Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu tego opisu sytuacji raczej nie uważam,aby to była prawda.Jest to napisane zbyt chaotycznie,i z treści wynika,ze najważniejszym problemem w całym tym zdazeniu był brak ładowarki do telefonu.Wydaje mi się ,ze autorka ma chyba jakies zaburzenia emocjonalne i w ten sposób probuje odreagować.Nawiazujac do wpowiedzi@Tomas1965 ,zawsze majac styczność z policja byli grzeczni,pomocni a nie agresywni jak pisze autorka tekstu.Poza tym policja nie wchodzi do pomieszczen w srodku nocy,gdyz również tutaj przestrzegana jest cisza nocna,Wyjatkirm sa sytacje szczególne,np,terroryzm,czy zabójstwa ale w trakcie kontynuacji działaj rozpoczętych wcześniej, a nie w kwestii zgłoszenia zabrania kluczy od mieszkania.Poza tym,tez nigdzie nie ma wzmianki,ze po powrocie do kraju zglosila gdzies ta sytuacje.Normalnie o czyms takim każdy kogo by to spotkalo, chce dochodzić sprawiedliwości czy odszkodowania.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krista napisał:

I pozamiatali koncertowo... osiemdziesiąt lat po wojnie, dostaliśmy interpretację sloganu : Nur fur Deutsche, bez umlautu, bo nie mam... >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Krista napisał:

PO raz kolejny "TK" potwierdzil,ze jest sterowany przez politykow i nie posiada wymaganej niezaleznosci.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

I pozamiatali koncertowo... osiemdziesiąt lat po wojnie, dostaliśmy interpretację sloganu : Nur fur Deutsche, bez umlautu, bo nie mam... >:(

To krok milowy w rujnowaniu demokracji i rownosci obywateli wobec prawa,ale o to wlasnie chodzi dobrej zmianie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

@Jurek50 Oto to.Pokazał to, co przewidywalismy kiedy toczyły się ostre boje o TK

Dokladnie,i dlatego aby uniknąć bledu jaki popelnil orban(dopiero po 2 latach przejal kontrole nad kontrola tworzenia prawa),nadprezes rozpoczal zawłaszczanie Polski od przejecia TK,aby nikt mu nie przeszkadzal.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurek50 napisał:

To krok milowy w rujnowaniu demokracji i rownosci obywateli wobec prawa,ale o to wlasnie chodzi dobrej zmianie.

Jurek to nie jest żadna dobra zmiana, to jest skurwysyństwo w najczystszej postaci!!! Myślałam, że sięgnęli dna. Nie! Oni już pukają od spodu! :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jurek50 napisał:

Dokladnie,i dlatego aby uniknąć bledu jaki popelnil orban(dopiero po 2 latach przejal kontrole nad kontrola tworzenia prawa),nadprezes rozpoczal zawłaszczanie Polski od przejecia TK,aby nikt mu nie przeszkadzal.

@Jurek50 Już nie będę powtarzać wyswiechtanych frazesow o kupieniu elektoratu ale pod tym płaszczykiem bardzo sprytnie wykonywał podkop. Nie cierpię go ale trzeba przyznać, że zrobił mistrzostwo świata. Dlatego z powodu nieogarnietej opozycji i pcimiakow udaje mu się to nadal, jakieś mam dziwne wrażenie kontynuacji>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Wam chodzi? ludzie używający mózgu do myślenia nie stanowią i nigdy nie stanowili grupy docelowej dla miłościwie nam panujących wyznawców prezesa. Ponadprzecięnie aktywni przy urnach są ci, dla których samodzielność to powód do strachu. Yntelygencja ma w d... swój kraj. Co to za państwo, w którym frekwencja 43% to powód do potrójnego orgazmu?

Średnio co 2-3 miesiące ogłaszany jest nowy wróg. Za każdym razem największy i najgorszy. Targowica do spółki z Sodomą i afrykańskim pomorem świń. Musi być często nowy, bo lud by się znudził.

I to działa.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tomas1965 napisał:

O co Wam chodzi? ludzie używający mózgu do myślenia nie stanowią i nigdy nie stanowili grupy docelowej dla miłościwie nam panujących wyznawców prezesa. Ponadprzecięnie aktywni przy urnach są ci, dla których samodzielność to powód do strachu. Yntelygencja ma w d... swój kraj. Co to za państwo, w którym frekwencja 43% to powód do potrójnego orgazmu?

Średnio co 2-3 miesiące ogłaszany jest nowy wróg. Za każdym razem największy i najgorszy. Targowica do spółki z Sodomą i afrykańskim pomorem świń. Musi być często nowy, bo lud by się znudził.

I to działa.

Dodam jeszcze do tego, że orzeł zrzucił koronę i wcisnął na łeb piuskę, ku uciesze gawiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Dodam jeszcze do tego, że orzeł zrzucił koronę i wcisnął na łeb piuskę, ku uciesze gawiedzi. 

I tu akurat bym się tak bardzo nie czepiał. Orzeł niczego nie zrzucił. Założyli mu tylko inne etui na koronę. 

A Kościół? Wyobraź sobie taką sytuację: pracujesz jako opiekunka, dostajesz do ręki 1500EUR. Nagle przychodzi do CIebie twój pracodawca i mówi, że żąda stanowczo, żebyś zgodziła się na 3000EUR. Po chwili poprawia na 4000 i dodaje premię. Za to chce tylko, żebyś się do niego uśmiechała częściej niż do sąsiada.

Zgodzisz się?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

@Tomas1965 Prościej się nie dało tego wytłumaczyć... tylko, że po "latach" tego eldorado, okaże się, że mój "pracodawca" nie płacił "składek" żadnych i przyjdzie mi umierać po 20 godzinach na Sorze :cool:... albo w domu z głodu, takie dywagacje moje. 

podsumowanie perfekcyjne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Jurek to nie jest żadna dobra zmiana, to jest skurwysyństwo w najczystszej postaci!!! Myślałam, że sięgnęli dna. Nie! Oni już pukają od spodu! :papieros:

Uzylem,ich określenia ich własnego hasla propagandowego,bo aby uzywac określenie rząd,musieliby zaslugiwac na takie określenie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krista napisał:

@Jurek50 Już nie będę powtarzać wyswiechtanych frazesow o kupieniu elektoratu ale pod tym płaszczykiem bardzo sprytnie wykonywał podkop. Nie cierpię go ale trzeba przyznać, że zrobił mistrzostwo świata. Dlatego z powodu nieogarnietej opozycji i pcimiakow udaje mu się to nadal, jakieś mam dziwne wrażenie kontynuacji>:(

Kontynucja będzie trwac,bo njeszcze nie osiągnęli w pełni zamierzonego celu,i pozostalo pare nielicznych instytucji,nad którymi nie maja pełni kontroli.Z takim zalozeniem szli po władze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

@Tomas1965 Prościej się nie dało tego wytłumaczyć... tylko, że po "latach" tego eldorado, okaże się, że mój "pracodawca" nie płacił "składek" żadnych i przyjdzie mi umierać po 20 godzinach na Sorze :cool:... albo w domu z głodu, takie dywagacje moje. 

@Afrykaale ,,suteren,,tego nie widzi, widzi,ze ma na kielbache z biedry i najtansze piwo na ,,gryla,,

No o wspiera ten taniec zombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurek50 napisał:

@Jurek50dlaczego ONI nie rozumieja, ze gejow tez stworzyl 

Bog!!!!

Gdzie tu milosc blizniego?!

Swoich prawdziwych zbokow,to rozgrzeszaja i dalej taki oblech odprawia msze.

A czlowieka, ktory, no juz tak ma ,bo ,,Bog tak chcial,, to juz na smietnik,tak?:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...