Skocz do zawartości

oferta pracy dla 2 opiekunek


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znalezione na fejsie i skopiowane, mozna podzwonic, rozmawialam dzis z panią Dorotheą Foks, ktora zamiaescila to ogloszenie, bo myslalam, ze sama skorzystam, ale warunek jest, ze 2 kobiety, nie moze byc malzenstwo, oto tresc ogloszenia:

Dorothea Foks

UWAGA! Stella dla dwoch opiekunek 1400 NETTO dla każdej osoby! UMOWA O PRACE NA NIEMIECKICH WARUNKACH, SKLADKI RENTOWE I DO KASY CHORYCH. Od 01.02.2018. Okolice Hannover. Wiek opiekunek 35-45 lat, do opieki młoda kobieta po wypadku. Dobrze widziana znajomość rosyjskiego. Więcej szczególów na priv. albo 0049 152 342 307 13 lub biuro 0049 711 54 89 88 86 Dziękuję!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Fajna oferta, chociaż nie dla mnie..też kiedyś dzwoniłam i chcieli dwie kobiety. Czekam na swoją kolej....

to tak jak ja... licze, ze cos sie trafi normalnego i fajnego... co to za segregacja płci zeby 2 kobiety razem..... dziwne, powiedziala mi ta pani przez telefon, ze taka jest decyzja rodziny.... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Betty napisał:

to tak jak ja... licze, ze cos sie trafi normalnego i fajnego... co to za segregacja płci zeby 2 kobiety razem..... dziwne, powiedziala mi ta pani przez telefon, ze taka jest decyzja rodziny.... 

Ja to samo usłyszałam. Ale za 1400 dla łba to i tak mi się nie opłaci. Nawet jak pojedziemy oboje osobno, to i tak zarobimy więcej niż w tej ofercie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LENA_57 napisał:

Podejrzana ta oferta, jeszcze wiek do 45 lat. 

Nic podejrzanego. Jak młoda osoba, to pdp chce prawie równolatka. Miałam już taką ofertę do 30 letniej kobiety z SM, ale ona chciała opiekunkę do 40 roku życia. Po co jej druga matka lub babka? W sumie, to logiczne jest.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nic podejrzanego. Jak młoda osoba, to pdp chce prawie równolatka. Miałam już taką ofertę do 30 letniej kobiety z SM, ale ona chciała opiekunkę do 40 roku życia. Po co jej druga matka lub babka? W sumie, to logiczne jest.  

wiesz... ja zawsze mialam takie dziwne podejscie do tych ofert niemieckich... tego wysylania zdjec, profili do akceptacji rodziny.... co to jest kuzwa pokaz mody? w Austrii patrza na to, czy jest dobry jezyk, doswiadczenie, no i Gewerba... i to w sumie opiekunce agentura przedstawia oferte i ona podejmuje decyzje... a w Niemczech? ma byc para opiekunow... oki, ale jakie znaczenie ma plec? no dobra, dwoch facetow do kobiety jako opiekunowie to jesszcze zrozumialabym, ze moze byc problem, ale para opiekunow w formie malzenstwa? nie, bo rodzina chce tylko 2 kobiety i to w okreslonym wieku.... przewraca sie w dupskach tym podopiecznym, oj przewraca.... no i agentury, ktore tak sie chca rodzinom przypodobac, ze merdaja ogonem tak, jak chcą rodzinki i podopieczni.... a jak cos nie zagra to zawsze odbije sie na opiekunce.... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? dla mnie to nie jest nic dziwnego takie ogłoszenie . To pewnie nowa sztela :) i rodzina nie wie, że my jesteśmy  3 in 1 :) .  Pierzemy , sprzątamy, szyjemy , włosy kręcimy , gotujemy , kupujemy , kąpiemy , kubły wystawiamy , odwiedzamy w szpitalu  ( rodzinie się nie chce ) pocieszamy , znosimy zły nastrój podopiecznych, wysłuchujemy pretensji . Jak się dowiedzą to z jednej zrezygnują :):):) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...