Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, ORIM napisał:

U mnie dzis zupa na winie:szydera:

 

DSC_1465.JPG

Możesz napisać jakiego wina używasz do zup? Ja mam złe doświadczenia z alkoholem w zupie;) No ale może to kwestia złego wina właśnie?

Edytowane przez aldona18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aldona18 napisał:

Możesz napisać jakiego wina używasz do zup? Ja mam złe doświadczenia z alkoholem w zupie;) No ale może to kwestia złego wina właśnie?

Zadnego wina nie potrzeba.Zupa na winie to taka że co się pod rękę nawinie to do gara:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myślę ,,co będe jadła ,,jestem po sniadaniu,,wczoraj stanęłam na wagę??? :szok::szok: nischt zu tragisz na to wszystko co pożarłam w Hiszpanii,,,hahaha tylko 3 kg więcej,,więc co to dla mnie 3 kg, wegszmajsen,,,rozejdzie się po kosciach,,dzisiaj będzie inaczej ,,a jak? zobaczymy,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przykulałam się tutaj na skargę...:czytaj: Babka zażyczyła sobie na dzisiejszy obiad ryż na mleku z cynamonem...:smutek: Co to za obiad? :sos: Nawet jabłek do niego nie chce :smutek: Polecą mi te zbędne kilogramki, oj polecą...:oklaski:

Dieta cud :d: gotuj wg. niemieckich przepisów,a wrócisz do Pl jak anorektyczka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Dieta cud :d: gotuj wg. niemieckich przepisów,a wrócisz do Pl jak anorektyczka :d

To nie tak..... :haha: Ja zaplanowałam zrzucić to i wo, a babka ma aktualnie smaki pasujące do moich zamierzeń...:oklaski: Anoreksja mi nie grozi, w żadnym razie...są jeszcze odżywki regenerujące w postaci czekolady :oklaski:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na dzisiaj pizza po  zmienniczce + salata lodowa wiec ....nie ma to nic wspolnego z dieta...ale co tam...w koncu raz na jakis czas..

potem pewnie rower bo pogoda w miare ladna 

jutro stek wolowy ale to juz nie moja bajka ....ja tylko kapuste czerwona zrobie...ale chyba faktycznie zrobie kilka nalesnikow bo dziadek lubi sobie poweszyc i tu skubnac tam skubnac wprawdzie bez jablek ale ...zawsze cos..na tzw zab..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lucyna.beata napisał:

my na dzisiaj pizza po  zmienniczce + salata lodowa wiec ....nie ma to nic wspolnego z dieta...ale co tam...w koncu raz na jakis czas..

potem pewnie rower bo pogoda w miare ladna 

jutro stek wolowy ale to juz nie moja bajka ....ja tylko kapuste czerwona zrobie...ale chyba faktycznie zrobie kilka nalesnikow bo dziadek lubi sobie poweszyc i tu skubnac tam skubnac wprawdzie bez jablek ale ...zawsze cos..na tzw zab..

Znaczy się, że jest znowu na diecie obrotowej? :haha:image.png.4ef2d240f4995f82b1a7e91660e07979.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Znaczy się, że jest znowu na diecie obrotowej? :haha:image.png.4ef2d240f4995f82b1a7e91660e07979.png

ja bym nazwala to raczej...dieta spustowa...bo kto zostawil spuscizne w zamrazarce...to to zjadamy..

przeciez nie wywale bo raz ze nie wyrzucam jedzenia a dwa...dziadek tez nie tyle z aprobata co ...ekonomicznie podszedl do tematu ha ha 

ja zostawiam raczej lodowke itd pusta na przyjazd innej kobiety ale tu...jako ze bylo zdecydowanie inaczej...zostalo to i owo...niekoniecznie w pozytywnym slowa znaczeniu....takie male..."niespodzianki"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pozytyw....pozostalosci systemtycznie sie kurcza wiec byc moze na krotko przed moim odjazdem....pozbedziemy sie resztek...

a nalesniczki a w zasadzie placuszki z jabluszkami ...jednak...usmazylam czyli dziadek moze sobie w kuchni badac...i skubac do woli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ja bym nazwala to raczej...dieta spustowa...bo kto zostawil spuscizne w zamrazarce...to to zjadamy..

przeciez nie wywale bo raz ze nie wyrzucam jedzenia a dwa...dziadek tez nie tyle z aprobata co ...ekonomicznie podszedl do tematu ha ha 

ja zostawiam raczej lodowke itd pusta na przyjazd innej kobiety ale tu...jako ze bylo zdecydowanie inaczej...zostalo to i owo...niekoniecznie w pozytywnym slowa znaczeniu....takie male..."niespodzianki"..

Domyślam się, że spuścizna nie jest niskokaloryczna :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Domyślam się, że spuścizna nie jest niskokaloryczna :smutek:

absolutnie..smietana sery z plesnia..i znow smietana...i znow smietana...i caly ogorm.....VEGETY!!!!!nie uzywam tego od lat a tu pomieszane moje ziola itd z tym czyms...o zgrozo!!!

ale kazdy gotuje pod siebie..

pierwsze co musialam kupic...to....sol, pieprz, papryka curry itd..

kilkanascie apczuszek z sosami knorra, jakies chinskie dipy w torebkach...mirela praktycznie do wywalenia wsio

wrrrr:ostrzegam:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lucyna.beata napisał:

absolutnie..smietana sery z plesnia..i znow smietana...i znow smietana...i caly ogorm.....VEGETY!!!!!nie uzywam tego od lat a tu pomieszane moje ziola itd z tym czyms...o zgrozo!!!

ale kazdy gotuje pod siebie..

pierwsze co musialam kupic...to....sol, pieprz, papryka curry itd..

kilkanascie apczuszek z sosami knorra, jakies chinskie dipy w torebkach...mirela praktycznie do wywalenia wsio

wrrrr:ostrzegam:

 

:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

U mnie dzisiaj kapuśniak i gołąbki. Dla mnie i pdp normalne a dla pana T z ryżem i parówką drobiową bo nie jada czerwonego mięsa. Wyglądają ..... dziwnie.....

A kto robił te gołąbki z parówką?:szok: Nie lepiej było zrobić z wieprzowiny dla wszystkich? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...