Skocz do zawartości

Myszy na ofercie (zwierzątko domowe)


Gość Musofobiczka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Musofobiczka

Niestety nie ma działu, w których mogłabym napisać o gryzoniach. Moja PDP ma klatkę z myszami. Śmierdzą strasznie, bo dawno nie miały wymienianej ściółki a ja panicznie boję się myszy. Nikt nie powiedział mi, że mogę natknąć się na takie "miłe" zwierzątka na ofercie. RATUNKU! Jak się przełamać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie nie ma działu o gryzoniach :). Może nie pomyśleli, że seniorzy interesują się gryzoniami i jak są myszy to tylko w zaniedbanych domach na dziko ;).

Przepraszam ja tu żartuję a dla Ciebie to faktycznie problem skoro się ich boisz. Może niech PDP pozabiera myszki a ty wtedy pomożesz uprzątnąć jej klatkę? Taka stara ściółka może powodować wiele chorób u gryzoni...no i nieprzyjemny zapach moczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Musofobiczka

Nie wiem czy się przełamię. U mnie strach przed myszami ciągnie się od dzieciństwa. Brat mnie straszył, że myszy wejdą mi na głowę jak będę spała :shock: . A że mieszkaliśmy na wsi to myszy było dużo. Szczególnie na strychu w świeżo zwiezionej z pola pszenicy. Nocą słychać było jak biegają. Brrrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Musofobiczka

...małe łapeczki, które chodzą w nocy po twarzy...brrr...dość :D . Jutro zrobię podejście pierwsze do klatki. Powiem babci niech zabiera te swoje Mäuse najdalej jak może bo trzeba im zrobić porządek. Jak tak dalej pójdzie to pożyją miesiąc w tej ściółce a ja zostanę dyscyplinarnie zwolniona :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Musofobiczka

Klatkę wyczyściłam. Jakoś dałam radę, ale było ciężko. Ciągle myślałam, że jednak te myszy skądś na mnie wylecą, a ten smród...ani nie chcę tego wspominać.

ha ha to dobre.....to nie ma nikogo z rodziny by to zrobił ? lub znajomy ? musi być wyjscie a jak nie wypusc na podwórko i już hi hi -pozdrawiam

Słuchaj, rodzina to się tak interesuje babcią coby wcale :/ . Zainteresowali się tylko, żeby znaleźć jej opiekunkę i problem z głowy. Odwiedzają ją raz na miesiąc maksymalnie....czasami raz na dwa miesiące. Jakbym wypuściła myszy na dwór to tak jak z wpuszczeniem kota. Babcia dostałaby zawału i tyle. Te paskudy traktuje jak swoje dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś miałam 2 myszki. Kupiliśmy dzieciom, bo bardzo chciały. Fajne mądre zwierzątka. Tylko niestety w zoologu pomylili się i dali nam parkę. Zrobiło nam się 5 myszek więcej i musieliśmy je rozdzielić. Także każde z dzieci miało swoją mysz w pokoju i nie było kłótni a maluszki rozdali po koleżankach i kolegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałabym te myszy do sklepu. W sklepie zoologicznym powinni umieć rozpoznawać płeć zwierząt a nie dawać parkę a później problem. Co innego jak ktoś chce więcej myszy a co innego jak nie chce to co później ma z nimi zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...