Skocz do zawartości

Filmy-jakie lubicie, jakie polecacie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Pitbull-niebezpieczne kobiety" bardzo mnie zmęczył i rozczarował.Jak na film Vegi to zagmatwany,ciężki,dziwny:(I kończy sie tez tak ,jakby to odcinek był kolejny.....Niby Vega a nie Vega:( Ale dla porównania inne "Pitbulle " poszukam i zaliczę:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, foczka63 napisał:

"Pitbull-niebezpieczne kobiety" bardzo mnie zmęczył i rozczarował.Jak na film Vegi to zagmatwany,ciężki,dziwny:(I kończy sie tez tak ,jakby to odcinek był kolejny.....Niby Vega a nie Vega:( Ale dla porównania inne "Pitbulle " poszukam i zaliczę:):)

Ty jesteś kryminalna? Czy to pojedynczy wyskok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. Pod ogromnym wrażaniem filmu "Nowy początek". Film science fiction i trzeba odpowiedniego nastroju lub sali kinowej by go obejrzeć. Każdy pewnie odbierze go troszkę inaczej ale dla mnie bardzo nastrojowy i dobrze zrobiony film.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio na komedie wzięło więc mogę polecić "Ostatni skok gangu Olsena " i "Gang Olsena wpada w szał" można się przy tym trochę pośmiać więc i odrobinę zrelaksować .Lekkie ,łatwe i przyjemne :).Dla mnie niejako są takim powrotem do zamierzchłych czasów kiedy nie było internetu więc jak miało się ochotę obejrzeć jakiś film  to szło się do kina co zresztą bardzo lubiłam .Takie wyjście do kina to było wydarzenie nie żadna tam codzienność .Bilety czasami trzeba było załatwić po znajomości :) a jak film był od 15 czy 18 lat dozwolony to legitymację szkolną trzeba było przerobić nieco ,żeby sobie trochę lat dodać :oops::haha:.Jeszcze z tamtych czasów to "Kochanica francuza"  mogę polecić ale ten to już taki erotyczny był tylko dla dorosłych oczywiście w tamtych czasach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie obejrzę tego filmu SF bo go na YT nie ma  a na innych komunikat ,ze w tym kraju nie pooglądam:(

Na YT obejrzałam serial MROK-polski,kryminalny,nawet  niezły .Teraz wyhaczyłąm DETERMINATOR,też polski kryminalny.

Tak więc Mirelko i Teresko chce czy nie dołączam do klubu:)

Na dodatek ku memu ubolewaniu IPLA cała płatna:(Nie wie co to się porobiło,poprzednio sobie seriale moje za darmoche oglądałam a teraz zmiany.na gorsze:(Buuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zadam głupie pytanie: w niemieckiej TV nic nie oglądacie? 

Ja tylko kryminały i szczególna miłością darzę szwedzkie lub inne północne ;). Nie bełkoczą jak w Tatortach i można oglądać bez jakiegoś szczególnego umęczenia językowego. 

Poza tym "Der Kriminalist" (baaardzo mi się podoba bohater tytułowy), "Letzte Spur Berlin" i "Professor T" są fajne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, salazar napisał:

Że zadam głupie pytanie: w niemieckiej TV nic nie oglądacie? 

Ja tylko kryminały i szczególna miłością darzę szwedzkie lub inne północne ;). Nie bełkoczą jak w Tatortach i można oglądać bez jakiegoś szczególnego umęczenia językowego. 

Poza tym "Der Kriminalist" (baaardzo mi się podoba bohater tytułowy), "Letzte Spur Berlin" i "Professor T" są fajne.

Bardzo lubię wszystkie wymienione przez ciebie  pozycje...problem w tym, że nie mam niemieckiej telewizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, salazar napisał:

Ok, pytam, bo wiem, że niektóre opiekunki mają w pokojach telewizory :) 

Mam ,bez polskich kanałów:(Więc nie włączam ,wystarczy ,że musze po ichniemu gadać na okragło.Aż nadto wystarczy bo jak się czasem Kulce gadacz włączy to końca ni ma:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, salazar napisał:

Ok, pytam, bo wiem, że niektóre opiekunki mają w pokojach telewizory :) 

Ja mam ale rodzinka ustawiła mi jakieś dziwaczne programy. Same zagraniczne, w tym kilka polskich ale nie takich które bym chciała oglądać. Właśnie się zbieram by zrobić im przykrość i poprosić o ustawienie niemieckich kanałów. A syn taki był dumny że udało mu się te kilka polskich kanałów ustawić. Same reklamowe, PIS-stacja, TV5l, Polonia 1. Nie ma co oglądać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja mam ale rodzinka ustawiła mi jakieś dziwaczne programy. Same zagraniczne, w tym kilka polskich ale nie takich które bym chciała oglądać. Właśnie się zbieram by zrobić im przykrość i poprosić o ustawienie niemieckich kanałów. A syn taki był dumny że udało mu się te kilka polskich kanałów ustawić. Same reklamowe, PIS-stacja, TV5l, Polonia 1. Nie ma co oglądać.

:szydera::szydera::szydera: wybredna jedes

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Oglądałam norweskie i fińskie kryminałki...serie? Nie pamiętam tytułów, ale całkiem,  całkiem...

Tytuły dawaj.Taki fajny ,szwedzki serial kryminalny oglądałam,którego akcja dzieje się w latach 50 - tych XX wieku.Tylko z pięć lat temu.I tytułu nie pamiętam.Może ktoś kojarzy?A poszukam jeszcze czegoś ,bo mam na pendrive tych filmów sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.09.2018 at 15:38, Mirelka1965 napisał:

Aaaa........już myślałam, że z @Teresadd nie będziemy same...

Nie będziecie same. Ja jestem kryminalna:haha:

Niebezpieczne kobiety sa na Showmax. Za 20 zeta mozna sobie dostep wykupic do calego kanalu wlacznie z bibliotekami. Az w oczach sie mieni od tytulow. I jest tam tez serial Rojst. Ale jeszcze nie oplacilam abonamentu wiec slowa nie moge o nim powiedziec :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie będziecie same. Ja jestem kryminalna:haha:

Niebezpieczne kobiety sa na Showmax. Za 20 zeta mozna sobie dostep wykupic do calego kanalu wlacznie z bibliotekami. Az w oczach sie mieni od tytulow. I jest tam tez serial Rojst. Ale jeszcze nie oplacilam abonamentu wiec slowa nie moge o nim powiedziec :haha:

Rojst już obejrzałam wszystkie odcinki.Showmax zobaczę ,bo narazie na zalukaj mam wykupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Tytuły dawaj.Taki fajny ,szwedzki serial kryminalny oglądałam,którego akcja dzieje się w latach 50 - tych XX wieku.Tylko z pięć lat temu.I tytułu nie pamiętam.Może ktoś kojarzy?A poszukam jeszcze czegoś ,bo mam na pendrive tych filmów sporo.

"Zbrodnie namiętności" z Tuva Nowotny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...