Skocz do zawartości
Rekruterka_AMA

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?

Rekomendowane posty

jolantapl.    1071
2 godziny temu, Pflegerin24h napisał:

nie znałas bo nie pracowalas oficjalnie na NIEMIECKICH warunkach :)

Poczytajcie sobie..... "Berliner Zeitung" o polskich opiekunkach: mają głodowe pensje

A moze piszą co zamierzają zrobić,zeby polskie opiekunki głodowych pensji nie miały ha ha

• Lubię to 3
  • Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Beata Giz    108
14 godzin temu, Pflegerin24h napisał:

Poczytajcie sobie..... "Berliner Zeitung" o polskich opiekunkach: mają głodowe pensje

Od kilku lat czytam co piszą w mediach o naszej pracy, głodowych pensjach, pracy 24 na dobę i tak dalej. Dziwne, że jeszcze tego nie doświadczyłam na żadnym zleceniu.

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2740

@Beata Giz wystarczy mnie poczytac jak mam bajecznie,ja to w ogóle nie wiem o jakiej oni pracy piszą,bo ja to do tej pory niczego złego nie doświadczyłam,, gdzie nie pojadę to mam bardzo dobrze,,,zwłaszcza moich Pdp mam super,, :hahaha: a o czasie wolnym nie wspomnę ,bo mam zawsze,,,trzeba tylko normalnie do wszystkiego podchodzic,,,normalnie,tzn.akceptowac w wiekszosci wszystko jak jest w nowym miejscu postanowione itd

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maria Jolanta    398

Berliner Zeitung pisał również o tym że jeśli doliczyć koszt zakwaterowania i wyżywienia to zarabiamy dobrze bo większość respondentek zadeklarowała poniżej 8 godzin pracy dziennie. Więc nie sugerujcie się tylko tytułem...

Ja też trafiam jak na razie w same dobre miejsca, czasem pracy jest więcej a ostatnio to byłam w miejscu gdzie czułam się jak na urlopie.

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Serenity    1266
18 godzin temu, Pflegerin24h napisał:

A czemu nie napiszesz zwyczajnie i po prostu na jakich to niby niemieckich warunkach pracujesz ?

Ja nie pracowałam, choć ofert takich pełno wszędzie w Necie, bo ... niekorzystne dla mnie.

Napisz :

jakie składki i kto płacił ?

- w jakiej wysokości ? na co ? kto ?

- jaką umowę podpisałaś i z kim ?

Dlaczego to zlecenie Ci się zakończyło ?

Jeśli agencja płaciła Ci za lekką pracę 1800 euro netto na rękę  to znakomicie, ale to jest około 20% więcej niż na czarno płacą, więc...pozostali też głodowo nie zarabiają.

A jeżeli pracowałaś na działalność - a właściwie Niemcy tylko tak oferują pracę przez swoje agencje - to normalna, choć przyzwoita   stawka  (zakładając, że pracę miałaś lekką ) , ale od tego trzeba by odliczyć koszty i uważnie przeczytać umowę, żeby zapłacić co trzeba.

• Lubię to 2
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Serenity    1266

na szukaniu opiekunek się przecież też zarabia,

albo może Pflegerin chce tą dobrą firmę ukryć tylko dla siebie ?

• Lubię to 2
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2740

Same szukajcie a znajdziecie,,trzeba szukać w całym internecie a nie na Opiekunki 24 ,,,jest dużo fajnych ofert ,,i za bardzo piękną stawkę,,ja widze te oferty ,to i wszyscy inni mam wrażenie ,że też widzą,,a nie czekać aż ktoś poda namiary nie wiadomo na co,,licz na siebie opiekunko i śmiało wybieraj,,,sama w/g swojego uznania ,,to jest najlepsze,,do nikogo potem nie będziesz miala pretensji,,

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się