Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, violka napisał:

Taka jest niestety smutna prawda .Znam wiele kobiet , które ciągle szukają ale powoli tracą nadzieję , że znajdą kogoś z kim można planować przyszłość :(

Nie czytałam artykułu ,,bo czasu brak ,,ale niech nikt nie traci nadziei,,,bo ja tez bylam w czasie takim ,gdzie byłam zrezygnowana,,że już nie spotkam,,ale głowa poszla w górę i spokojnie zawsze mówiłam,,trafię na swojego cudaka,,to musi byc cos i to musi się stać,,wtedy poznam,,i tak było,,,oj to szukanie jest nie łatwe ,,ale jakie zabawne było,,pamietam jak jeden to jakiś popaprany był,,jak nie brzydal to bez rozumu,,itd, ale co tam!! doczekałam się Hiszpani nawet,,,hahhaha cała Blondi,,chciała tylko serce a ma jeszcze inne landy,,,żadnych sponsorów nie szukałam ,,żadnych domów ani majątków ,,one same do mnie przyszły,,więc nie odrzucę ich,,,,ale dużo czytałam ofert ,,gdzie poszukuje pan pani do wspólnego spędzenia urlopu czy wyjazdów itd, czytając te oferty w opisie tych panów,,myślałam sobie ,,ja to się na takie uropy nadaję,,lubię zwiedzać i lubię podróżowac i na tym się kończyło,,i co? sprawdziło się ze słodziakiem,,,boże znowu się rozpisałam jak szalona,,,,

2 godziny temu, violka napisał:

Taka jest niestety smutna prawda .Znam wiele kobiet , które ciągle szukają ale powoli tracą nadzieję , że znajdą kogoś z kim można planować przyszłość :(

Nie czytałam artykułu ,,bo czasu brak ,,ale niech nikt nie traci nadziei,,,bo ja tez bylam w czasie takim ,gdzie byłam zrezygnowana,,że już nie spotkam,,ale głowa poszla w górę i spokojnie zawsze mówiłam,,trafię na swojego cudaka,,to musi byc cos i to musi się stać,,wtedy poznam,,i tak było,,,oj to szukanie jest nie łatwe ,,ale jakie zabawne było,,pamietam jak jeden to jakiś popaprany był,,jak nie brzydal to bez rozumu,,itd, ale co tam!! doczekałam się Hiszpani nawet,,,hahhaha cała Blondi,,chciała tylko serce a ma jeszcze inne landy,,,żadnych sponsorów nie szukałam ,,żadnych domów ani majątków ,,one same do mnie przyszły,,więc nie odrzucę ich,,,,ale dużo czytałam ofert ,,gdzie poszukuje pan pani do wspólnego spędzenia urlopu czy wyjazdów itd, czytając te oferty w opisie tych panów,,myślałam sobie ,,ja to się na takie uropy nadaję,,lubię zwiedzać i lubię podróżowac i na tym się kończyło,,i co? sprawdziło się ze słodziakiem,,,boże znowu się rozpisałam jak szalona,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy znajomy z portalu nazywa  się Edi,,,tłumaczy mi się ,że nie wiedział jak wykupić abonament a jak wykupił to się okazało wszystko pozamiatane>:( schade,,,ale bardzo chce mnie poznać i bardzo chętnie popisze ze mną,,ile mi się rzeczy sprawdza,,na wszystko przychodzi czas i pora,,no nie ma nudy ,,czasu nie ma na nudę,,:love: popiszę sobie z nim,,czemu nie,,chciałam go poznac i poznam i zobaczę co to za jeden ,,samo zdjęcie to tylko zdjęcie,,a co się kryje za tym zdjęciem,,a może zdjęcie jeszcze  sprzed 10 lat-hahaha bo kto wie? panie wstawiają swoje fotki,gdzie to były piękne i szczuple,,a rzeczywistosć pokazuje kaszalota ,,taka prawda,,,teraz pokrytykowałam troszku,,,bo nie jestem za takim zachowaniem,,szukasz to pokaż siebie jaka jesteś w rzeczywistości a nie jaka byłaś sprzed 20 lat,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie randkuje ,,smutno:rozpacz: a to mój jeden z ulubionych tematów,,bo poznawanie ludzi to kocham,,lubię,, ale już poznałam przecież,,cudaka słodziaka i jaka jestem wierna dziewczynka,,,a co do wierności to moge dostać medal nawet z kartofla,,,co ja mam za charakter cudowny,,bo cudowny,,jak już schwycę swoje :serce: to koniec,,,za to siebie bardzo lubię,,,bardzo,,dobry kochany charakter-pa :love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Blondi Pozdrawiam Cię serdecznie i super, że nie zapomniałaś o tym temacie randkowym.

Ja właśnie wracam z długiej randki i mam sporo do opowiadania. Ale przy spokojnym czasie i po kolei, żeby nie wszystko naraz.

Myślę, że dając sobie trochę czasu zawsze znajdzie się mężczyznę godniejszego uwagi, również w kraju. Jasna rzecz, że nie nastąpi to jednak po kilku wpisach na jakimś portalu.

Potrzeba czasu i cierpliwości. No i trzeba wiedzieć czego się chce i aktywnie o to zawalczyć : telefony, spotkania i nie dreptać ze skrzywioną miną tylko po najbliższej okolicy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Serenity napisał:

@Blondi Pozdrawiam Cię serdecznie i super, że nie zapomniałaś o tym temacie randkowym.

Ja właśnie wracam z długiej randki i mam sporo do opowiadania. Ale przy spokojnym czasie i po kolei, żeby nie wszystko naraz.

Myślę, że dając sobie trochę czasu zawsze znajdzie się mężczyznę godniejszego uwagi, również w kraju. Jasna rzecz, że nie nastąpi to jednak po kilku wpisach na jakimś portalu.

Potrzeba czasu i cierpliwości. No i trzeba wiedzieć czego się chce i aktywnie o to zawalczyć : telefony, spotkania i nie dreptać ze skrzywioną miną tylko po najbliższej okolicy.

Widzę, że uwierzyłaś,że wszystko jest możliwe, jeśli się bardzo chce :oklaski: Brawo :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Mirelka1965 Dziękuję.

Coś w tym temacie jest zawsze możliwe,

ale ...na to też trzeba sił i czasu. Kogoś ciekawego znalazłam, ale czy dalej rzecz pociągnę to też jeszcze nie wiem.

A ja trzymam kciuki....i wierzę, że każdy ma gdzieś na świecie swoją wisienkę na torcie :oklaski:Może to właśnie ona? :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Bez wątpienia spędziłam sporo dobrych dni z moim nowym znajomym i jestem zadowolona, bo to bardzo miły pan i ciekawa znajomość. Oczywiście, za wcześnie, żeby odtrąbiać jakiś wielki sukces. Jak zawsze czas pokaże co dalej będzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.03.2018 at 14:16, Maria Jolanta napisał:

A ja pamiętam jak Blondi po pierwszym spotkaniu ze Słodziakiem pisała o nim Redaktorek i nie była oczarowana. Czas trochę zmienił, Redaktorka na Słodziaka. :)

Może Tobie też zmieni ? Oby. :)

Toż to jest redaktorek -dziennikarz,,,dlatego tak uwielbia gadać,,,kocha wręcz,,,nawyk z pracy,, och ten mój słodziak ,,,z portalu randkowego,,,facet który codziennie podkresla ,że jestem jego cudowną kobietą,,skarbem ,powiedział ,że szukal cale życie takiej kobiety i znlazał ,,że warto było szukać,,obchwala mnie wszędzie ,,może to też nawyk z pracy????:święty:  myślę teraz jak mu zwiać, do pracy,,:trele: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie orginalne podejście do rzeczy prostych:d a jak napisane,opisane :d taki skrawek tajemnicy niby odkrywany w sekrecie :d a jak to uciekać trzeba przed oblubieńcem,kandydatem,adoratorem aby tęsknić musiał :d Tylko za kim ? Chyba prędzej zatęskni za portalem randkowym :nie_widzę::nie_słyszę::nie_mówię:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Serenity napisał:

@ORIM To się wszystko okaże : za kim i kto zatęskni i co zwojuje...

"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie, jak wiatr gasi świecę, a rozpala ogień."

życzę więc sztormu :d a później na spotkaniu trzęsienia ziemi ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ORIM piszemy prostym językiem polskim,,zwiac do pracy ,,czyli jechac do pracy,,jesteśmy jeszcze na takim etapie życia,gdzie chcemy pracować,,a nie tylko sie piescic i podniecac,,:love: sama wyjechalam wcześniej do pracy i ta rozłąka pokazała mi ,,jak bardzo pragnę być przy słodziaku,,jak bardzo tęsknię,,uważam ,że bardzo dobrze jest ,,a nawet jest wskazane chwilowe rostanie,,jestem ze swoim słodziakiem 24 na 24 ,,harmonia wspaniała pomiędzy nami,,nie chę jechac do pracy ale muszę,,bo ja jestem z tych co nie chcą być niedorajdami życiowymi,,nie mam zamiaru ani prosić ani żądac od kogoś kasy,,ja chcę mieć swoją kasę,,,budujemy swoją przyszłosc sami,,każdy chce być szczęsliwy,,a jak ją zbudujemy sobie to wszystko od nas samych zależy,,,piszesz ,że od razu wróci na portal randkowy i nie będzie czekał,,,może wróci na portal jak ja go zostawię,,bo slodziak mnie nie zostawi,,,to jest pewne,,przecież jestem jego księżniczką,,,a nawet jakby i zostawił i wrócił na ten portal-to powiem nischt zu tragisch,,,bo ja dam radę w życiu,,za silna jestem aby sie poddać,,,mały referacik wymodziłam,,,ufff,,jak ja kocham te zabawy na forach randkowych:oklaski: a w kolejce za słodziakiem czeka kilku,,fujj ale ja ich nie chcę,,,,wybredna jestem ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blondi napisał:

@ORIM piszemy prostym językiem polskim,,zwiac do pracy ,,czyli jechac do pracy,,jesteśmy jeszcze na takim etapie życia,gdzie chcemy pracować,,a nie tylko sie piescic i podniecac,,:love: sama wyjechalam wcześniej do pracy i ta rozłąka pokazała mi ,,jak bardzo pragnę być przy słodziaku,,jak bardzo tęsknię,,uważam ,że bardzo dobrze jest ,,a nawet jest wskazane chwilowe rostanie,,jestem ze swoim słodziakiem 24 na 24 ,,harmonia wspaniała pomiędzy nami,,nie chę jechac do pracy ale muszę,,bo ja jestem z tych co nie chcą być niedorajdami życiowymi,,nie mam zamiaru ani prosić ani żądac od kogoś kasy,,ja chcę mieć swoją kasę,,,budujemy swoją przyszłosc sami,,każdy chce być szczęsliwy,,a jak ją zbudujemy sobie to wszystko od nas samych zależy,,,piszesz ,że od razu wróci na portal randkowy i nie będzie czekał,,,może wróci na portal jak ja go zostawię,,bo slodziak mnie nie zostawi,,,to jest pewne,,przecież jestem jego księżniczką,,,a nawet jakby i zostawił i wrócił na ten portal-to powiem nischt zu tragisch,,,bo ja dam radę w życiu,,za silna jestem aby sie poddać,,,mały referacik wymodziłam,,,ufff,,jak ja kocham te zabawy na forach randkowych:oklaski: a w kolejce za słodziakiem czeka kilku,,fujj ale ja ich nie chcę,,,,wybredna jestem ,,

Niech czekają ;) rezerwa jest wskazana :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.03.2018 at 15:38, ORIM napisał:

ale macie orginalne podejście do rzeczy prostych:d a jak napisane,opisane :d taki skrawek tajemnicy niby odkrywany w sekrecie :d a jak to uciekać trzeba przed oblubieńcem,kandydatem,adoratorem aby tęsknić musiał :d Tylko za kim ? Chyba prędzej zatęskni za portalem randkowym :nie_widzę::nie_słyszę::nie_mówię:

Miro ,czy to ty.?Teresadd tam byłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...