Skocz do zawartości
Rekruterka_AMA

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?

Rekomendowane posty

ha ha dziewczyny to my z doswiadczeniem co najmniej 2000euro musimy negocjowac ha ha przy takim zarobku codziennie będę Wam drinki  stawiała.ha ha

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To podaj nazwę swojej ja znam jedną niemiecką agencję ale tam niemiecki trzeba mieć dobry moze w tej w której Ty pracujesz komunikatywny wystarczy i widzisz sama,że niemieckie agencje są nie dla Wszystkich opiekunów dostępne.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobre zarobki zaleza przede wszystkim od znajomosci j.niem - to warunek. Rodziny ,ktore ponoszą duze koszty tez mają oczekiwania od opiekunek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Pflegerin24h napisał:

Trzeba szukac profesjonalnych niemieckich firm a nie tych "złodziejskich" polskich co biora 50 % !!! stawki jaką płaci rodzina

Odwiedziłaam już dwie takie profesjonalne niemieckie niezłodziejskie , jak Ty to sugerujesz. Tak, można tam było dostać za dwoćh pacjentów  i  nawet 1800 ale z działalnością własną ( czyli to jest brutto )   i z umową podyktowaną przez owe profesjonalne firmy. Konkretnie : wyśmiano moje pytanie o czas pracy i czas odpoczynku nocnego. w jednym przypadku jakbym się nie spodobała klientom nie placili za pierwszy tydzień i raus !

Twoja firma zatrudnia też na działalność ?

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, Pflegerin24h napisał:

Trzeba szukac profesjonalnych niemieckich firm a nie tych "złodziejskich" polskich co biora 50 % !!! stawki jaką płaci rodzina

A Ty jesteś niemiecką agencją?

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie , ja nie jestem zadną agencją ani pracownikiem żadnej agencji ,ale otrzymałam propozycję takiej współpracy, którą rozważam....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 13.08.2017 at 12:54, Pflegerin24h napisał:

Dobre zarobki zaleza przede wszystkim od znajomosci j.niem - to warunek. Rodziny ,ktore ponoszą duze koszty tez mają oczekiwania od opiekunek.

I tutak się mylisz,jestem przykładem,że nie za język a za osobowosc i referencje,jezyk mam komunikatywny a zarabiam tak samo jak opiekunki z perfekt niemieckim, ,stawkę mam kosmos,, trzeba tylko odważnie isc i próbować swoich sił,teraz będę miala non sto oferty tylko za taką kosmiczną stawkę,a jezyk mam jaki mam,, 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Blondi napisał:

I tutak się mylisz,jestem przykładem,że nie za język a za osobowosc i referencje,jezyk mam komunikatywny a zarabiam tak samo jak opiekunki z perfekt niemieckim, ,stawkę mam kosmos,, trzeba tylko odważnie isc i próbować swoich sił,teraz będę miala non sto oferty tylko za taką kosmiczną stawkę,a jezyk mam jaki mam,, 

A Twoim zdaniem ile wynosi ta "kosmiczna stawka"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Pflegerin24h napisał:

A Twoim zdaniem ile wynosi ta "kosmiczna stawka"?

Więcej jak 1500 euro,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Referencje - ok. Ale jak klient pozna Twoją osobowość? W profilu opiekunki, przedstawianym klientowi są ogólnikowe przymiotniki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 13.08.2017 at 09:33, Pflegerin24h napisał:

Na warunkach niemieckich, rodzina pokrywala 5 skladek, kosztowalo ją to ok.3000e.

sorry , to brutto ok.3000 dotyczylo ostatniego miejsca pracy - moje wynagrodzenie to bylo 1800e netto.

Mialam tutaj 6 g. czasu wolnego i w weekend 1 dzien wolny.

Teraz nie dam sie wykorzystywać !

to teraz to  ile proponują ? oby nie gorsze warunki !

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, bozka napisał:

Referencje - ok. Ale jak klient pozna Twoją osobowość? W profilu opiekunki, przedstawianym klientowi są ogólnikowe przymiotniki.

W referencjach jest opisany mój charakter częsciowo, moje podejscie do osób starszych ,a do tych referencji moja gębucha i finał,,,tak właśnie się załapalam na stawki dla biegle mówiących językiem niemieckim,,,,:hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, Blondi napisał:

W referencjach jest opisany mój charakter częsciowo, moje podejscie do osób starszych ,a do tych referencji moja gębucha i finał,,,tak właśnie się załapalam na stawki dla biegle mówiących językiem niemieckim,,,,:hahaha:

To jest ryzyko w kazdym aspekcie..... bo zadne referencje i kursy nie okreslą Twojej osobowosci , najwyzej uwypuklą Tw. cechy charakteru. Wszystko wyjdzie po pewnym okresie w czasie pracy. Oczywiscie im lepszy jezyk tym bardziej lepszy kontakt z podopiecznym i rodziną.

18 godzin temu, Blondi napisał:

Więcej jak 1500 euro,

Rozumię 1500e netto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Pflegerin24h napisał:

To jest ryzyko w kazdym aspekcie..... bo zadne referencje i kursy nie okreslą Twojej osobowosci , najwyzej uwypuklą Tw. cechy charakteru. Wszystko wyjdzie po pewnym okresie w czasie pracy. Oczywiscie im lepszy jezyk tym bardziej lepszy kontakt z podopiecznym i rodziną.

Rozumię 1500e netto

ale też plus ubezpieczenia od średniej krajowej i koszt dojazdu,

\bo inaczej to taką sumę może mieć prawie każdy tutaj, zwłaszcza na czarno.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja pisze o legalnej pracy i zatrudnieniu przez rodzinę z pelnymi skladkami bo wł. dz. gospodarcza to koszty opiekunki, wiec  wynagrodzenie jest pomiejszone o te koszty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pflegerin24h napisał:

ja pisze o legalnej pracy i zatrudnieniu przez rodzinę z pelnymi skladkami bo wł. dz. gospodarcza to koszty opiekunki, wiec  wynagrodzenie jest pomiejszone o te koszty

Niestety, nie jestem w stanie zrozumieć tego postu.

• Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, Serenity napisał:

Niestety, nie jestem w stanie zrozumieć tego postu.

Ja bylam zatrudniona oficjalnie na niem.warunkach i co m-c otrzymyalam Lohn/Gehaltsabrechnung za kazdy m-c pracy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pflegerin24h napisał:

Ja bylam zatrudniona oficjalnie na niem.warunkach i co m-c otrzymyalam Lohn/Gehaltsabrechnung za kazdy m-c pracy 

Co w tym przypadku oznaczały niemieckie warunki ? to określenie precyzyjne bynajmniej nie jest. Oczywiście, życzę Ci nawet zarobków powyżej 1800 euro.

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIEMIECKIE WARUNKI to oplata 5 obowiazkowych skladek co m-c ! , oprócz Kirchensteuer . Płacisz jesli oficjalnie nalezysz do jakiegos wyznania.

25 minut temu, Serenity napisał:

Co w tym przypadku oznaczały niemieckie warunki ? to określenie precyzyjne bynajmniej nie jest. Oczywiście, życzę Ci nawet zarobków powyżej 1800 euro.

NIEMIECKIE WARUNKI to oplata 5 obowiazkowych skladek co m-c ! , oprócz Kirchensteuer . Płacisz jesli oficjalnie nalezysz do jakiegos wyznania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Pflegerin24h napisał:

no to takich niemieckich warunków jeszcze nie znałam.

5 0bowiązkowych składek co miesiąc ? przyznam, że to mi też jeszcze sprawy nie wyjaśnia.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Serenity napisał:

no to takich niemieckich warunków jeszcze nie znałam.

5 0bowiązkowych składek co miesiąc ? przyznam, że to mi też jeszcze sprawy nie wyjaśnia.

nie znałas bo nie pracowalas oficjalnie na NIEMIECKICH warunkach :)

Poczytajcie sobie..... "Berliner Zeitung" o polskich opiekunkach: mają głodowe pensje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się