Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, foczka63 napisał:

A gdzie ja napisałam ,że lepiej?Ale to co wyrabia PIS przekracza wszelkie granice.Każde posunięcie "dobrej zmiany " Ci się podoba Gero,wszystko????Nie wierzę!

Oczywiście że nie,

Nie jestem ani za jednymi ani za drugimi, w ostatnim 25 leciu nie było rządów pro narodowych

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

No,tu się z Tobą zgadzam w całości,nie było.

Powiem Ci jeszcze tyle że skłócono naród celowo i z premedytacją tylko po to aby nie powstał taki ruch jak"S"

ale jak kolwiek by nie było ja jestem dumny z tego że jestem Polakiem.

Mimo tego ze stoję na rozdrożu

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chcialabym podziekowac Donaldowi Tuskowi i jego rzadzacej przez 8 lat partii.

Dziekuje z calego serca,szczegolnie za bezrobocie  i marne wynagrodzenie.

Gdyby nie ten ,,zacny" czlowiek ,zylabym od pierwszego-do pierwszego bedac  w Polsce, albo na pozyczkach  ,kredytach ;);)

To dzieki niemu  i jego polityce zmuszona bylam wyjechac do pracy w De. 

To dzieki niemu  wyremontowalam chate a moja kotka zamiast nedzy -wsuwa dorsza za 20 zl. 

A to wszystko zarobione kosztem  rozlaki z rodzina,tesknocie i i lzach.

Jak tu nie kochac tego polityka.  

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziekuje Walesie, bo nosa bym nie wytknela ze swojego podworka, bo paszportu nie dawali.

Potem  glape dostalam i zakaz wjazdu.  Nikt sie nie spytal czy w socjalistycznej ojczyznie mam za co zyc.

A dzieki zmianom paszporcik nowy dostalam i juz sie wiecej zlapac nie dalam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jurek50 napisał:

niestety wiem,bo tylko" wybrani i sczegolnie zasluzeni" i oczywiscie nad wyraz skromni moga dostawac takie prezenty

Takie szaraczki jak my to musza sami zarobic i do tego jezdza autami z second handu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jurek50 napisał:

albo sluzbowym rowerem

Tez tak bywa.Ale na to mozna szybciej zaradzic, zmienic sztele i juz . Teraz jezdze mesiem automatikiem. Jestem mega zadowolona, chociaz doznan dotykowych nie mam:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Andreaa napisał:

A ja bardzo chcialabym podziekowac Donaldowi Tuskowi i jego rzadzacej przez 8 lat partii.

Dziekuje z calego serca,szczegolnie za bezrobocie  i marne wynagrodzenie.

Gdyby nie ten ,,zacny" czlowiek ,zylabym od pierwszego-do pierwszego bedac  w Polsce, albo na pozyczkach  ,kredytach ;);)

To dzieki niemu  i jego polityce zmuszona bylam wyjechac do pracy w De. 

To dzieki niemu  wyremontowalam chate a moja kotka zamiast nedzy -wsuwa dorsza za 20 zl. 

A to wszystko zarobione kosztem  rozlaki z rodzina,tesknocie i i lzach.

Jak tu nie kochac tego polityka.  

No, a aktualnych polityków i doj....oj....dobrą.... zmianę, to trzeba po prostu na ołtarze wynieść za to, że teraz to będziesz musiała do śmierci pracować , żeby zapłacic rachunki i kupić kawałek suchego chleba. Kondycja Ci sie wyrobi, język dodatkowo wyszlifuje. Same pozytywy. Podwyżki, podwyżki, podwyżki. Ceny z dupy a nawet z kosmicznej dupy. Rozdawnictwo naszych podatków, kolejki do specjalistów kilkunastomiesięczne, a jak juz się tam dostaniemy, to rozmawiają z nami jak głuchy ze ślepym. Utrzymywanie patologii, tej koscielnej też. Wtrącanie się w nasze życie prywatne, indoktrynacja, nakazy i zakazy i wiele, wiele, wiele innych  i dokręcanie śruby i dokręcanie. Ciekawe kiedy w tej srubie zerwie się gwint?

Solidarność nas oszukała, PO nas oszukała , Pis na oszukuje i strzyże jak barany, a my sobie mamy to w doopie , bo w ojro zarabiamy. Belzebub z Torunia rączki zaciera , a Konus z Żoliborza śmieje się w głos! MASAKRA!!!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dodzisława napisał:

No, a aktualnych polityków i doj....oj....dobrą.... zmianę, to trzeba po prostu na ołtarze wynieść za to, że teraz to będziesz musiała do śmierci pracować , żeby zapłacic rachunki i kupić kawałek suchego chleba. Kondycja Ci sie wyrobi, język dodatkowo wyszlifuje. Same pozytywy. Podwyżki, podwyżki, podwyżki. Ceny z dupy a nawet z kosmicznej dupy. Rozdawnictwo naszych podatków, kolejki do specjalistów kilkunastomiesięczne, a jak juz się tam dostaniemy, to rozmawiają z nami jak głuchy ze ślepym. Utrzymywanie patologii, tej koscielnej też. Wtrącanie się w nasze życie prywatne, indoktrynacja, nakazy i zakazy i wiele, wiele, wiele innych  i dokręcanie śruby i dokręcanie. Ciekawe kiedy w tej srubie zerwie się gwint?

Solidarność nas oszukała, PO nas oszukała , Pis na oszukuje i strzyże jak barany, a my sobie mamy to w doopie , bo w ojro zarabiamy. Belzebub z Torunia rączki zaciera , a Konus z Żoliborza śmieje się w głos! MASAKRA!!!

Po  - dalo mi szanse wyjazdu do pracy za granice,a Pis  daje mi szanse  kontynuacji tej luxusowej pracy.

No jestem w osmym niebie,ze co 2,3 miesiace spotkam sie z mezem,a z synem moze i rok,jak ostatnio.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...