Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Heidi napisał:

Zastawia, zastawia... Uważaj , żeby ciebie myszy nie zjadły dziś o 19 na kolacji . Hiii, hii,....

20170715_183142.jpg

Takich superoryginalnych myszek nie widziałem nigdy. Powiedz jeszcze czy to u góry to naleśniczek że szpinakiem i żurawiną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RADEK napisał:

Takich superoryginalnych myszek nie widziałem nigdy. Powiedz jeszcze czy to u góry to naleśniczek że szpinakiem i żurawiną???

Taaaaak :) . 6 z plusem.Egzamin zdany :d. Szpinak mam już opanowany. Moją ostatnią pasją jest dynia Hokkaido. Tu dopiero można fiksować. Tylko, żeby Mirelka nie dowiedziała się , bo ona nie lubi dyni dla zasady :) ( NIE, BO NIE !!!).  A... żurawina to nie jest, tylko malutkie porzeczki wydłubane Skruczowi z konfitury :cool: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Taaaaak :) . 6 z plusem.Egzamin zdany :d. Szpinak mam już opanowany. Moją ostatnią pasją jest dynia Hokkaido. Tu dopiero można fiksować. Tylko, żeby Mirelka nie dowiedziała się , bo ona nie lubi dyni dla zasady :) ( NIE, BO NIE !!!).  A... żurawina to nie jest, tylko malutkie porzeczki wydłubane Skruczowi z konfitury :cool: 

Zejdź ze mnie...duszno mi :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz miej się na baczności, bo piraci porwą Ciebie do krainy, gdzie zamiast gotowania i pieczenia, szorować pokład trzeba. Nie martw się zanadto, bo na jednym statku już @Mirelka1965 jest Majtkiem. Była niegrzeczna , dlatego przy kotłach teraz robi i ..... ciągle jej duszno. Jedyne co dobre w tej bajce, to to, że plecy możesz Jej umyć  :kąpiel: w pocie czoła, a potem  :zdrówko:

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zejdź ze mnie...duszno mi :trele:

:trele::trele::trele::trele::trele:

małe.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w archiwach swoich wygrzebałem fotkę posiłku, jaki często jadali na kolację moi pdp. Żaden wypas, zjedli i byli najedzeni ....dużo też nie mogli na noc zjeść...lekka kolacyjka.No i większość życzyła sobie takie małe szajbiątka....albo z tym, co na fotce, albo rzodkieweczka,albo szyneczka,albo metka, albo jeszcze inne kompozycje ...

CAM01030.thumb.jpg.ebc6b620e8f664aac8d3dfaf97d504e9.jpg

Edytowane przez Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz to spójrz na zdjęcie poniżej. To są produkty, które Skrucz mi przekazał, żebym zrobiła z tego wystawną kolację, dla dzieci, które po roku miały go odwiedzić. A, ąby było ciekawiej to powiem, że przy stole zasiadło 11 osób . Już tam nigdy nie wrócę, co za strata :smutek:

:cool:xd:d

20170715_114814.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

Rozmach masz :) a pierdziu  :) .

Zawze uważała, że ładnie podane lepiej smakuje. Oczami też jemy :cool: nawet mając ciemne okulary na nosie. 

Tu, gdzie teraz jeste, rodzina mnie uprzedzała, że PoP tego.... nie je, tamtego.... nie lubi. Córce mówię, że wszystko ojciec zjada. Oczy jej wyskoczyły i słowa: to niemożliwe :kopara:. A jednak możliwe :oklaski:. Kolorowy produktowo talerz, to sposon na każdego niejadka . Kocham Pinterest. Tam zawsze coś się zjandzie, a potem wchodzi w nawyk. Wypróbować warto. Polecam, bo przeciez ja taka mądra aż  nie jestem ( tylko piękna :) )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

@Łukasz to spójrz na zdjęcie poniżej. To są produkty, które Skrucz mi przekazał, żebym zrobiła z tego wystawną kolację, dla dzieci, które po roku miały go odwiedzić. A, ąby było ciekawiej to powiem, że przy stole zasiadło 11 osób . Już tam nigdy nie wrócę, co za strata :smutek:

:cool:xd:d

20170715_114814.jpg

Przecież to dla 20 osób wystarczy :)  A dużo się zmarnowało ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Zawze uważała, że ładnie podane lepiej smakuje. Oczami też jemy :cool: nawet mając ciemne okulary na nosie. 

Tu, gdzie teraz jeste, rodzina mnie uprzedzała, że PoP tego.... nie je, tamtego.... nie lubi. Córce mówię, że wszystko ojciec zjada. Oczy jej wyskoczyły i słowa: to niemożliwe :kopara:. A jednak możliwe :oklaski:. Kolorowy produktowo talerz, to sposon na każdego niejadka . Kocham Pinterest. Tam zawsze coś się zjandzie, a potem wchodzi w nawyk. Wypróbować warto. Polecam, bo przeciez ja taka mądra aż  nie jestem ( tylko piękna :) )

Nie chodzi mi, że ładnie tylko ,że tak dużo . Bo ładnie to jest i dużo też :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Przecież to dla 20 osób wystarczy :)  A dużo się zmarnowało ?

ha, ha... wszystko zostało, bo każdy z rodziny przecież  Skrucza zna.  Światło było zapalone, więc nikt nie chciał ręki starcić.  Syn przywiózł jedzenie ze sobą z odległego kraju. Mazwa Skrucz, to dla niego uznanie. Brak słów, które mogyby określićc jego chytrość. Skoro Niemcy tak skromnie jedzą, może dlatego tak długo żyją  ? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Dziwię się, jak wytrzymałość z nim, Heidi:)

Co nas nie zabije, to wzmocni .Zawsze widzę światło w tunelu. Wiele nowego się u niego nauczyłam. To wielka korzyść na przyszłość. Tu mam na myśli moją skromną emeryturę. Będzie jak zanlazł :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

ha, ha... wszystko zostało, bo każdy z rodziny przecież  Skrucza zna.  Światło było zapalone, więc nikt nie chciał ręki starcić.  Syn przywiózł jedzenie ze sobą z odległego kraju. Mazwa Skrucz, to dla niego uznanie. Brak słów, które mogyby określićc jego chytrość. Skoro Niemcy tak skromnie jedzą, może dlatego tak długo żyją  ? 

Bo piją dużo i wypłukują toksyny z organizmu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Co nas nie zabije, to wzmocni .Zawsze widzę światło w tunelu. Wiele nowego się u niego nauczyłam. To wielka korzyść na przyszłość. Tu mam na myśli moją skromną emeryturę. Będzie jak zanlazł :d

Tiaaaa....zupa z łodyg brokuła jak znalazł...tylko skąd ty te łodygi dostaniesz, jak tłum polskich emerytów się na nie rzuci....:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Bo piją dużo i wypłukują toksyny z organizmu? ;)

no to po jednym z oliwką w środku:wino:. Na koniec oliwkę umieszczę w "przecięciu moich oczu". Jakaś pieszczota na dziś się przyda, czyli przyjemne z pożyteczym. Chyba, że ona  w majtki mi wpadnie i wtedy będę kogoś potrzebować :lanie: , aby zamierzony rezultat osiągnąć . Krew rozrzedzona do głowy uderzy, rozum krótki nie będzie. Jutro jak róża w pąsach do pracy w szranki stanę . 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

no to po jednym z oliwką w środku:wino:. Na koniec oliwkę umieszczę w "przecięciu moich oczu". Jakaś pieszczota na dziś się przyda, czyli przyjemne z pożyteczym. Chyba, że ona  w majtki mi wpadnie i wtedy będę kogoś potrzebować :lanie: , aby zamierzony rezultat osiągnąć . Krew rozrzedzona do głowy uderzy, rozum krótki nie będzie. Jutro jak róża w pąsach do pracy w szranki stanę . 

 

A stawaj, stawaj... A neta masz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaa....zupa z łodyg brokuła jak znalazł...tylko skąd ty te łodygi dostaniesz, jak tłum polskich emerytów się na nie rzuci....:oops:

Myślisz, że będzie nas więcej przy śmietniku?  

Uciekamy na kawusiowy wątek.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...