Skocz do zawartości

[...] Humor


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dramatyczna sytuacja w Austrii!
Kumpel mówił, że śnieg pada od dwóch tygodni, temperatura około -18, wiatr w porywach do 140km/h.
Są odizolowani od świata, a jego teściowa cały czas patrzy przez kuchenne okno...
Jeśli w przeciągu kilku dni nic się nie zmieni, to będzie ją musiał wpuścić do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, 1bozka napisał:

:szydera::szydera:

Screenshot_2019-01-20-17-15-31-568_com.facebook.katana.png

Mam nawet roboczy t'shirt z takim hasłem, bo od @lucyna.beata taki prezent dostałam  :szydera: A że każdy Niemiaszek pyta się co to znaczy, to nawet sobie przetłumaczyłam i z radością wielką informuję, kto zacz jestem :szydera: Jeszcze nie było takiego, kto ośmieliłby się zaprzeczyć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam nawet roboczy t'shirt z takim hasłem, bo od @lucyna.beata taki prezent dostałam  :szydera: A że każdy Niemiaszek pyta się co to znaczy, to nawet sobie przetłumaczyłam i z radością wielką informuję, kto zacz jestem :szydera: Jeszcze nie było takiego, kto ośmieliłby się zaprzeczyć :szydera:

Hihi to jest nas dwie:szydera: ktoś jeszcze????:cześć: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościńcem wraca okaleczony, bez ręki, bez języka, bez oka Jurand ze Spychowa z niewoli krzyżackiej. Nadjeżdżają rycerze patrzą i w końcu krzyczą:
- Patrzcie toż to Jurand ze Spychowa, kto Ciebie tak urządził?
Jurand nie mogąc mówić zrobił znak krzyża.
Na to rycerze:
- Nie gadaj, Czerwony Krzyż?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaje świt. W lesie budzi się polski obóz. 
Poranny posiłek, modlitwa. Jagiełło staje przed namiotem, powiadomiony o przybyciu połów krzyżackich.
- Panie, Wielki Mistrz, Ulrich von Jungingen, proponuje, by zamiast toczyć tu krwawa bitwę i stracić kwiat rycerstwa, wyznaczyć jednego z każdej ze stron. 
Niech oni stoczą pojedynek, a który z nich zwycięży, tego strona uznana zostanie za zwycięską w całej bitwie. 

Po chwili namysłu Jagiełło się zgodził. Posłowie odjechali, a Jagiełło podąża do namiotów rycerzy. 
- Słuchaj Zawisza, zamiast bitwy będzie pojedynek - pójdziesz walczyć o wygrana bitwę. 
- No wiesz Władek, pojutrze tak. No możne jutro... Ale dziś nie dam rady. 
- Rozumiesz, imprezka była, daliśmy czadu no i... Po prostu nie dam rady... 
Król udał się, wiec do kolejnego rycerza: 
- Powala, pójdziesz walczyć w pojedynku o wygrana bitwę? 
- Sorki Władek, wczoraj była imprezka u Zawiszy. Daliśmy czadu no i wiesz.... Pojutrze spoko, dziś nie dam po prostu rady.... 
Udał się, wiec Jagiełło do kolejnego namiotu: 
- Zbyszko, pójdziesz walczyć o wygrana bitwę?? 
- Królu zloty, nie dam rady. Była imprezka... 
- Tak, tak, wiem - u Zawiszy. Kto jeszcze tam był? 
- No chyba wszyscy... 
- Zwołaj wojska, niech się ustawia w szeregu pod lasem.. 
Stanęło więc polskie wojsko pod lasem, naprzeciw król. 
- Słuchajcie, będzie pojedynek o wygrana bitwę. Czy ktoś z was jest w stanie stanąć do niego?? Siedzą rycerze w kulbakach, każdy łypie na drugiego, głowy pospuszczali. 
Nikt nie chce... Nagle słychać: 
- Ja! Ja! Ja chce!!! Ja pójdę!!!? Rozglądają się i widza - stary dziad z broda do pasa, ubrany w jakis taki jutowy worek, lachmany. 
- Rany Boskie, nie ma nikogo innego????? 
No i nikogo innego nie bylo. Dali, wiec dziadkowi dlugi dwureczny miecz. 
Idzie dziadek przez pole, miecza nie da rady dźwignąć, wiec ciągnie go za sobą.... 
Patrzą Polacy, a z przeciwnej strony wyjeżdża na koniu wielkim jak stodoła zakuty cały w lśniącą zbroję wielki jak dąb rycerz. 
Jagiełło chwyta się za głowę i jęczy, a Polacy wrzeszczą: 
- DZIAAAADDDEEEK!!! W NOOOGGGGGIII!!! W NNNOOOGGGGIIIIIIIIIII!! 
Rycerz niemiecki jednak już ruszył, już dopadł dziadka, który w ogóle nie zamierzał uciekać. Podniósł się tuman kurzu. 
Nic nie widać, tylko jakieś takie jęki słychać. Po chwili wiatr oczyścił pole z pyłu. 
Patrzą Polacy, a tam koń bez nóg, krzyżak bez nóg, a dziadek stoi i trzęsącą się reką trzyma miecz na gardle Niemca. 
I mówi: 
- Masz szczęście chuju, ze wrzeszczeli "w nogi", bo bym ci łeb upierdoliil!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, sayonara 52 napisał:

Wstaje świt. W lesie budzi się polski obóz. 
Poranny posiłek, modlitwa. Jagiełło staje przed namiotem, powiadomiony o przybyciu połów krzyżackich.
- Panie, Wielki Mistrz, Ulrich von Jungingen, proponuje, by zamiast toczyć tu krwawa bitwę i stracić kwiat rycerstwa, wyznaczyć jednego z każdej ze stron. 
Niech oni stoczą pojedynek, a który z nich zwycięży, tego strona uznana zostanie za zwycięską w całej bitwie. 

Po chwili namysłu Jagiełło się zgodził. Posłowie odjechali, a Jagiełło podąża do namiotów rycerzy. 
- Słuchaj Zawisza, zamiast bitwy będzie pojedynek - pójdziesz walczyć o wygrana bitwę. 
- No wiesz Władek, pojutrze tak. No możne jutro... Ale dziś nie dam rady. 
- Rozumiesz, imprezka była, daliśmy czadu no i... Po prostu nie dam rady... 
Król udał się, wiec do kolejnego rycerza: 
- Powala, pójdziesz walczyć w pojedynku o wygrana bitwę? 
- Sorki Władek, wczoraj była imprezka u Zawiszy. Daliśmy czadu no i wiesz.... Pojutrze spoko, dziś nie dam po prostu rady.... 
Udał się, wiec Jagiełło do kolejnego namiotu: 
- Zbyszko, pójdziesz walczyć o wygrana bitwę?? 
- Królu zloty, nie dam rady. Była imprezka... 
- Tak, tak, wiem - u Zawiszy. Kto jeszcze tam był? 
- No chyba wszyscy... 
- Zwołaj wojska, niech się ustawia w szeregu pod lasem.. 
Stanęło więc polskie wojsko pod lasem, naprzeciw król. 
- Słuchajcie, będzie pojedynek o wygrana bitwę. Czy ktoś z was jest w stanie stanąć do niego?? Siedzą rycerze w kulbakach, każdy łypie na drugiego, głowy pospuszczali. 
Nikt nie chce... Nagle słychać: 
- Ja! Ja! Ja chce!!! Ja pójdę!!!? Rozglądają się i widza - stary dziad z broda do pasa, ubrany w jakis taki jutowy worek, lachmany. 
- Rany Boskie, nie ma nikogo innego????? 
No i nikogo innego nie bylo. Dali, wiec dziadkowi dlugi dwureczny miecz. 
Idzie dziadek przez pole, miecza nie da rady dźwignąć, wiec ciągnie go za sobą.... 
Patrzą Polacy, a z przeciwnej strony wyjeżdża na koniu wielkim jak stodoła zakuty cały w lśniącą zbroję wielki jak dąb rycerz. 
Jagiełło chwyta się za głowę i jęczy, a Polacy wrzeszczą: 
- DZIAAAADDDEEEK!!! W NOOOGGGGGIII!!! W NNNOOOGGGGIIIIIIIIIII!! 
Rycerz niemiecki jednak już ruszył, już dopadł dziadka, który w ogóle nie zamierzał uciekać. Podniósł się tuman kurzu. 
Nic nie widać, tylko jakieś takie jęki słychać. Po chwili wiatr oczyścił pole z pyłu. 
Patrzą Polacy, a tam koń bez nóg, krzyżak bez nóg, a dziadek stoi i trzęsącą się reką trzyma miecz na gardle Niemca. 
I mówi: 
- Masz szczęście chuju, ze wrzeszczeli "w nogi", bo bym ci łeb upierdoliil!!!

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...