Skocz do zawartości
Rekruterka_AMA

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?

Rekomendowane posty

2 godziny temu, Pflegerin24h napisał:

nie znałas bo nie pracowalas oficjalnie na NIEMIECKICH warunkach :)

Poczytajcie sobie..... "Berliner Zeitung" o polskich opiekunkach: mają głodowe pensje

A moze piszą co zamierzają zrobić,zeby polskie opiekunki głodowych pensji nie miały ha ha

• Lubię to 3
  • Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Pflegerin24h napisał:

Poczytajcie sobie..... "Berliner Zeitung" o polskich opiekunkach: mają głodowe pensje

Od kilku lat czytam co piszą w mediach o naszej pracy, głodowych pensjach, pracy 24 na dobę i tak dalej. Dziwne, że jeszcze tego nie doświadczyłam na żadnym zleceniu.

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Beata Giz wystarczy mnie poczytac jak mam bajecznie,ja to w ogóle nie wiem o jakiej oni pracy piszą,bo ja to do tej pory niczego złego nie doświadczyłam,, gdzie nie pojadę to mam bardzo dobrze,,,zwłaszcza moich Pdp mam super,, :hahaha: a o czasie wolnym nie wspomnę ,bo mam zawsze,,,trzeba tylko normalnie do wszystkiego podchodzic,,,normalnie,tzn.akceptowac w wiekszosci wszystko jak jest w nowym miejscu postanowione itd

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Berliner Zeitung pisał również o tym że jeśli doliczyć koszt zakwaterowania i wyżywienia to zarabiamy dobrze bo większość respondentek zadeklarowała poniżej 8 godzin pracy dziennie. Więc nie sugerujcie się tylko tytułem...

Ja też trafiam jak na razie w same dobre miejsca, czasem pracy jest więcej a ostatnio to byłam w miejscu gdzie czułam się jak na urlopie.

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, Pflegerin24h napisał:

A czemu nie napiszesz zwyczajnie i po prostu na jakich to niby niemieckich warunkach pracujesz ?

Ja nie pracowałam, choć ofert takich pełno wszędzie w Necie, bo ... niekorzystne dla mnie.

Napisz :

jakie składki i kto płacił ?

- w jakiej wysokości ? na co ? kto ?

- jaką umowę podpisałaś i z kim ?

Dlaczego to zlecenie Ci się zakończyło ?

Jeśli agencja płaciła Ci za lekką pracę 1800 euro netto na rękę  to znakomicie, ale to jest około 20% więcej niż na czarno płacą, więc...pozostali też głodowo nie zarabiają.

A jeżeli pracowałaś na działalność - a właściwie Niemcy tylko tak oferują pracę przez swoje agencje - to normalna, choć przyzwoita   stawka  (zakładając, że pracę miałaś lekką ) , ale od tego trzeba by odliczyć koszty i uważnie przeczytać umowę, żeby zapłacić co trzeba.

• Lubię to 2
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na szukaniu opiekunek się przecież też zarabia,

albo może Pflegerin chce tą dobrą firmę ukryć tylko dla siebie ?

• Lubię to 2
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Same szukajcie a znajdziecie,,trzeba szukać w całym internecie a nie na Opiekunki 24 ,,,jest dużo fajnych ofert ,,i za bardzo piękną stawkę,,ja widze te oferty ,to i wszyscy inni mam wrażenie ,że też widzą,,a nie czekać aż ktoś poda namiary nie wiadomo na co,,licz na siebie opiekunko i śmiało wybieraj,,,sama w/g swojego uznania ,,to jest najlepsze,,do nikogo potem nie będziesz miala pretensji,,

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Powiadomienie o plikach cookies

Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz do zapewnienia prawidłowego działania strony i jej usług. Politykę prywatności serwisu oraz zasady wykorzystywania plików cookies znajdziesz tutaj

Aby zaakceptować te zasady i ukryć tę informację kliknij w przycisk akceptuję.