Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okoń smażony na masełku z oliwką,,,,posolony i obtoczony w mące,,do tego sosik czosnkowy,,mojej roboty i salata zielona,,spaghetti mięsne z makaronem dojedliśmy ,,bo za dobre było aby weg szmajsen,,szpinak  czosneczkiem za mną chodzi do makaronu,,a tak prawdę powiedziawszy do cała świnia taka na grillu za mną też chodzi,,,lubię mięso ale dobre mięso,,wołowina aby pachniała wolowiną a szynka wieprzowa aby pachniała mięsem wieprzowym a nie chemią,,:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Okoń smażony na masełku z oliwką,,,,posolony i obtoczony w mące,,do tego sosik czosnkowy,,mojej roboty i salata zielona,,spaghetti mięsne z makaronem dojedliśmy ,,bo za dobre było aby weg szmajsen,,szpinak  czosneczkiem za mną chodzi do makaronu,,a tak prawdę powiedziawszy do cała świnia taka na grillu za mną też chodzi,,,lubię mięso ale dobre mięso,,wołowina aby pachniała wolowiną a szynka wieprzowa aby pachniała mięsem wieprzowym a nie chemią,,:haha:

Jeszcze nie widziałam świni chodzącej na grillu. Widziałam tylko taką co sie kręci na rożnie:haha::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostalo pozarte na obiad.

Na zalaczonym obrazku jest pieczony losos z rozmarynem, marchewka z fasolka, szpecle z pesto alla Genovese.

Taka wariacja niemiecko-wloska.

Po wlosku kluchy by  podano  na pierwsze danie +parmezan+wino deserowe, a na drugie losos i salata i wino obiadowe.

Po zoladkowych rewolucjach babcinych z salaty zrezygnowalam, wina nie pijemy, ale wieczorkiem bedzie piwo, bo Oktoberfest czas zaczac.

Pdp zjadla wszystko i powiedziala, ze rybka pyszna a ja gotuje jak restauracja. W zwiazku z tym jutro   do restauracji sie nie wybiera:słabo:

 

IMG_20180922_115716[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Barbara48 napisał:

To daj schrupać Pdp 

Moja podopieczna, mimo szparowności, jest bardzo wybredna. W zyciu nie weźmie do pyska nic w białym sosie. Mówi,że nie smakuje jej mąka z mlekiem na rzadko. I lubi chrupać na świeżo. Kalarepke też:szydera: A potem, wiadomo, ma co wylizywać z druta na sztuczne zęby. Bo wody żal...Ach! jak bardzo zal:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hawana napisał:

To zostalo pozarte na obiad.

Na zalaczonym obrazku jest pieczony losos z rozmarynem, marchewka z fasolka, szpecle z pesto alla Genovese.

Taka wariacja niemiecko-wloska.

Po wlosku kluchy by  podano  na pierwsze danie +parmezan+wino deserowe, a na drugie losos i salata i wino obiadowe.

Po zoladkowych rewolucjach babcinych z salaty zrezygnowalam, wina nie pijemy, ale wieczorkiem bedzie piwo, bo Oktoberfest czas zaczac.

Pdp zjadla wszystko i powiedziala, ze rybka pyszna a ja gotuje jak restauracja. W zwiazku z tym jutro   do restauracji sie nie wybiera:słabo:

 

IMG_20180922_115716[1].jpg

Bardzo apetycznie:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie polski bigos na kapuscie niemieckiej:szydera: ale mięska różne,,boczuś wędzony , już gotowy,,ale to nie wszystko,,karkóweczka duszona z cebulką i do tego smażone ziemniaczki, steki wołowe i polędwica wieprzowa czekają zamarynowane na grilla,,coś czuję że nici z grilla,,ale to jutro dopiero ,,szykuję bo mam koleżankę sąsiadkę jutro z Pl ,,ale muszę przyznać ,że kuchnię kocham,rzadko się teraz udzielam w kuchni ale z wielką chęcią gotuję,sama zrobić zakupy i potem na bogato szalec w garach:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...