Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25456366,sebastian-kaleta-wiceminister-sprawiedliwosci-w-poranku-radia.html#s=BoxOpImg4

Kolejny inteligentny inaczej powiedział co wiedział,zanim pomyślał.Znow potwierdzila się zasada doboru kandydatów do obsadzania stanowisk,im wskaźnik IQ nizszy czy wręcz ujemny,tym lepszy kandydat.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jurek50 napisał:

MOPS czeka aż"problem" rozwiąże się naturalnie:(Tę kierowniczkę to bym na zbity pysk wywaliła.Masakra:(

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Należy zaznaczyć, że do sądów powszechnych nie należy kontrola prawidłowości przebiegu procedur parlamentarnych, w tym wyboru osób na stanowiska obsadzane przez Sejm. Postanowienie zostało wydane w związku z prowadzonym postępowaniem cywilnym pomiędzy dwoma niezależnymi od Kancelarii Sejmu podmiotami. Kancelaria Sejmu nie jest stroną postępowania prowadzonego przed Sądem Okręgowym w Olsztynie. W treści postanowienia nie wskazano, jaki fakt istotny dla rozstrzygnięcia prowadzonej sprawy ma wynikać z dokumentacji dotyczącej procedury zgłaszania i wyboru członków Krajowej Rady Sądownictwa" - zaznaczyło CIS."

 

Ciekae czy taki tepy od urodzenia,czy dla zartu.KPA,KPC określaja jednoznacznie,ze kazda instytucja ma obowiązek udzielenia wyczerpującej informacji zadanej przez Sad,Prokurature,organy skarbowe itp.,i nie  ma znaczenia w tym przypadku,czy instytucja ta jest strona w postepowaniu czy nie.To już nie tylko jest bezczelność urzędnika,ale anarchia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś  na ten stan rzeczy dal zgodę.. I żeby było jasne ..nie bronię poprzedników....bo obojętnie jaką opcja

.. wszyscy ciągną do siebie ...

Pomijając politykę w PL a w zasadzie jej brak..

Bo według definicji

Polityka to troska o wspólne dobro A przede wszystkim obywateli

Żadna z partii ani żaden z polityków niestety nie był wtedy na wykładzie ..

Przytlacza mnie ogrom zła nieszczęść depresyjnych newsów ...zaczynam unikać wp.pl i innych portali bo ileż można siebie samego dolowac?? Wiem ile kosztuje mnie urlop w kraju i proza życia..wiem że trawa u sąsiada bardziej zieloną...przynajmniej z pozoru.

Też tak macie??? Czasami po dziurki w nosie tego syfu...

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jurek50 napisał:

Sprawa jest prosta. Na pewno mają za niskie emerytury a to oznacza że skoro nie mają dzieci dopłacać różnice musi gmina. O pieniądze chodzi i tyle. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucinda napisał:

Ktoś  na ten stan rzeczy dal zgodę.. I żeby było jasne ..nie bronię poprzedników....bo obojętnie jaką opcja

.. wszyscy ciągną do siebie ...

Pomijając politykę w PL a w zasadzie jej brak..

Bo według definicji

Polityka to troska o wspólne dobro A przede wszystkim obywateli

Żadna z partii ani żaden z polityków niestety nie był wtedy na wykładzie ..

Przytlacza mnie ogrom zła nieszczęść depresyjnych newsów ...zaczynam unikać wp.pl i innych portali bo ileż można siebie samego dolowac?? Wiem ile kosztuje mnie urlop w kraju i proza życia..wiem że trawa u sąsiada bardziej zieloną...przynajmniej z pozoru.

Też tak macie??? Czasami po dziurki w nosie tego syfu...

 

 

Już dawno zaprzestałam czytać "kronik kryminalnych" we wszystkich mediach >:( I niech sypią się na mnie gromy....nie będę wiedzieć...nie chcę być dobrze poinformowana...chcę żyć bez stresu. Najwyżej padnę na zawał przy kasie w polskim sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucinda @Mirelka1965 -no to już wiecie, czemu od 7 lat nie oglądam tv-propagandy w każdym wymiarze - mam po kokardę. Natomiast jeśli chodzi o politykę, to chyba nie jest trudno wyciągnąć odpowiednie wnioski. Trzeba tylko spojrzeć globalnie, pomyśleć, porównać i... poczytać takie różne... 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

@lucinda @Mirelka1965 -no to już wiecie, czemu od 7 lat nie oglądam tv-propagandy w każdym wymiarze - mam po kokardę. Natomiast jeśli chodzi o politykę, to chyba nie jest trudno wyciągnąć odpowiednie wnioski. Trzeba tylko spojrzeć globalnie, pomyśleć, porównać i... poczytać takie różne... 

A powiedz z czym porównać??

Osobiście tak jak napisałam.. po jednym burku...

Mnie ineterere ile mam na koncie ile wychodzi przelicznik ile kosztuje chleb, maslo mleko i na jaką emeryturę mogę liczyć z moich położonych pieniędzy. 

Nikt nie doda a..firmy Państwo  wręcz okradnie. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/episkopat-nowe-przepisy-o-przygotowaniu-do-malzenstwa/g9ws8mb

jeszcze powinni podnieść stawki "co laska" dzięki czemu zmienia wyraźnie statystyki ilościowe zawierania slubów cywilnych w stosunku do kościelnych z wyranym wzrostem liczby cywilnych.Nawet tu cenzura wchodzi,kto może się pobrać,a kto nie.Jak dalej zyc w takiej paranoi??

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...