Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wątróbka kurzęca dzisiaj będzie...świeża...w Edece zakupiona...z cebulką będzie usmażona...i jako pendant trawa w postaci sałatki z pomidorów...:oklaski: Uch.....ale pojem...:oklaski:

Dzisiaj będziemy zażerac gyros drobiowy podany z duszonymi warzywami czyli: cebulą, papryką, cukinią i pomidorami. Do tego dziki ryż oraz mieszanka sałat z awokado, pomarańczem i włoskimi orzechami, doprawiona winegretem na bazie soku z pomarańczy i musztardy francuskiej. Na popitkę woda z cytryną, limonką i arbuzem. A na deser to jeszcze nie wiem co podopiecznej zaserwuję. Może lody, może smoothie z czerwonych owocków. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze co na obiad dzisiaj przygotuję dla mojej cudownej ,szczęśliwej rodziny ale w planach mam zupę pomidorową z pomidorów ,które dostałam od sąsiada ,przepisu na tą potrawę nie podaje bo każdy ją pewnie zna i robi na swój sposób .Najważniejsze ,żeby smakowało tym którym lubimy dogadzać :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzisiaj będziemy zażerac gyros drobiowy podany z duszonymi warzywami czyli: cebulą, papryką, cukinią i pomidorami. Do tego dziki ryż oraz mieszanka sałat z awokado, pomarańczem i włoskimi orzechami, doprawiona winegretem na bazie soku z pomarańczy i musztardy francuskiej. Na popitkę woda z cytryną, limonką i arbuzem. A na deser to jeszcze nie wiem co podopiecznej zaserwuję. Może lody, może smoothie z czerwonych owocków. 

 

A co Ty taka pracowita dzisiaj? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barbara48 napisał:

A co Ty taka pracowita dzisiaj? :haha:

Przeciez to z 40 minut pracy:haha:. Warzywka podopieczna pokroi, lepsze to dla niej od przysypiania w fotelu. Nie lubie dlugo przy garach stac, więc to wsio co gotuje na obiady nigdy pracochlonne nie jest. Chyba mnie nie podejrzewałaś o coś innego, po kilku latach znajomości?xd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Restaurana otwierasz?Nie szalej, bo Knorr harakiri nożem do krewetek gotów popełnić:):):)

Knorr mi wszystko wybaczy. A ten noż dzierży w celu drapania mnie po plecach, nie do wypruwania flakulców:haha:

Myślisz, że przypominam mu krewetkę? O! To super! Znaczy się wylaszczyłamxd

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Przeciez to z 40 minut pracy:haha:. Warzywka podopieczna pokroi, lepsze to dla niej od przysypiania w fotelu. Nie lubie dlugo przy garach stac, więc to wsio co gotuje na obiady nigdy pracochlonne nie jest. Chyba mnie nie podejrzewałaś o coś innego, po kilku latach znajomości?xd

Byłam troszkę zaskoczona :szydera: :love:

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, awe59 napisał:

Kopytka.....A co dalej ? Przydałby się jakiś sosik....Ale pomysła brak....:d

Ja to lubię najbardziej takie odsmazane na patelni....na drugi dzień ale nie wiem czy Pdp też takie lubi.

Poddałaś mi pomysła...:oklaski: W przyszłym tygodniu zrobię...ale, żeby się nie napracować, to kupię gotowce...:haha: I szyneczka i cebulka i serek dazu...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...