Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i ukazała się nasza natura. Zamiast troszczyć się o wspólne dobro, kłócimy się między sobą. Nic dziwnego, że inni nas świetnie rozgrywają.

Ciekawskich informuję, że pracuję na Bawarii. 

Adresu zameldowania i PESEL-u, nie podaje nikomu. Jeszcze ktoś na mnie kredyt weźmie. :całus:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foczka63 , a dlaczego ? Nie rozwijałem myśli, ale teraz ją rozwinę. Otóż nieraz zaglądałem na opiekunki24. Niestety, nie pasowała mi atmosfera tam, co nie znaczy wcale, że nie podobały mi się wszyscy piszący. Tego nie powiedziałem. A więc bądź spokojna, Ciebie oceniam pozytywnie. A tu, gdzie teraz jesteśmy, było całkiem inaczej, fajna atmosfera :)

Ale starajmy się trzymać tematu, chociaż wystąpienie jednej osoby spowodowało taką, a nie inną reakcję z mojej strony. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Ja tak nie uważam. Ba, uważam ze Radek ma rację. Wszak z powodów, o ktorych nie chce tutaj mówic , zdecydowaliśmy się na desant prawda? Cierpisz na amnezję? 

Nie cierpię na amnezję i nie o powody mi chodziło.

Zasadniczo się z Radkiem zgadzam,ale  jego podsumowujący komentarz odebrałam tak ,nie inaczej.Wolno mi.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andrew napisał:

Każdy ma jakąś mocną stronę, nie przejmuj się . ;)

 

Przejmuje się bo nikt nie chce ze mną się bawić w Skojarzenia :(,  oglądam więc wiadomości i wszędzie na temat protestu rolników cisza.  

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_u3_orig.gif

Edytowane przez LENA_57
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Radek50 napisał:

foczka63 , a dlaczego ? Nie rozwijałem myśli, ale teraz ją rozwinę. Otóż nieraz zaglądałem na opiekunki24. Niestety, nie pasowała mi atmosfera tam, co nie znaczy wcale, że nie podobały mi się wszyscy piszący. Tego nie powiedziałem. A więc bądź spokojna, Ciebie oceniam pozytywnie. A tu, gdzie teraz jesteśmy, było całkiem inaczej, fajna atmosfera :)

Ale starajmy się trzymać tematu, chociaż wystąpienie jednej osoby spowodowało taką, a nie inną reakcję z mojej strony. 

Radku, nie oceniam ludzi. Nie mam upoważnienia do oceniania kogokolwiek. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dodzisława napisał:

Ja tak nie uważam. Ba, uważam ze Radek ma rację. Wszak z powodów, o ktorych nie chce tutaj mówic , zdecydowaliśmy się na desant prawda? Cierpisz na amnezję? 

Już nie jestem desantowcem. Okres mojej karencji już minął. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, LENA_57 napisał:

 

Przejmuje się bo nikt nie chce ze mną się bawić w Skojarzenia :(,  oglądam więc wiadomości i wszędzie na temat protestu rolników cisza.  

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_u3_orig.gif

To zajmij się protestem Indian w Amazonii lub wystąpieniem krokodyli z Nilu. Pozdrów przy okazji Staszka w więzieniu i Nel na odwyku...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LENA_57 napisał:

No i ukazała się nasza natura. Zamiast troszczyć się o wspólne dobro, kłócimy się między sobą. Nic dziwnego, że inni nas świetnie rozgrywają.

Ciekawskich informuję, że pracuję na Bawarii. 

Adresu zameldowania i PESEL-u, nie podaje nikomu. Jeszcze ktoś na mnie kredyt weźmie. :całus:

Nie wiem czy ktoś w ogóle wziąłby na Ciebie chociaż chwilówkę...Trochę pokory bo szału nie ma...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Knorr napisał:

Już nie jestem desantowcem. Okres mojej karencji już minął. 

 

34 minut temu, Dodzisława napisał:

Dokładnie :d Ja równiez nie czuję się tutaj jak desantowiec :)

A byli tu kiedyś jacyś desantowcy ?:szok: nie przypominam sobie ;)

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...