sobota ...tradycyjnie : zupa z puszki , która sama se wybiorę z piwnicznych półek . Na razie nie myślę jaką ...zrobię taką odliczankę z zamkniętymi oczami " na którą wypadnie ...to na tą bęc ! " ...Sie zje ...jabłkiem zagryzie i pasi :szydera:

Wyżerka całą gębą :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpargaly (jak to mirelka mowi) ze sloika, sznycel z indyka, ziemniaki, sos holenderski i pieczarki z cebulka, bo ja sloikowych szparagow nie lubie. To nie znaczy, ze nie jadlam, skosztowalam.

Za mdle dla mnie. Swieze to pychotka:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, hawana napisał:

Szpargaly (jak to mirelka mowi) ze sloika, sznycel z indyka, ziemniaki, sos holenderski i pieczarki z cebulka, bo ja sloikowych szparagow nie lubie. To nie znaczy, ze nie jadlam, skosztowalam.

Za mdle dla mnie. Swieze to pychotka:d

Teeee...nie wybrzydzaj....możesz mrożone szpargały zakupić....:haha:Też testowałam....i mówię ci, że słoikowe są lepsze....doprawić zawsze możesz, a mrożone są źle obrane i łykasz łyka....:szydera: Na świeżynki to sobie jeszcze poczekasz...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupka wielowarzywna z klopsikami z mielonego miesa indyczego. Zrobilam je kiedys tam  a wczoraj  Stokrotka chciala je skarmic psem . Uratowalam i w nagrode dzisiaj zjadla a ja sie nie napracowalam. W koncu psia kucharka nie jestem i juz. Na deser placki ziemniaczane z musem jablkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...