Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LACH napisał:

Miasto i wsioki.

Może nie do końca Raczej 13 renta i emerytura zrobiła większe wrażenie na wschodzie *wiecej tam można za to kupić) Powtórka bedzie na jesień.Znów coś dorzucą elektoratowi emerytów i rencistów :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Może nie do końca Raczej 13 renta i emerytura zrobiła większe wrażenie na wschodzie *wiecej tam można za to kupić) Powtórka bedzie na jesień.Znów coś dorzucą elektoratowi emerytów i rencistów :szydera:

Jesienią już zmienisz poglądy. Ze wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Madra kobieta. Przyczyna to manipulacja owieczkami, one niewinne.

Jestem przeciwko wykorzystywaniu , naduzywaniu, propagandzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Dodzisława prawda, której argument się broni, i to jak!

Swego czasu @LACH w poście z 22.05. pokazał w formie impresji mechanizm polityki posilkujac się mechanizmem zegarka. Wg mnie ulepil pigułkę tego, co ty zapodalas do czytania.

Nie jestem PR-owcem Lacha żeby go promować, ale jeśli ktoś wróci do tego tekstu to być może znajdzie też tą prawdę.

Tekst Augustynowskiego naprawdę porusza i daje do myślenia i po slepiach naszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 Ja zrobiłam dużo, w miare dużo, ale to i tak orka na ugorze. Jednakże.....kropla drazy skałę........

To ja do jesieni postaram się zrobić więcej, ale....nie każcie mi gadać z moją pisdowską (łódzką i kwidzyńską) rodziną..proszę :smutek:Szaty mogę drzeć, ale to zakamieniały elektorat i od lat walkę na ugorze prowadzę...a nie chcę się z tej rodziny wypisać :tak2: I postaram się za kropelkę robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Mirelko, bo to trzeba argumenty i jeszcze raz argumenty zapodawać. Namacalne. Niektorych trzeba prostować, bo jesli moja przyjaciółka mówi mi, że ona na PIS będzie głosować , bo boi się emigrantów, no to trzeba jej wyjasnic , że PIS sprowadził do Pl całe mnóstwo emigrantów. Emigrantów, ktorzy handlują lewymi fajkami, ktorzy handlują lewym spirytusem ( uwaga trucizna) , ktorzy bywa , mordują ludzi ( Gruzin zamordował łodziankę) . Tez mam ciocię Rozalię, rodzoną siostre mojej mamy, ktora jest kobietą wykształconą, niekosciółkową, a jednak uwielbia Pania Szydło i Pana...tfu....Kaczynskiego. Siadamy razem przy swiątecznym stole i zawsze jej otwieram oczy, ale ona jakby ...ślepa. No cóż, rodziny się nie wybiera. Natomiast, jesli wśród ślepych , choc jednemu otworzymy oczy, to jest to sukces. Nie ma co gadać.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla rozluźnienia, choć nie wiem czy to możliwe :)

W dniu wyborów po moją rodzicielkę (ur.1931r.) przyjechał mój brat żeby ją zawieźć do urn. Pytam się go - a na kogo to nasza mama będzie głosować??? Brat odpowiedział: - na kogo chce, byle nie na PiS (:d )Więc ja: - ale ona ze dwa tygodnie temu powiedziała, że nie chce głosować. Brat na to: - takiej opcji nie ma... xd

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta Moja/1943/ dobrowolnie i samodzielnie na KE bo, jak mówi ,na widok kurdupla dostaje obrzydzenia.A jaka zła w temacie wyników wyborczych:)Nawet ją o takie zaangażowanie nie podejrzewałam,hi hi hi

A dla rozluźnienia to z wczorajszego wieczora:Kulka w łazience bączysko posadziła śmierdzące i mówi do mnie :idź Kati,ja tu z NIM zostanę:):):)No to ich zostawiłam ,ha ha ha 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła argumentu w przeciwieństwie do argumentu siły ma sens dla naprawdę otwartych umysłów. Da się łatwo wychwycić, z którymi mamy do czynienia obcujac z ludźmi i nieistotne czy to obcy, znajomi czy rodzina. Bywa, że obrońcy pisu mają głowy otwarte (w mniejszości ale jednak) i uwierzcie, że potrafią argumentować swoje stanowisko, nawet do przyjęcia rozumowo. Ci , gdzie powtarzają tylko przekaz dnia albo reprodukuja "myśli" płatnych trolli, na argumenty są zabetonowani. Nawet nie trzeba będzie być może żadnych kropli bo gromka ulewa może na nich spaść gwałtownie, niespodziewanie i dopiero to pozwoli otrząsnąć się z letargu. Z powodu braku analitycznego i rewizjonistycznego podejscia  dali się do letargu doprowadzić przez zawistnego manipulanta. Beton, kiedy młotem dostanie-ulegnie a mlotem będzie kiepsciuchna ekonomia a'la morawiecki historyk (i nie ważne, że sam potrafił sie wzbogacić). Na krople już nie ma czasu dla betonu, młot ekonomiczny już jak miecz Damoklesa prawie w rozruchu.To zadziała, zawsze działało ekonomiczne tapniecie gdy nerwowka przy wkładaniu ręki do kieszeni.

Wyrocznią nie jestem, ani ekonomistą ale propagandzie się nie poddaję bo czytam wielu, kontrowersyjnych też ekspertów.Mogę się mylić.

O poziomie stwardnienia betonu też w rodzinie się przekonuję, w mniejszosci ale jednak. Albo nie kładę na stół polityki albo nie wchodzę za próg, co najwyżej w locie o <pogodzie i medycynie >.

Wszystko zaczęło się od kontrowersji na Wawelu, tzw pomszczenia ofiar, które rzekomo spowodował Tusk, krzyża przed pałacem prezydenckim. Stąd zeszła lawina.

Koniec nudzenia bo jeszcze aż tak to się nie rozpisałam, zabrać mi czas i komórkę wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...