Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Serenity napisał:

Bardzo gościnnie i miło się tu zrobiło w tym temacie randkowym.

Bo tak to już jest,,że ciało ciągnie do ciała",,,może nowi forumowicze coś też napiszą  ze swoich przygód:święty: bo nie uwierzę,,że wszyscy omijają portal randkowy ,,siedząc w De,,,:love: jedna drugiej i tak jak z każdym forum,,,myszkujemy w tym oknie na świat,,szukamy szczęscia jak zawsze:serce: bo gdy serducho się jaży to wiemy ,że żyjemy:serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Na razie mylą kawusiowo-plotkujący wątek z powitalnym i randkowym...ale jak okrzepną, to pewnie randkować zaczną na całego :szydera:

A co kurde, dobra randka nie jest zła, powiem wam że ja mam żonę internetową.

Tak poznałem swoją obecną żonę na czacie, dawno to było bo jakieś 10 wiosenek temu.

Jakoś nie żałuję tego, a czaty polecam czasami to fajna rozrywka no i żonę też można wyrwać:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

A co kurde, dobra randka nie jest zła, powiem wam że ja mam żonę internetową.

Tak poznałem swoją obecną żonę na czacie, dawno to było bo jakieś 10 wiosenek temu.

Jakoś nie żałuję tego, a czaty polecam czasami to fajna rozrywka no i żonę też można wyrwać:d

No można. Mój siostrzeniec też sobie żonę z neta wyrwał. Obecnie mają dwoje dzieci i są bardzo szczęśliwą rodziną. 

Też sobie czasami na jakiś portal randkowy z nudów wejdę. Wyszukam kogoś, w moim odczuciu interesującego i nawiązuję kontakt.

No, ale co z tego, jak jestem tak roztrzepanym osobnikiem, że na drugi dzień zapominam gdzie to było. I za metra nie mogę znaleźć. A ponieważ nie dysponuję zbyt dużą ilością czasu, to odstawiam temat na czas nieograniczony.  

Edytowane przez Mąż
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mąż napisał:

No można. Mój siostrzeniec też sobie żonę z neta wyrwał. Obecnie mają dwoje dzieci i są bardzo szczęśliwą rodziną. 

Czasami net jest bardzo przydatny, wprawdzie trzeba uważać, bo można trafić na jakąś minę

Mnie tam się udało, i jak by co nie mam zamiaru szukać nowej żonki.:d:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Czasami net jest bardzo przydatny, wprawdzie trzeba uważać, bo można trafić na jakąś minę

Mnie tam się udało, i jak by co nie mam zamiaru szukać nowej żonki.:d:d

Masz rację. Gratulacje. Jak  zadowoleni oboje jesteście, to najważniejsze.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mąż napisał:

Gratulacje. To miłe. 

Tylko szkoda że w rocznicę mnie nie będzie 22 czerwca

zjeżdzam 25 , ale odbiję to w pierwszy wolny "weckend"

Już zamówiłem stolik w Domu Polonii w Pułtusku

Fantastyczna knajpa co nie truje no i Hotel

Jeżdżę tam co roku w sylwka, polecam na randki tyż:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Opisywałam kiedyś moją przygodę z panem z portalu randkowego, który naszą randkę wykorzystał przy okazji na zakupy w markecie.

Wycofałam się, gdy był zajęty w dziale spożywczym :d

Moje randki juz przeszly do historii, a ja wstecz sie nie ogladam, wiec pozostaje przy nadziei na nowe:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...