Skocz do zawartości

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kinga jak Ty jedziesz o 14 godz, to ok! połowa dniówki,:love:,niech Jacek się lepiej dowie,,bo jego agencja sama wiesz jaka jest pokręcona:hahaha:dzisiaj powie tak a jutro inna powie inaczej,,ale jak zapłaca calą dniówkę,to brawo:hahaha: ja raz zmienialam się z jedną i się umówilyśmy ,,że dzien mój przyjazdu dla niej caly czyli 100% ,,ale mój dzien wyjazdu bedzie płatny dla mnie 100% ,,na jedno wychodzi ,,czy to 2 razy po 50 % czy raz 100% ,,,ale nakręciłam teraz:hahaha:  ale w dzien wyjazdu wyjechalam już raniutko,,hahaha ale mi się udało,,tez na wariata:hahaha: zaraz wyjdzie ,że moje cale życie jest na wariata-hahahahha   ale za mną trudno nadążyć,,to prawda,,musi facet miec dlugie nogi aby zdążyć,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes niesamowita haha:) takich ludzi lubie my tez tacy jestesmy nie planujemy na zapas tylko spontanicznie wszystko :) w gory jezdzimy co rok i tez z dnia na dzien nie warto planowac bo czasami nic z tego nie wychodzi a co do dniowki to jamam pol dnia a Jacek jeszcze bedzie dzwonic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam z tym problemu wszędzie wypłacali za cały dzień:) bo w ten dzień wyjazdu też nie żle się nalatasz bo musisz wszystko przekazać pokazać a czasami masz na to 2-3 godzinki jeszcze zajmujesz się podopieczną w tym czasie zawsze przygotowuje obiad dla mojego zmiennika i nie bardzo rozumie to obcinanie dniówki o połowe no chyba ,zebym wyjezdzała wczesnie rano ale nigdy tak nie miałam :)

A i zmiennikowi nalezy się cała dniówka bo po podrózy przewaznie wielogodzinnej nie ma nawet czasu na odpoczynek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kinga napisał:

w mojej agencji mowia ze to rodzina uzgadnia predze,j no nie wiem czy to prawda ale nic na to nie poradzimy taka polityka agencji

Ja na miejscu agencji bym zapłaciła opiekunką za cała dniówke bo oni dobrze wiedza jak to wyglada a najlepiej wszystko zwalic na rodzine wierzyc mi się nie chce,ze jak rodzina płaci po 2000 euro za opiekunkę to zeby te parę euro chcieli zaoszczedzic ale nie wgłebiam się w te tematy jak by mi wypłacili 50% to bym to odpusciła bo mojego szczęscia z powrotu do domu nikt mi nie potrafi zepsuć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

Ale z reguły tak jest, po pół dniówk. Rodziny nie chcą płacić ekstra za zmianę, też bym nie chciał. Ale to agencja powinna wypłacić nam. Nie zubożeją...

Ale z Ciebie skąpiradło:(Ja bym wypłacała:) powyżej podałam parę argumentów za tym przemawiających.Chyba założę agencje opiekunowie będa się bili o miejsce pracy:hahaha: u mnie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.05.2017 at 11:28, jolantapl. napisał:

jak by mi wypłacili 50% to bym to odpusciła bo mojego szczęscia z powrotu do domu nikt mi nie potrafi zepsuć

Ja też,,nawet zrezygnuję w ogóle z zapłaty tego dnia,dnia zjazdu aby tylko wyjsc z tego domu,,dzień zjazdu jest dla mnie wielkim  dniem ,jak wsiądę w auto to jeszcze nie wierzę,nieraz ,że już tu nie wrócę i ta praca jest dla mnie skończona,,nie wiem,,ale spada ze mnie jakis ogrom czegoś i staję się jakaś lekka i jak nowo narodzona do życia,,,tak odbieram to,,:hahaha:szczęscia ,,tak i to wielkiego szczęscia uwolnienia się chodz na jakiś  czas,,,oderwania się od tej roboty,,chyba mi już potrzebny urlop albo cuś innego,,wiem czego mi brakuje ,,wiem:serce::love: przytulenia,,czułości,całusów,kochania i w ogóle wszystkiego,,,faceta:święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Krzysiek

Czytam i czytam i co moge powiedziec. Piszecie a bo agencja ma 1300 czy 1500eu na czysto i szału nie ma. Otóż jest szał,wliczając ze takie 1300eu mają od jednego pracownika a przyjetych jest 40 opiekunek i opiekunów. Musicie miec kalkulator aby to przeliczyc? Ja pracowałem przez agencje,w umowie było napisane ze płaca za wszystkie swieta w niemczech. Zapłacili za Boze Narodzenie i Wielkanoc po 25eu za dzien świąteczny. Zarabiałem 1150eu a agencja fakture wysyłała do rodziny na 2470. Więc prosze nie mówić ze nie zarabiają i ze mają ochłapy. Kiedy syn rodziny dowiedział sie ile naprawde zarabiam, sam zaproponował mi gewerbe.Powiedział tak, ja będe  z tego miał, Ty wiecej będziesz miał i czy zgadzasz sie na 1800eu?. Bez chwili wahania zdecydowałem sie. Jeżdżę do rodzinki od ponad roku,daża mnie wielkim zaufaniem i nigdy nie szeptali za moimi plecami. Kiedy wyjezdzam do Polski,senior dwa dni przed wyjazde mowi: To co? za tydzien jedziesz?... Oczywiscie ze chciałby abym posiedział dłuzej, ale również rozumie ze potrzebuje wypoczynku. Dodam ze ostatnio wyjeżdżałem na urlop, syn rodziny w prezencie dał mi 300eu.... Jedź i wypoczywaj ... Uczciwosc i szczerosc.... popłaca.. Życzę wszystkim aby znaleźli podobne rodziny i zaczeli zarabiac pieniądze a nie tzw. jamłużne...pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek .... my to wiemy, żaden z opiekunów tak by nie napisałam...wchodzą tu czasami paniusie z biura i mącą. Znam obecną kwotę, którą płaci rodzina pdp. Ale żeby być sprawiedliwym, trzeba jednak zaznaczyć, że agencja polską dzieli się jeszcze z niemiecką, co nie zmienia faktu, że agencje na nas żerują.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek.

Nie wiem jak w innych niemieckich agencjach, w Rosenheim biorą tzw. działke 200eu od polskiej agencji.. nic wiecej..Tak, to prawda ze zeruja na nas agencje,mają koszta,wydatki...Ale szefostwo ..jak to było w przypadku mojej byłej agencji ( mąż i żona-szefowie) zarabiają po 12 tysiecy..każde z nich. Wiem to od kobiety ktora zajmuje sie ksiegowoscia..5 dziewczyn wraz z księgową po 3600zł..opłaty za lokal,telefony,reklamy... Wiec niech mi nikt nie mowi ze nie przelewa sie tam gruba kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Gość Krzysiek - ja im tego nie zazdroszczę. Dobrze mówi Maria Jolanta - wziąć sprawy w swoje ręce i działać. Ja nie muszę dzia£ać, mnie satysfakcjonuje to, co mam.

W czasie gdy byłam pracownikiem agencji nie interesowało mnie ile kto zarabia. Podpisałam umowe i przepadło . Pracując na etacie w kraju , miałam też to nieszczeście , że zarabiałam mniej od szefostwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.06.2015 at 16:58, Gość IZA napisał:

a ,ja czytam co piszecie i szukam  pracy  jako opiekunka ale bez posrednikow ,może ktos szuka zmienniczki,  pomuszcie  mi, proszę, długi gonią długi. pozdrawiam IZA

Podpinam się...szukam pracy na podmianę na 1 m-c lub 6 tyg, od 25.08.-do 30.10...a także od 3.01.2018...nie znam języka niemieckiego , /znajomość-pojedynczych słówek / ,znam język włoski  ,staż pracy jako opiekunka13 lat we Włoszech

. Umiejętności...mierzenie ciśnienia, mierzenie cukru we krwi, podawanie insuliny,podawanie leków,prawo jazdy, znajomość języka włoskiego,nie paląca i nie pijąca,odpowiedzialna i rzetelna ..bardzo proszę o informację. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Oczywiscie, mozna spróbowac załozyc agencje, tylko bez kontaktów razej lipa. Ja nie liczyłem ile kto zarabia bo ja zarabiałem swoje. Natomiast faktem jest ze w takich agencjach sa pieniadze. Każdy z nas godzi sie na płace jaka proponuje agencja. Maria Jolanta, mnie nie żal bo nie ma czego. Jedno moge powiedziec, dzien w którym rozpczalem prace na gewerbe, był jak piekny promien słonca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.05.2017 at 14:36, Łukasz napisał:

teraz promedyka prowadzi kampanie w wielu ogólnopolskich mediach.  siedziby mają,a raczej filie w kilkudziesięciu miastach. .taka zainteresowana, nie mająca rozeznania w tym,że w PL jest bardzo dużo agencji, połyka haczyk...bo słyszała zaj.... reklamę w radio i jedzie z p24. A agencja płaci jej 700,800 ojro,otrzymując od Pdp 3 razy tyle. Reklama kosztuje, kilkadziesiąt pań w filiach kosztuje, dla zarządu też należy się godziwe wynagrodzenie.Tylko opiekunce w tej firmie proponuje się ochłapy

to prawda ci to nie maja zahamowan ...zadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie taką normą, ale wiele firm płaci takie dodatki według własnych zasad.

Ja się łapię na 50 EUR ale mam koleżankę w innej firmie i ma 25 EUR. A reklamują się firmy kwotami 200-350 EUR, tylko jest tyle warunków że nie wiem czy ktoś w ogóle dostaje to max ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.07.2017 at 09:57, Gość Krzysiek napisał:

Czytam i czytam i co moge powiedziec. Piszecie a bo agencja ma 1300 czy 1500eu na czysto i szału nie ma. Otóż jest szał,wliczając ze takie 1300eu mają od jednego pracownika a przyjetych jest 40 opiekunek i opiekunów. Musicie miec kalkulator aby to przeliczyc? Ja pracowałem przez agencje,w umowie było napisane ze płaca za wszystkie swieta w niemczech. Zapłacili za Boze Narodzenie i Wielkanoc po 25eu za dzien świąteczny. Zarabiałem 1150eu a agencja fakture wysyłała do rodziny na 2470. Więc prosze nie mówić ze nie zarabiają i ze mają ochłapy. Kiedy syn rodziny dowiedział sie ile naprawde zarabiam, sam zaproponował mi gewerbe.Powiedział tak, ja będe  z tego miał, Ty wiecej będziesz miał i czy zgadzasz sie na 1800eu?. Bez chwili wahania zdecydowałem sie. Jeżdżę do rodzinki od ponad roku,daża mnie wielkim zaufaniem i nigdy nie szeptali za moimi plecami. Kiedy wyjezdzam do Polski,senior dwa dni przed wyjazde mowi: To co? za tydzien jedziesz?... Oczywiscie ze chciałby abym posiedział dłuzej, ale również rozumie ze potrzebuje wypoczynku. Dodam ze ostatnio wyjeżdżałem na urlop, syn rodziny w prezencie dał mi 300eu.... Jedź i wypoczywaj ... Uczciwosc i szczerosc.... popłaca.. Życzę wszystkim aby znaleźli podobne rodziny i zaczeli zarabiac pieniądze a nie tzw. jamłużne...pozdrawiam :)

ja szukam na podmianę na 1 m-c, jak potrzebujesz podmiany,napisz,pozdrawiam. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...