Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi nie mam doświadczń randkowych na forch, ale  twoje opisy są tak budujące , że stajesz się moją idolką  :) . Wiesz czego chcesz , tak trzymaj. Masz rację, że to koło ciebie trzeba chodzić , a nie odwrotnie.Co to za facet, że chciał, żebyś do niego jechała ? Jakiś cymbał stary w apaszce  :) Czsto kobieta sama siebie nie sznuje, to jak ma to zrobić facet , prawda  ?  Tekst z ogórem jest :d:hahaha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi bo Ty tylko do sosów dodajesz ogórasa,,a można inaczej jeszcze:hahaha: z tym ogórasem poszaleć:święty:

Ale takich co chcieli abym ja przyjechała do nich było kilku,,ale poszli od razu weg, jeszcze potrafiłam napisac nie jednemu ,że ja nigdy do faceta nie jadę,,to facet powinien do mnie przyjechac,,koniec kropka,,więc wyszukalam sobie takiego ,co w ogóle nie liczy ile km musi zrobić ,,tylko jedzie,,nawet aby tylko poznac i zobaczyć,,,życie jest piękne,, @Heidi wiem czego chcę,co najgorsze ,że jak postanowię to dążę do celu,,teraz też mam full spraw i kiedy ja je wszystkie uporządkuję ? tego nie wiem,,ale wiem,że za niedługo będę ze swoim portalowcem kochanym,,i to się liczy ,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.10.2017 at 13:27, Blondi napisał:

to ja nigdy sama do niego nie pojadę,,nigdy,,ten ktoś piękny musi do mnie przyjechać albo po mnie,,a nie ,żebym ja z tabołkami jechała do faceta,, u

w 100% popieram : nigdy ale to nigdy nie powinna jechać kobieta do faceta, bo to obciach ostatni i bardzo zła wróżba na przyszłość. Jeśli by już coś miało być z tego to normalny facet się pofatyguje, a nienormalnego nam nie trzeba.

   

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Serenity napisał:

w 100% popieram : nigdy ale to nigdy nie powinna jechać kobieta do faceta, bo to obciach ostatni i bardzo zła wróżba na przyszłość. Jeśli by już coś miało być z tego to normalny facet się pofatyguje, a nienormalnego nam nie trzeba.

   

Tak jest! Tylko jeszcze trzeba dodac ,,że nie jeden się pofatyguje ,normalny ale panisko myśli ,że jak przejedzie 80 km do Pani ,to musi miec coś w zamian,,tacy też są,,miałam takiego ,,gburki jakich mało,,przyjechał i fajnie się rozmawiało po niemiecku oczywiście ,,ale czego szukał? dupy do wyrwania,,a ja nie szybka na takie rajce ,,bo wiem czego ja szukalam,,przyjechał drugi raz i już chyba miał nerwa,,bo tyle benzyny spalił a tu nic:hahaha: a jak wspomniałam o następnym dniu,,to odpowiedział ,że musi trawę kosić,,i tu go miałam ,,dziada,,:hahaha:poszedł w buraki ,,pomyslał ,po co ma jechac,jak nic nie będzie,, a mieszkał z mamusią synus ,,a mamusia trudny charakter ,,cięzki typ,,tak opowiadał,,może tak opowiadał abym sie mu w chałupę nie pchała? hahahah mi sama wiadomośc ,że mieszka z mamusią już dawała do myślenia,,nie ma nic gorszego od starego synka mieszkającego z mamusią,,nasza znajomosc szybko się zakończyła ,niech szuka dalej sobie Pani  na przygody  ,jednodniowe..Ale bardzo fajnie ,przyjemnie wspominam moje randki,,było wesoło i sympatycznie, tylko to nie było to!!!!! 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze mi jeden   znajomy z portalu ,że jest nie szczęsliwy i tak już będzie ,,bo albo ma się to szczęscie albo nie,,a on jego nie ma " i tutaj się nie zgodzę z nim,,szczęscie trzeba sobie samemu zbudować,,trzeba wiedzieć czego się chce ,,dążyć do tego,szukać ,chciec tego szczęscia i to bardzo,a nie usiąsc i narzekać ,że się nie ma szczęscia ,,tak mu odpisałam,,wiem po sobie ,,na własnej skórze to przerabiałam i wiem jak było rok temu czy pół roku a jak mam teraz ,,

Następny płaczek pisze ,,jestem dalej sam i tak już chyba musi być,,jestem nie szczęsliwy:hahaha: ręce opadają ,,co za tłumoczki,,,temu to już takie referaty pisałam ,,że myslałam ,że coś doszlo do jego mózgownicy ale widzę ,że nie,,,ja mu odpadłam ,bo jeszcze mial wcześniej nadzieję a teraz biedak wie ,że przeminęło z wiatrem,,  powinna być ikra w tabletkach z takim kopem ,,albo z powerem,,a tak w ogóle to powinni spojrzeć na siebie i na swój charakter ,,na swoje zachowanie,co robią zle ,że dalej są sami,,próbowac na innych portalach tak jak ja to zrobiłam,,weszłam i za parę dni wyszlam z portala ale już z facetem:serce: tak musiało być a nie inaczej,,słodziak mnie znalazł i ma ,,ale też potrafił od początku przekazać mi to coś,,to cos ,,,,,,wspominam teraz dzień poznania,,cudowny dzien i cudowne spotkanie,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na jeden portal ,gdzie jeszcze wiszę i czytac tych dupków  nie mogę,,ale Wam skopiowałam  jeden z liscików...już nie jestem zainteresowana czy to mobilny czy nie,,gęba nawet przyjazna,,ale już mnie nic nie rusza,,,ot się porobiło ,,,:płacz:

Dzień dobry!

Piszę ci, ponieważ jesteś piękną bardzo atrakcyjną seksowną kobietą. Miej piękną twarz, piękne blond włosy ...
Poszukuje sympatycznej kobiety, do pełnej miłości namiętnej erotycznej przyjaźni / związku.

Kobieta, która lubi być rozpieszczana, lubi spadać, pragnie czułości na temperaturę ciała.

Wspólne zajęcia takie jak kino, pływanie w teatrze, sauna, gra w bilard, kawiarnia, ogródek piwny, imprezy muzyczne, festiwal ..... Miasta / Podróże.
Zatrzymaj to, co jest zabawne, możesz sobie wyobrazić

Mam 55 lat, 180 cm wzrostu, 78 kg ciężkich, pojedynczych, klasycznych, otwartych, mobilnych i mieszkających między Lindau i Wangen.

Wiem, że mieszkamy za daleko, by spotkać się spontanicznie, ale nie tak daleko, że często się nie widujecie.
Jak już powiedziałem, jestem mobilny.

Jeśli mógłbyś to sobie wyobrazić, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o mnie i chciałbym usłyszeć od ciebie, to byłbym szczęśliwy, gdyby otrzymał wiadomość

Uwielbiam poranne pozdrowienia,
Hubert

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co @Blondi nie chcesz oddać słodziaka, to dawaj gościa tu na profil, a my już się nim pięknie wszyscy zajmiemy :) .

4 minuty temu, Blondi napisał:

55 lat, 180 cm wzrostu, 78 kg ciężkich

 na pożarcie rzucone, toż to lepsze od psiej kiełbasy :) :hahaha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

No to co @Blondi nie chcesz oddać słodziaka, to dawaj gościa tu na profil, a my już się nim pięknie wszyscy zajmiemy :) .

 na pożarcie rzucone, toż to lepsze od psiej kiełbasy :) :hahaha:

:hahaha: co ja się uśmiałam:hahaha: a bierz go,,Ty zrób zdjęcie tej psiej kiełbasy,,no cały czas mi ślinka leci na nią,,to chodz popatrzę na zdjęcie:płacz: Hubert na pożarcie,:hahaha:,a wiesz ,że bym taki numer nawet zrobiła? ja jestem bezpośrednia i bym mu napisała ,gdzie ma wejsc ,,ale on chce fotki piękne,,a jak zobaczy dzioba ? to  to:o  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

@Heidi jak zobaczyłam,że ty w tym temacie się udzielasz to pomyślałam sobie ,że oprócz normalnego głodu to przy tym dziadziusiu jeszcze głód uczuć Cię dopadł ale jak poczytałam po co tu jesteś to odetchnęłam z ulgą;)

 Kto nie jest na głodzie  uczuciowym będąc  na szteli , łapka w górę :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, violka napisał:

 Kto nie jest na głodzie  uczuciowym będąc  na szteli , łapka w górę :płacz:

Ja polecam wibratorki:hahaha: nie będzie żadnego głodu:love: żartowałam,, 

 

58 minut temu, jolantapl. napisał:

@Heidi jak zobaczyłam,że ty w tym temacie się udzielasz to pomyślałam sobie ,że oprócz normalnego głodu to przy tym dziadziusiu jeszcze głód uczuć Cię dopadł ale jak poczytałam po co tu jesteś to odetchnęłam z ulgą;)

W końcu jest to temat na forum,,bardzo popularny,,a co tutaj jest takiego strasznego? tutaj mamy samo życie,, @Jolantapl z jakiej Ty choinki się zerwałaś? dobra i już nie matkuj tutaj,,bo przstraszysz innych:płacz: a randewu jest takie piękne:serce: cudowne,,w końcu  mój słodziak  na takim portalu mnie osłodził,,znalazł biedną sierotkę,,szukającą szczęscia-hahaha  więc kocham portale :serce: oczywiście polecam Tobie Jolanta też,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja polecam wibratorki:hahaha: nie będzie żadnego głodu:love: żartowałam,, 

 

W końcu jest to temat na forum,,bardzo popularny,,a co tutaj jest takiego strasznego? tutaj mamy samo życie,, @Jolantapl z jakiej Ty choinki się zerwałaś? dobra i już nie matkuj tutaj,,bo przstraszysz innych:płacz: a randewu jest takie piękne:serce: cudowne,,w końcu  mój słodziak  na takim portalu mnie osłodził,,znalazł biedną sierotkę,,szukającą szczęscia-hahaha  więc kocham portale :serce: oczywiście polecam Tobie Jolanta też,,:love:

:płacz: ale na mnie nakrzyczałaś :płacz: obiecuję już więcej nie będę  nikogo zniechęcała do randkowania ale nie bardzo wiem co ja takiego złego zrobiłam przecież wiesz,że ja tylko sobie żartuję w tym temacie ? Od portali randkowych zdecydowanie wolę forum opiekunka radzi tu to dopiero fajne osoby można poznać i porozmawiać swobodnie :love::całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. żadne portale>:( jeszcze na manowce zejdziesz >:(:):p:hahaha:

Hallo   na jakie manowce? no na jakie? na jakie ja zeszłam manowce,,ja Ci zaraz dam,,:( na manowce to ja mogę wyprowadzić:hahaha: ale na rozkoszne ,,a wszyscy pragną takich ,,:love: 

Oj  @jolantapl  ja nawet krzyczec nie potrafię:rozpacz:taka ze mnie krzykaczka,,,ale jakiego masz anioła stróza :hahaha: uratuje Ciebie,,hahaha:serce: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

@Heidi jak zobaczyłam,że ty w tym temacie się udzielasz to pomyślałam sobie ,że oprócz normalnego głodu to przy tym dziadziusiu jeszcze głód uczuć Cię dopadł ale jak poczytałam po co tu jesteś to odetchnęłam z ulgą;)

Całe życie na froncie byłam. Mam świadomość, że na tej wojnie armia musi być !! Działa trzeba wykulać i mężnie do boju wspólnie w  szeregach stanąć. :) W pojedynkę to samobójstwo tylko można popełnić. :| . @Blondi przeciwnika wystawiła, to samolubnym nie można być , w końcu to chłop z krwi i kości !!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi zupełna racja, że narzekających jest za wielu na portalach,

a przecież wiadomo, że związek trzeba sobie wypracować a nie wypłakać.
Mnie to nawet odrzucają już tacy krytykanci, a to że zona go zdradziła...albo okradziono go...ech, też płaczów i złości męskich nie lubię.

ale na 100% nie odpisuję tym co od razu zbyt wyrażnie o seksie piszą. Ja nie nie składam się przecież z dwóch części ciała tylko jestem kompletnym człowiekiem.

    

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity  święta racja i ja to każdemu powtarzałam,,ale każdym facetem kieruje właśnie ten ogóras,,ale nie wszystkich na szczęscie,,:love:

15 minut temu, Serenity napisał:

Ja nie nie składam się przecież z dwóch części ciała tylko jestem kompletnym człowiekiem.

Nie jednemu powiedziałam,że nie szukam do seksu ,,a do życia i do seksu,,ale do wszystkich jedynie dochodził seks ,,a życie obok,,nawet po krótkiej rozmowie,z takim seksowskim dzentelmenem,dochodziłam do wniosku,że to nuda nad nudami,,że w tych portkach tez musi być nuda jakich mało:hahaha: sam jeden z drugim nie wie na co szuka,,bo do niczego się tak naprawdę nie nadaje,,kaleki życiowe ,,:płacz:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisałam,,ale znam faceta pół doktorka,,bo jeszcze się uczy na stare lata,,który szuka kobiety ,,która będzie go utrzymywała ,,nie musi być piękna,aby miala kasę,,ale nie ważne jaka kobieta,,dla mnie facet jest dupkiem,,no jak facet nie pomyśli sam o zarobkowaniu i o pracy,aby utrzymać siebie i kobietę,tylko siedzi dupą w domu i szuka durnej baby,,ktora na niego poleci i jeszcze swoje majątki jemu da ,,ręce opadają,,jeszcze potrafi mi to napisac ,,dla mnie to nie facet,,jak takiego nazwac ? nie wiem,, jemu się wydaje ,że jest pępkiem świata,ze jest piękny ,młody jeszcze a tu żadnej nie może wyrwac kobiety,,z którą nie zagada,  to te kobiety już się drugi raz nie odzywają,,napewno mówi ,ze siedzi w domu i nie pracuje i bidę rżnie,, a jakiej babie potrzebne duże dziecko na stare lata,,hahahha oj są porypance równe,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Serenity napisał:

kalectwo życiowe, bo jak inaczej określić faceta, który kobietę chce tylko do łóżka ?

Znałam bardzo dawno temu kawał , teraz mi się przypomniał. (co to za objaw ?) :

Konkurs dotyczył poprawnego wysławiania się . Szkopuł powstał w momencie odmiany słowa ćma. Jeden mówi do drugiego: Dzisiaj w nocy zabiłem siedem ciem. Drugi go poprawia z przekąsem mówi : ciem !! . Pierwszy odpowiada laciem. 

Poślijcie takiego faceta na kurs poprawnego wysławiania się , niech trochę tym laciem popracuje i kobiety nie będzie musiał szukać :d:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boziuuu! Nareszcie mnie komputer wpuścił...

Dziewczyny! Prawdziwi Mężczyżni wyginęli razem z Dinozaurami,niestety.

Moja koleżanka na portalu poznała psychola,co w nocy od niego uciekała do sąsiadów,bo chciał ją poszczuć psami..

 

mój mąż mieszkał z Mamusią do 45 roku zycia.

Ale zachował zdrowy rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...