Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Sposób na bezsenność


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani pomóżcie, od kilku dni nie mogę spać w nocy. Przez dzień ciągła opieka nad PDP, jestem zmęczona a nawet przemęczona aż ciężko funkcjonować, a przychodzi noc i przewracam się z boku na bok i nie umiem zmrużyć oczu. Teraz podopieczna śpi a ja zamiast spać i nabierać siły na kolejny dzień - siedzę przed komputerem. Już mnie to zaczyna irytować. No ileż można nie spać? Zasypiam dopiero koło 4-5 a o 7 trzeba już wstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję zabcia. To na pewno bardzo frustrujące. Ja czytałam kiedyś, że na bezsenność pomaga sok z wiśni, ale nigdy nie stosowałam, bo nie musiałam. Może za dużo jesz na noc a z pełnym żołądkiem ciężko zasnąć.

Sok z wiśni? Poważnie? Może moją PDP zacznę poić sokiem z wiśni ;)? Będzie lepiej sypiała w nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ja też pierwsze słyszę, że sok z wiśni pomaga w zasypianiu. Kamelia, haha, zrobimy doświadczenie ;). Na szczęście sokiem z wiśni nie wyrządzimy żadnej szody.

Swoją drogą żabcia, może masz jakąś żyłę wodną pod łóżkiem? Zmień położenie mebli w pokoju, może pomoże. Ja tak kiedyś miałam w swoim mieszkaniu i wzywałam specjalistę od fengshui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ja też pierwsze słyszę, że sok z wiśni pomaga w zasypianiu. Kamelia, haha, zrobimy doświadczenie ;). Na szczęście sokiem z wiśni nie wyrządzimy żadnej szody.

Swoją drogą żabcia, może masz jakąś żyłę wodną pod łóżkiem? Zmień położenie mebli w pokoju, może pomoże. Ja tak kiedyś miałam w swoim mieszkaniu i wzywałam specjalistę od fengshui

No proszę cię...specjalistę od fengshui? Chyba wolę zjeść kilogram bananów i popić sokiem z wiśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ja też pierwsze słyszę, że sok z wiśni pomaga w zasypianiu. Kamelia, haha, zrobimy doświadczenie ;). Na szczęście sokiem z wiśni nie wyrządzimy żadnej szody.

Swoją drogą żabcia, może masz jakąś żyłę wodną pod łóżkiem? Zmień położenie mebli w pokoju, może pomoże. Ja tak kiedyś miałam w swoim mieszkaniu i wzywałam specjalistę od fengshui

No proszę cię...specjalistę od fengshui? Chyba wolę zjeść kilogram bananów i popić sokiem z wiśni.

Ja tylko próbowałam pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś moja znajoma powiedziała mi, że nie powinnam spać w pokoju gdzie znajduje się telefon czy komputer, bo urządzenia te emitują fale które utrudniają sen i powodują rozdrażnienie w ciągu dnia. Tylko ja nie potrafię spać bez telefonu, bo jest to mój budzik i zegarek jednocześnie. Inaczej nie wstałabym w nocy do babci ani rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lila wybacz. Faktycznie może coś w tym jest. Tylko nie bardzo teraz mogę tłuc się meblami bo mam babcię pod podłogą (o rany jak to zabrzmiało ;) ), może lepiej piętro niżej... też dwuznaczne... babcia śpi w pokoju pode mną.

Wybaczam i na prawdę polecam zmianę położenia łóżka. No i melisa też duża da, bo widać jesteś rozdrażniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...