Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

szukam


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czemik, przykre że musiałeś zjechać z oferty. Skoro nie dostałeś kolejnej to podejrzewam, że nie pracujesz z Agencją.

Ja też niedawno skończyłam nagle jedną sztelę, bo niestety zmarła mi PDP :(. Na szczęście dostałam kolejną ofertę niedaleko i nie musiałam zjeżdżać do Polski.

Powodzenia w szukaniu! Niestety ja mogę jedynie polecić ci którąś z ofert ogłaszających się tu agencji, bo innych możliwości nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Czermik, ja ofert pracy szukałam przez Agencję, może tam coś dla ciebie znajdą? Masz duże doświadczenie a tym samym duże szanse na pracę! Powodzenia!

[ Dodano: Wto 03 Lut, 2015 17:53 ]

Nie wiem czy mogę używać nazw agencji, w której pracuję więc wolę nie ryzykować, ale jest na liście agencji które zamieszczają tu ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy jako opiekun. zjechałem bo podopieczny zbzikował i zabrano go do psychiatryka język komunikatywny,doswiadczenie duże, w rechabilitacji I.T.P

Oj przykre... miałam 2 razy tak, że musiałam wcześniej zjeżdżać z oferty. A twoja agencja nie ma dla ciebie kolejnej oferty, czy pracujesz dla siebie?

[ Data: 07-02-2015, 00:55 ]

A zauważyłam, że podałeś nazwę byłej Agencji, prawdę powiedziawszy nie znam takiej, może dlatego, że jestem ze Śląska. Może poszukaj po innych Agencjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...