Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Dodzisława napisał:

@Andreaa :d:d :d Skarbie, Czip więc ewentualnie Zaczipują :d :d :d  Zamiast pisać pierdoły na forum, to Ty lepiej zadzwon do mnie :d :cmok:. Miałaś się odezwać jak dojedziesz i co? ? ? 

Kochanie -jak zwal,tak zwal.   Pmylki sie zdarzaja, Teraz juz zapamietam jak to sie pisze :-))))))

Masz racje. Lepiej ,zebym w polityke sie nie mieszala. Jest tu tyle innych ciekwych tematow.

 

Dzisiaj zadzwonie  na 100%

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Kurwizji juz od dawna nie ogladam. Przrzucilam sie na internetowa. ,,wrealu24".

Muszę sprawdzić i ocenzurować :d , czy to jest lekkostrawne, czy powoduje wzdęcia :d Ja niezmiennie oglądam TVN24, jako zdeklarowana lewaczka i obywatelka Europy , oraz ŚWIATA :d . Bardzo poszerza horyzonty :d .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, salazar napisał:

@Dodzisława, Dodziu, trochę się zapętliłaś, ale masz rację nawołując do czujności :D.

Myślę, że akurat tamta twórczość (raczej nie można użyć słowa "radosna" :/), była wyrazem niezrównoważenia i złego stanu emocjonalnego. Takie wnioski wyciągnęłam z całokształtu forumowej aktywności patriotki ;) i dlatego nie chciałam ciągnąć tematu. Nie dlatego, że uważam, że musi być tylko o doopie Helgi i ewentualnie o tym, co ta doopa wyprodukowała ;). 

To byłoby kopanie leżącego, a po co to komu? @foczka63

 

Też się zapętliłam, ale Wy jesteście bystre dziewczyny :).

No zapętliłam się, bo naprawdę trudno jest napisać poprawnie gramatycznie o tym zjawisku, zawierając wszystko w jednym zdaniu :d 

Tak czy tak, uważam, że Patrioci, pracujący poza Ojczyzną, gdzie ich córki pracują w Anglii, synowie w Irlandii czy innej Holandii, nie mają moralnego prawa nazywać się PATRIOTAMI! Cóż to za patriotyzm, jak się nie przykłada do rozwoju naszej gospodarki ojczystej? Niektorzy PATRIOCI to nawet hymnu poprawnie nie znają, o historii Polski to ja juz nie wspomnę. Za to usta pełne frazesów, ktorych tak naprawdę znaczenia kompletnie nie rozumieją :d . Czuwaj!

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRAWDZONA OFERTA DO RADEBERG, ok. Drezna, blisko Polski!

Termin: od 1.03. - 23.04.

Szukam opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego, osoba niepaląca.

Stawka: 1200€ + dodatek za święta wielkanocne + zwrot kosztów podróży

Do opieki pani, 74 lata, 70 kg, z inkontynencją, z początkową demencją, jest na wózku inwalidzkim, nie ma dżwigania, spaceruje przy rollatorze, podopieczna potrzebuje pomocnej dłoni.

Podopieczna mieszka w domu opieki. 
Opiekunce zapewnione całe mieszkanie oddalone o 5-10 min. od miejsca, gdzie przebywa podopieczna. Sklepy są osiągalne na pieszo.

Podopieczna chętnie czyta, gra w karty, lubi prace ręczne. 
Opiekunka może korzystać ze stołówki w domu opieki (ma wykupione posiłki, nie musi się martwić o jedzenie, otrzymuje pieniądze na bieżące rzeczy).

Jest to praca dochodząca, opiekunka odwiedza podopieczną, przynosi jej jedzenie, wypełnia swoje obowiązki i może wracać do mieszkania. Czas pracy: 8-12, przerwa, 15:30-19:30.

Miejsce sprawdzone, możliwy nr tel. do zmienniczki.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI: 
przyniesienie posiłków 
kontrolowanie przyjmowania leków, jedzenia i płynów
dbanie o czystość gospodarstwa domowego
pomaganie w higienie
spędzanie wolnego czasu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność polska
- odprowadzanie składek od średniej krajowej za każdy przepracowany miesiąc
- wynagrodzenia na czas
- stały kontakt z koordynatorami

Więcej informacji udzielę pod numerem tel. :)
Zapraszam do kontaktu!
-> 600 725 080 (Pon.-Pt. 8-17)
Firma Herznet 24                                          Niezła oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Teresadd napisał:

@Dodzisława telewizja nowa jeszcze jest ok. 18:30 ,tylko nie wiem jak długo .Bo już niewygodna .

Ja jestem stała w uczuciach :d i na umyśle zdrowa. Przynajmniej taką mam nadzieję, więc oglądam tylko TVN24 . Jak chcę zrozumieć poglądy niektorych, ktorych nie rozumiem , włączam Kurwizję. No uśmiać się można jak koń. Szczegolnie z propagandy sukcesu głoszonej w TVPIS :d .

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dodzisława napisał:

Ja jestem stała w uczuciach :d i na umyśle zdrowa. Przynajmniej taką mam nadzieję, więc oglądam tylko TVN24 . Jak chcę zrozumieć poglądy niektorych, ktorych nie rozumiem , włączam Kurwizję. No uśmiać się można jak koń. Szczegolnie z propagandy sukcesu głoszonej w TVPIS :d .

Ja też jestem stała w uczuciach :szydera: Serio :szydera: Mało oglądam tv, ale fajna jest Superstacja...:dobrze: Idzie w prawidłowym kierunku, dosłownie :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@Malina 1 co prawda nie ten wątek :haha:ale zastanawia mnie to że w domu opieki potrzebna osobistą opiekunka ....

Ja tak już pracowałam,w domu opieki,z firmy miałam jedną babkę do opieki,bo tak rodzina chciała i płaciła i za dom i za opiekunkę,super było żarcie na stołówce,czas szybko leciał bo dużo osób,coś się działo zawsze,jakieś wieczorki taneczne.Tylko że ja miałam swój pokój na miejscu,a tu jeszcze lepiej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Poczytałam. Nazwa nie bardzo mi się podoba, ale i tak idę na niego głosować :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Też uważam, że nazwa troszke infantylna i mnie osobiscie rozczarowała. No ale, moze czas skonczyć z bufonadą i taka lekka, łatwa i przyjemna oraz optymistyczna nazwa to klucz do sukcesu. Tez będę głosować na Biedronia, choć psy szczekają, oj szczekają. Boją się to i szczekają. Lewica się boi, a Prawica w swoim zadufaniu nie widzi zagrożenia, i w sumie dobrze :d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 Też uważam, że nazwa troszke infantylna i mnie osobiscie rozczarowała. No ale, moze czas skonczyć z bufonadą i taka lekka, łatwa i przyjemna oraz optymistyczna nazwa to klucz do sukcesu. Tez będę głosować na Biedronia, choć psy szczekają, oj szczekają. Boją się to i szczekają. Lewica się boi, a Prawica w swoim zadufaniu nie widzi zagrożenia, i w sumie dobrze :d .

Do wyborów jeszcze ciut czasu zostało. Wstęp niezły, zobaczymy co się wykluje z tego jajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Do wyborów jeszcze ciut czasu zostało. Wstęp niezły, zobaczymy co się wykluje z tego jajka.

Pierwszy sprawdzian w maju. Pozywiom, uwidim, ale.....normalni ludzie o normalnych poglądach, mają tak dość rydza, kleru, kaczora i jego ratlerków, że bodaj na diabła, a pójdą głosować wbrew kaczystom i nieudacznikom, a raczej oszustom politycznym w stylu Schetyny.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Pierwszy sprawdzian w maju. Pozywiom, uwidim, ale.....normalni ludzie o normalnych poglądach, mają tak dość rydza, kleru, kaczora i jego ratlerków, że bodaj na diabła, a pójdą głosować wbrew kaczystom i nieudacznikom, a raczej oszustom politycznym w stylu Schetyny.

Dodzisławo, nie szafuj tak tą normalnością, bo to baaardzo szerokie pojęcie i wiele się w nim mieści :).

Właśnie przeczytałam Twój wcześniejszy post. Pisanie o przeciwnikach "psy" jest średnio ładne, mnie się nie podoba.

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedna jaskółka Wiosny nie czyni. Wejście, w obecnej sytuacji politycznej, Biedronia do gry, to ukłon w stronę PiS u, ta "bratobójcza" walka na opozycji przyniesie więcej szkody niż pożytku, teraz priorytetem jest odsunięcie od władz podłej zmiany, a może się to udać tylko po zjednoczeniu całej opozycji, teraz pakt choćby z diabłem, bo gorzej już być nie może. Wiem, że to jak zwykle wybór między dżumą a cholerą, ale takie są fakty i pogmatwana ordynacja wyborcza, głosy oddane na małe partyjki są głosami straconymi. Przy kolejnych wyborach, pod warunkiem odsunięciu tej sekty, jak najbardziej tak. Takie moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...