Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, beatrix+ napisał:

O boziuuu! Nareszcie mnie komputer wpuścił...

Dziewczyny! Prawdziwi Mężczyżni wyginęli razem z Dinozaurami,niestety.

Moja koleżanka na portalu poznała psychola,co w nocy od niego uciekała do sąsiadów,bo chciał ją poszczuć psami..

 

mój mąż mieszkał z Mamusią do 45 roku zycia.

Ale zachował zdrowy rozsądek.

Z tym to sie nie zgadzam . Absolutnie,  jak mowi  Surmaczowa :)  Mam prawdziwego chłopa a jeszcze o jednym myslę, pokazuje się tu od czasu do czasu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aga1 napisał:

@Blondi , tu wklejam z Twojego wpisu  " pływanie w teatrze " - chce poznac tego faceta :):):):):)

A gdzie to było? ale wiecie ,że bajkę mam,,romantyczny film też,, a trochę teatru nie zaszkodzi,,pływam w obłokach to i mogę w teatrze,,,  @aga1 poznasz,,sama się przekonasz co to za słodki slodziak,,ale oddać nie oddam,,nigdy w życiu,chytra jestem,,łakoma ,,bo z nim wszędzie ,,jest universal,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

O boziuuu! Nareszcie mnie komputer wpuścił...

Dziewczyny! Prawdziwi Mężczyżni wyginęli razem z Dinozaurami,niestety.

Moja koleżanka na portalu poznała psychola,co w nocy od niego uciekała do sąsiadów,bo chciał ją poszczuć psami..

 

mój mąż mieszkał z Mamusią do 45 roku zycia.

Ale zachował zdrowy rozsądek.

Witam serdecznie, @beatrix+ !

Ja zachowuję nieco optymizmu i wierzę, że są też normalniejsi mężczyżni w wieku dojrzalszym, bo jednak ostatecznie mężczyżni to też ludzie, a ja  sama też jestem człowiekiem  i  dobrze 4oplus i sama jeszcze nie zwariowałam.  Ale oczywiście trzeba szukać i się rozglądać. Randkowanie na portalach to bardzo ciekawe doświadczenie.

@Blondi Pisałaś o doktorku, co to pomocy finansowej szuka, a wyobraż sobie, że do mnie dziś napisał jeden pan co też pomocy [potrzebuje :

          pewnie ciezko pracujesz ja po tym ciosie jaki mnie spotkal wczoraj ledwo doszedlem do siebie a mianowcie ktos ukradl mi w miejscowym markecie ponad 550 zloty jak szedlem kupic leki ktore jakbym kupil to by mi wystarczylo do konca nawet lutego dlatego nie gniewaj sie na mnie prosze albo daj mi albo pozycz w ten czy inny spobsob ci oddddam z gory serdecznie dziekuje milego dnia pracy

 

           Co gorsza on pisze do mnie od miesiąca : od rana do nocy, pozdrowienia, jakieś kwiatki, niby odpowiedzi na pytania, których mu nie zadałam, taki monolog w sumie uprawia, że to niby jesteśmy tak bardzo zaprzyjażnieni, ja wszystko rozumiem i on wszystko rozumie, choć ja rozmawiałam z nim tylko raz telefonicznie i oppisałam może na dwa smsy. A od 3 tygodni milczę i czekam kiedy on skończy.

Dobrze jedynie, że nie dzwoni po nocach, ale natręt to rekordowy, bo żaden do mnie nie pisywał tak długo bez mojej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity musisz zabawić się w Matkę Teresę,,,:święty:  ale jaja,,ten co chce pożyczyć na wieczne oddanie to jeden z naciągaczy,,boże jacy porypani,,ten też chory na 100% ,ma coś dekielkiem nie tak,,jest takich  full,,ale ja nigdy takiego pięknego listu jak Ty nie dostalam,,ale bym mu wtedy odpisała ,,a bierz sie tłumoku do roboty,,a nie liczysz na drapane,,,:hahaha: chyba po  Tobie widac te ,,Milion dolarów" ,,tak tak ,a mi daleko do tego luksusu,,,

@beatrix+ na portalach są wszyscy ,,zboczki,wariaty,psychole , pijaki,ale i mądrzy,inteligentni,grzeczni,uczeni,itd, na jakiego trafimy i z kim chcemy być dalej, to sami decydujemy,,trzeba zrobić nieraz strzał w 10 jak ja to zrobiłam,,szukać i przebierac i badać i co tam jeszcze i wyczuć ,że to właśnie to ,ten facet ,,złapać i nie wypuscić,,pielęgnowac i dbać o dalsze dni razem,,,:serce: ja mam swojego slodziaka wlaśnie z portalu,,jest pod każdym względem cudowny,,a jak inaczej bym mogła poznac ? będąc w zabitej dziurze ,,co ostatnio mi się trafiało,,oprócz zamku,,,gdzie poznac kogoś,,pozostaje tylko internet i cudowny portal,,ktory daje dużo ,,bardzo dużo rozrywki,,:hahaha:

55 minut temu, Serenity napisał:

Randkowanie na portalach to bardzo ciekawe doświadczenie.

 Dokładnie! nikt nas potem nigdzie nie wpędzi w kozi rog, bo poznajemy rożne męskie chwyty,,wiemy nieraz prędzej jaki może być potem dalszy bieg,,wiem o tym,,nie jeden myślał ,że jestem naiwna i głupia ,,bardzo się mylił;,,a teraz mi kibicują i się cieszą moim szczęsciem,,mówiąc,,często,,zasłużylaś na takiego faceta" zasłużylaś aby tak dobrze trafić,,itd, zasłużyłaś aby być szczęsliwą,,widzą dupki u siebie wady ,,nigdy nie daliby mi tego czego ja szukalam i pragnęłam,,a że rozmawiać uwielbiam,,to i nieraz rozmawiam z nie jednym wczesniej poznanym portalowcem,,,warto spróbowac takiej fajnej zabawy na portalach,,

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie dostaję często wiadomosci,,nawet jeszcze piękniejsze ,,codziennie od słodziaka mojego,,portalowego faceta:serce:

Ich liebe Dich , mein Schatz. Du bist ganz anders als alle Frauen sonst. Du bist so wunderbar. Es ist mit Dir wie in einem Traum. Es ist so wunderschön. Nur noch vier Wochen, dann hole ich Dich ab. (lips)(lips)(lips)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Nikt chyba mi nie uwierzy, ale ja to dostałam dalszą wiadomość od potrzebującego pomocy z forum randkowego : On tak pisze :

       w to wstretne jak moj humor popoludnie pisze do ciebie teraz wiecej wiadomosci bo nie mam nawet kilka zloty na doladowanie nie mowiac juz o tym,ze bardzo malo jem gdyby nie moi super cudni sasiedzi nie mialbym co jesc prosze postaraj sie mi pomoc bede ci bardzo,ale to bardzo wdzieczny milej spokojnej reszty dnia.

    Hmm... Ma gość więcej ofiar ?

    Jasne chyba, że mu nie odpisuję od 3 tygodni i nic nie zamierzam wysłać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity nic innego jak tylko takiego czuba zablokować,,usunąc ,,dać sobie spokój,,siedzi na kompie i żebrze ,,nic innego jak naciąganie,,a może się jaka zlituje,,może nie jedna już mu wyslała i ma facet radochę z bab,,,ale zdarzają się i tacy,,brrr jak najdalej od takich :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą moja koleżanka polka,która mieszka w De 30 lat ,,wzięła ślub z facetem z portala randkowego,,z Niemcem:serce: poznali się ponad rok temu,,miesiąc temu kupili dom,,a dzisiaj ślub,,,,mam już fotkę,,pieknie wyglądają,,ona jest 6 lat starsza od niego,,fajowo,,sliczna para:serce: można ? można,,a pamiętam jak się jej pytałam czas jakiś ,,na jaki portal wejsc ,,bo szukam faceta,,a ona też szukała,,,to wyzwała tych wszystkich facetów na portalu co sa że to faceci z brakami,psychole,trudne charaktery ,,itd, itd,  ale szukala i trafiła,,,Za daleko ja jestem,abym mogła być z nią,,ale odwiedzę ich w nowym domu:hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie randkuje???? Ja dzisiaj weszlam jeszcze na jeden portal ,gdzie jeszcze wisiałam ,,patrzę co za brzydale do mnie popisali,,,jak jeden nie może spokojnie przejsć koło mojego profilu,,więc usunęłam w czorty ,miałam już to zrobić wcześniej,,bo poszukiwania zakończylam,,ale jeszcze poczytałam co dziadkowie mi popisali,,jeden napisał mi ,że musi mi kupic nowe spodnie,,tak się czepił moich porwanych spodni,,ze to nie wypada w tym wieku chodzic w takich spodniach,,,więc go wyśmiałam,,i napisałam ,że nikt nie będzie decydowal za mnie w czym ja mam chodzić, facet 65 lat -ładne ma nawyki ,,gdzie się dziadzie pchasz ,,pana z zasadami to mi nie potrzeba,,,następny szybko na WhatssApp ,,,nie doczeka się,, a jak zobaczyłam facjatę kryminała prawie że ,,to wogole nie czytam nawet co napisał,,wszystko poszło weg,,,porządek portalowo randkowy uprzątnięty,,nie ma już nigdzie Blondi,,spokój,,,a tak było komicznie nieraz ,,ale nie brakuje mi tych komedi,,nie chcę ,,ile to czlowiek musiał naprzebierać i nagadac się ,,ale fajnie wspominam,,znajomości z takich portali,,a tu taki słodziak zawładnął i koniec,,,i tak musiało być ,,,poprostu swój na swojego trafił,,ale teraz trzeba się jeszcze uczyć ,uczyć niemieckiego,,aby we wszystkim się połapać,,takiego finału się w życiu nie spodziewałam, ale szczęsliwa jestem i to najważniejsze:serce: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlondiOczywiście, skoro masz partnera z poważnymi widokami na przyszłość to randkowanie traci sens.

A ja nadal jestem wolna ale nie randkuję, bo zaczęłam właśnie pracę w Niemczech to i za długo musiałabym poczekać na spotkania.

Ale zadzwonił do mnie jeszcze jeden spóźnialski niedawno wieczorem i rozmowę ponad godzinną z nim zakończyłam krótkim: "ja Ci ośle tego nie powiem ! "  Czym mnie tak wkurzył ? Otóż,  Osioł, urzędnik na państwowej posadzie, ponoć jest w trakcie rozwodu z wieloletnią żoną nauczycielką i będąc na jakimś szkoleniu ...przespał się z koleżanką z pracy i  po tym dopiero  chyba wyprowadził się z domu ( albo go wyrzucono ? ). Teraz córki na studiach chcą godzić rodziców na siłę, a Osioł ...nie wie począć ? bo ta koleżanka to w sumie  tylko...seks  wskutek wcześniejszego odstawienia go przez żonę i co prawda spotyka się z koleżanką ale czuje, że to błąd bo on szuka prawdziwej miłości. I co teraz ma zrobić ?

Moja odpowiedź była jak powyżej i wkurzył mnie niedołęga mocno.

Czy ja mam za terapeutę robić ?

Widzę, że na portalach niemało jest takich facetach co to w kiepskich związkach siedzą i o tym otwarcie mówią, ale rozglądają się dookoła intensywnie, bo może coś lepszego się zjawi....

Ja nie podejmę takiej konkurencji o faceta i nie rozumiem takiego myślenia.

Wykluczone, żebym będąc w związku, czy sypiając z kimś  ( choć nie sypiałabym przecież poza związkiem ) rozglądała się jednocześnie jawnie  za kimś lepszym, bo wstyd by mi było i sensu w tym nie widzę.

Przestaję rozumieć taką rzeczywistość. Może już stara jestem ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity właśnie teraz masz czas na randkowanie poprzez rozmowe czy pisanie,,jest bardzo dużo polakow w De,,nie trac nadzieji,,bo ja nie traciłam,,a na takich czubów co mają żony czy opowiadali ,że są w separacji to goniłam też,,nie interesował mnie już taki,,a prawdą jest ,że większosć to nieudaki życiowe,,nie jeden facet czytając to forum,się wk....a ,,bo jak taka Blondi może tak pisac,,brzydko o nich,,ale taka prawda,,gamonie szukający litości,,niech jakas gwiazda zlituje się na biedakiem i go uratuje od żoneczki,,bo sam dupek nie potrafi,,ale na portal potrafił wejsc i profil założyć,,a sa tacy co tylko zlapać jakaś i się pobawic,,przygodę zaliczyć  a fujj ,,większośc to takie brzydkie mordy,,czemu,,? nie wiem,,może tak aparat robi,,nie jeden brzydki na zdjęciu a w rzeczywistosci ladny,,

Nir tracić nadzieji,,zmieniac portal,,albo zalożyć dodatkowo na nowym profil,,są portale gdzie są nowe gębusie,,ale wiem po sobie ,,spotkać dobrego człowieka jest ciężko,,musi zdarzyć się coś jak u mnie,,niespodziewanie ,nieoczekiwanie i jest,,właśnie ten a nie inny,,wpadliśmy na siebie ,,to facet mnie znalazł   a ja go zaakceptowałam,,mam bajkę,,i teraz będąc w pracy ,,pisze mi ,że ta bajka będzie trwala do końca życia,,czekają mnie cudne atrakcje itd,żyć nie umierać,,kocham takiego faceta i jestem kochana,,chcę tej bajki długo długo jak pisze:serce: mój słodziak:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi  popiszę sobie pod koniec mojego turnusu, teraz nie mam ochoty, bo osobę trzeba jednak czym prędzej zobaczyć. A Polaków mieszkających w Niemczech to też nie chcę, bo ja już nie wyemigruję. Może jednak w końcu znajdę sobie w Polsce jakiegoś normalniejszego i wolnego tubylca ? Wszystko na spokojnie.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Serenity napisał:

@Blondi  popiszę sobie pod koniec mojego turnusu, teraz nie mam ochoty, bo osobę trzeba jednak czym prędzej zobaczyć. A Polaków mieszkających w Niemczech to też nie chcę, bo ja już nie wyemigruję. Może jednak w końcu znajdę sobie w Polsce jakiegoś normalniejszego i wolnego tubylca ? Wszystko na spokojnie.

Przyjdzie sama pora ,,nic na siłę,,tego trzeba chciec,,:9_innocent:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

powoli zaczynam przeglądać różne profile, bo zawsze coś nowego się trafia i tak dziś oto jeden pan pisze :

                ......... szukam kobiety która podejrzewa męza o zdrade i chciałaby się spotkać z 40 latkiem w celu rozmowy przytulenia a może i coś więcej czas pokaże.

Hmm...Nie jestem mężatką.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niektórych ciężko zrozumieć, bo inny pisze tak :

.....Spokojny typ samotnika,  chodzący własnymi ścieżkami.
Niestety w związku.Głodny przyjaźni.
Cenie szczerość..

Hmm...Czy ja lubię trudnych mężczyzn ? Czy tacy już tylko zostali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Serenity napisał:

a niektórych ciężko zrozumieć, bo inny pisze tak :

.....Spokojny typ samotnika,  chodzący własnymi ścieżkami.
Niestety w związku.Głodny przyjaźni.
Cenie szczerość..

Hmm...Czy ja lubię trudnych mężczyzn ? Czy tacy już tylko zostali ?

image.png.34522d31d44ee0a1c7748e6a73c926c4.png Bo prawdziwych mężczyzn na świecie jest coraz mniej.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Serenity napisał:

a niektórych ciężko zrozumieć, bo inny pisze tak :

.....Spokojny typ samotnika,  chodzący własnymi ścieżkami.
Niestety w związku.Głodny przyjaźni.
Cenie szczerość..

Hmm...Czy ja lubię trudnych mężczyzn ? Czy tacy już tylko zostali ?

Trudny czesto jest pokrecony:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Serenity napisał:

powoli zaczynam przeglądać różne profile, bo zawsze coś nowego się trafia i tak dziś oto jeden pan pisze :

                ......... szukam kobiety która podejrzewa męza o zdrade i chciałaby się spotkać z 40 latkiem w celu rozmowy przytulenia a może i coś więcej czas pokaże.

Hmm...Nie jestem mężatką.

Patrz pani jaki pocieszyciel,, ocieracz lez,,,

no ale chociaz szczery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...