Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Alkoholik nie musi być bezrobotny. Piastują wysokie stanowiska, noszą garnitury i mają kasę.Te wydumki to jakiś pokurcz umysłowy wymyśla. Innego wytłumaczenia nie ma.

Jedyne wytłumaczenie jakie ja widzę to że to są osoby zalegające z czynszem i stąd ta eksmisja. Inaczej to bezprawie. 

A sam pomysł jak dla mnie durny. Zebrać alkoholików którzy NIE chcą się leczyć na jednej wsi. Co tam dopiero będzie się działo to aż strach pomyśleć. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Jedyne wytłumaczenie jakie ja widzę to że to są osoby zalegające z czynszem i stąd ta eksmisja. Inaczej to bezprawie. 

A sam pomysł jak dla mnie durny. Zebrać alkoholików którzy NIE chcą się leczyć na jednej wsi. Co tam dopiero będzie się działo to aż strach pomyśleć. 

Ale to niealkoholikow tez by musieli tam przesiedlić. 

Niedlugo trawę zaczną malować. Jak za komuny. Żeby rynek wygladal pieknie. A ze utopia? Cóż. Żyjemy w kraju populistów więc nic mnie już chyba nie zaskoczy.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale to niealkoholikow tez by musieli tam przesiedlić. 

Niedlugo trawę zaczną malować. Jak za komuny. Żeby rynek wygladal pieknie. A ze utopia? Cóż. Żyjemy w kraju populistów więc nic mnie już chyba nie zaskoczy.

Nic mi nie pisz o trawie ,,,bo mnie nosi:przekleństwa: jak cholera, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jurek50 napisał:

Jak wracałam do domu to spotkałam się z panem Piotrowiczem w samolocie. Zastanawiałam się czy to on czy nie on? 

Zdjęcia nie zrobiłam chociaż był z kobietą i to bardzo ładna i elegancka. 

Pewności 100% nie mam bo o autograf nie poprosiłam ale garnitur miał z wyższej półki i spinki przy rękawach od koszuli (mało się już tego widuje). 

Cały czas śledził na tablecie wydarzenia polityczne w kraju jak to polityk (sędzia chyba też) 

Ostatnio z wydarzeniami w kraju nie jestem na bieżąco a od polityki zawsze trzymam się z daleka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, INEZ napisał:

Jak wracałam do domu to spotkałam się z panem Piotrowiczem w samolocie. Zastanawiałam się czy to on czy nie on? 

Zdjęcia nie zrobiłam chociaż był z kobietą i to bardzo ładna i elegancka. 

Pewności 100% nie mam bo o autograf nie poprosiłam ale garnitur miał z wyższej półki i spinki przy rękawach od koszuli (mało się już tego widuje). 

Cały czas śledził na tablecie wydarzenia polityczne w kraju jak to polityk (sędzia chyba też) 

Ostatnio z wydarzeniami w kraju nie jestem na bieżąco a od polityki zawsze trzymam się z daleka :)

Współczuję. Nie chciałabym siedzieć gdziekolwiek i mieć przed oczami paszczę pereelowskiego prokuratora, który w latach 80-tych oskarżał działaczy opozycji, np za kolportaż. No ale...jaki kraj tacy posłowie. Smutne.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNN : Trump C A N C E L S Poland trip because of Hurricane Dorian.
AFP ,: Trump O D WO ŁUJE wizytę w Polsce
AP ; Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce
CNN : Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce
White House : Trump O D W O Ł U J E wizytę w Polsce

TVN,PAP etc ..: Trump P R Z E K Ł A D A wizytę w Polsce

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Współczuję. Nie chciałabym siedzieć gdziekolwiek i mieć przed oczami paszczę pereelowskiego prokuratora, który w latach 80-tych oskarżał działaczy opozycji, np za kolportaż. No ale...jaki kraj tacy posłowie. Smutne.

Żal mi doopę ściska , że zdjęcia nie ujrzałam ...z bardzo ładną i elegancką kobietą ....mój boszszeeee , nie pogodzę się z tym :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Współczuję. Nie chciałabym siedzieć gdziekolwiek i mieć przed oczami paszczę pereelowskiego prokuratora, który w latach 80-tych oskarżał działaczy opozycji, np za kolportaż. No ale...jaki kraj tacy posłowie. Smutne.

W pewnych miejscach towarzystwa się nie wybiera. Dla mnie najważniejsze, że szczęśliwie wróciłam do Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Zdjecie śmiga po necie. Babki nie widać ale spinki owszem. :szydera:

Co mi tam po spinkach ....kobitę bardzo ładną i elegancką chciałabym zobaczyć ....Co ...może mi powiesz , żebym se w lustro popatrzyła i już ?! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Szczęśliwie ktoś inny zrobił zdjęcie prokuratora vel Daj ciumka... nawet spinki widać... krąży w sieci od dwóch dni. :d

A co ? Masz jakieś wątpliwości , co do miłego towarzystwa podczas lotniczej podróży ? Pewnie zazdrość Cię zżera , że To własnie Tobie zaproponował wspólnej prasówki na własnym laptopie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co mi tam po spinkach ....kobitę bardzo ładną i elegancką chciałabym zobaczyć ....Co ...może mi powiesz , żebym se w lustro popatrzyła i już ?! :szydera:

A czemu nie? Ja w lustrze zawsze znajduje kogoś interesującego:szydera: Wedle mojej estetyki of kors.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Szczęśliwie ktoś inny zrobił zdjęcie prokuratora vel Daj ciumka... nawet spinki widać... krąży w sieci od dwóch dni. :d

To nie byłam ja:d

Napisałam, że zdjęcia nie zrobiłam. 

Jak już to moja uwaga skupiła się na mężczyźnie, który siedział obok mnie było na kogo popatrzeć więc ów Pan w spinkach nie wzbudzał aż takiego mojego zainteresowania. 

Ten co siedział obok nie miał spinek przy rękawach u koszuli :haha:ale za to nazwę wody toaletowe, której używa chętnie bym go zapytała :$

Podróż samolotem ma swoje dobre i złe sttony 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

A co ? Masz jakieś wątpliwości , co do miłego towarzystwa podczas lotniczej podróży ? Pewnie zazdrość Cię zżera , że To własnie Tobie zaproponował wspólnej prasówki na własnym laptopie :p

Prawda ?! ...Ale przyznasz , że trzeba być bardzo bystrym ( wścibskim ) , kiedy zwraca się uwagę na to , co ktoś na tablecie w danej chwili przegląda . Musi bardzo kulturalny pan , skoro języka podglądającym nie pokazał ....ewentualnie środkowego palca :szydera: 

Trza stąd spadać , bo tutaj zamiast ciekawych " wiadomości " - " pudelkowe " ploty się wstawia...kto z kim , gdzie i za ile .  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś nie mogę sobie darować, że to właśnie nie ie nie zaproponował wspólnej prasowki na laptopie ale cóż nawet będąc na wylocie nikt mi takich propozycji nie robi. 

Muszę się z tym pogodzić chociaż żal mam w sercu wielki widać nie godna byłam uwagi takiej persony :smutek:

Swoją drogą to chyba dobrze, że zwykła opiekunka ma możliwość z władza w jednym samolocie lecieć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Nie chce mi się wklejać żadnych artykułów, bo będzie ich aż za dużo. Mamy dziś rzadką okazję do śledzenia na bieżąco procesu obsrywania własnej historii. Wyjątkowa umiejętność spier...enia sukcesów to nasz znak firmowy. 31 sierpnia 1980, pierwszy krok ku obecnemu kształtowi Europy nic obecnie nie znaczy.

Druga okazja już jutro! 1 września. Temat wykładu: "Jak się sqrwić, nie zarobić, dać się ośmieszyć i dołożyć do interesu".

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...