Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam następnego fajnego faceta -tym razem polaka,,ale ja szybko prześwietlam i szybko wyczuwam w czym rzecz,,opis na profilu wspaniały i wydawało by się ,że wreszcie ktoś odpowiedni,a tu? banka pryska ,,seks i seks i seksisko itd, popisałam sobie z nim,bo dla mnie temat seksu to pryszcz,,odpowiednie szkoły życiowe ukończyłam i nikt mnie w kozi róg nie wpędzi,ale nie tego szukam ,,na koniec usłyszałam ,że jestem równa babka i teraz będzie musial się wyseksić sam myślac o mnie,,tak to teraz się odbywa ,,,taki teraz jest świat porypany,,bez uczuć ,,miłości i kochania,,bez podniecenia ,,bez pragnienia ,,jak automaty? nie dla mnie !! :płacz: 

Mało tego wczoraj jeszcze jeden sie pięknie napisał i tylko 44 lata,,może wkleję jego wiadomośc ,,bo nawet nie mam ochoty odpisywac ,,nie interesuje mnie taki fircyk,,cyt,,

 

Jestem Michael, przeszukałam przez twój profil i widzę, że mamy kilka rzeczy wspólnego. Lubię to, co przeczytałem z Twojego profilu. Chciałbym wiedzieć więcej na ten temat poza tym medium. Nikt nie wie przyszłości, może możemy być zgodni. Jestem teraz online , a mój profil wkrótce zostanie usunięty, więc nie mogę tu pisać. Wolałabym, czy możesz po prostu wyrzucić mi kilka wierszy przez mój prywatny e-mail, a następnie odpowiem Ci i opowie o sobie więcej. Życie bez miłości jest czasami pozbawione sensu. Chcę znowu pokochać i z właściwą osobą. Więc spójrzmy, jak to idzie. Różnica wiekowa i odległość nie powinny być problemem. Wszystko może działać, jeśli tylko serce zgadza się.
Mój prywatny e-mail to

miłego wieczoru ! Pocałunki
Michael.

Tak to wygląda ,,:płacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poznaję ludzi,ale wybieram sobie tych co chcę poznac,a poznawac lubię ,przeciez mam tą anielską cierpliwosc,,ten spokój w sobie,to zrozumienie,no i gadane,,,tym gadaniem przyciągam ich jak magnez,ale jeszcze to nie to,,,ale mam nadzieję że w koncu trafie na nie jołope.  @Lucyna121.  :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Ty przez ten portal jeszcze polskiego zapomnisz...

A ja pasuje na razie, bo mnie infekcja jakaś trzęsie...

Oferty zresztą - nieliczne bardzo - ale głównie mam od...sponsorów i tak to jest gdy ktoś napisze o dźwiganiu trudów życia. Muszę przemyśleć mój profil.  Wsparcia przecież nie szukam.

        A, i trafił się wariat : wyzwał mnie za to , ze nie chcę mieszkających z mamami. A co on ma z mamą swoją zrobić ? Ech, idę ziółek sobie zaparzyć....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhaha  @Serenity ale się uśmiałam ,,,:hahaha: z tego wariata z mamusią,:hahaha:,, no są mami synki ,,takie niedoroby życiowe,,niegramotne na maxa,,jest synek z mamusią  i jak chce kobieta brac synka to dostanie w gratisie mamusię,,,o rany jedyne,,prawie jak w opiece,,gratis żoneczka,,,:płacz: poza pracą jeszcze dają nam niespodzianki w gratisie ,,to już za dużo tego,,,nie jesteśmy takie zachłanne ,,aby brać wszystko w pakiecie-prawda?  @Serenity zmień portal,,może na Twoim sa martwe profile,,albo wszyscy zajęci?  a u mnie to tak,,jeden się z przyjaciela przemienił w coś więcej,:płacz:,drugi odzywa się rano i wieczorem aby powiadomić mnie kiedy idzie spac:hahaha: kiedy wstal itd, -jakieś nieporozumienie,,trzeci za to siedzi na wiadomosciach i klepie non stop,,bo zauroczyłam go,,zobaczymy do kiedy,,jutro emocje już miną,,,komedia z kabaretem,,,hahahhaa a jeszcze inny się odzywa ,bo chyba coś poderwał-:hahaha: ale to facet do którego nie chcę jechac,,,a on czeka i czeka ,,niech czeka albo szuka sobie glupią,,normalnie jak jeden ma coś nie tak,,w końcu doszłam do wniosku ,że w tym wieku wszyscy są jacyś lekko porypani,inaczej patrzą na przyszlośc ,inaczej reagują,inaczej podchodzą do tego,,wiadomo u facetów -bandyta w gaciach rządzi i tyle,,ale się namęczylam aby to wszystko napisac ale już kończe,,,ale jest wesoło ,,bo zawsze się uśmieję równo,,a jeden by mnie zgwałcil,,tego jeszcze nie było na forum-hahahha  na odległosc już próbują,,,:święty:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha Blondi filucie!

 

Uwazaj tylko ,bo jak twojego TZ zacznie czolo swedziec i pomysli, ze mu poroze wyrasta  ,bedziesz musiala sie tlumaczyc:$

 

Ja mialam ubaw jak czytalam ogloszenia w Bawarii.

Tu tez czytam te ,,wielkomiejskie,

Ale Bawaria jest specyficzna ,tak przasna wiec i ogloszenia sa inne.

 

Co rzuca sie w oczy, ze wiekszosc pan szukajacych przyjaciela na dalsze lata,reklamuje sie jako..

1.Doskonale gotujaca ,wiadomo przez zoladek  itp

2.Pracowita ..jesoooo co to ma byc sie pytam ...:o

a potem to wiadomo,,samodzielna bez balastu itp.

 

Ale mocno zastanawia ,dlaczego niektore panie pisza o sobie jako ,,piekne,, wielkiej urodzie,, szukaja partnerow,,?????

Na moj rozum to do pieknosci wybitnej panowie ustawiaja sie,

a przynajmniej powinni w kolejce, czyz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      Też czytam ogłoszenia innych , ale w Polsce raczej się nie ogłaszają jako dobre gospodynie. Tu nic tylko milość wszyscy  oferują.

Poznam dojrzałych, spoconych, silnych facetów w wieku 40 - 65 lat z okolic (,,,). Nie szukam zadbanych, pachnących i wymuskanych tylko prawdziwych chłopów, chętnie owłosionych, z brzuchem, zarostem, spoconych, wulgarnych, palących i pijących typu: robotnik, budowlaniec, rolnik, tirowiec itp chcących odreagować stres. Ja 35 lat, 187 cm, łysy, postawny, wydziarany dresiarz w ćwiczący na siłce (42 cm w kablu) w typie Bear. Lokum do spotkań, fajki i alko jest. :)

I jak my biedni kobietki mamy z takimi konkurować ? Ja to odpadam w przedbiegach.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Serenity napisał:

A, i trafił się wariat : wyzwał mnie za to , ze nie chcę mieszkających z mamami. 

@Serenity można naprawdę się pośmiać:hahaha: a szczególnie z tych co pępowina nie została obcięta:hahaha: znałam takiego to na dodatek że miaszkał z tatusiem to jeszcze cały czas opowiadał o mamusi, która juz 10 lat nie żyje. A czy byłoby miejsce dla mnie w jego sercu?  chyba w du...ie :hahaha: z daleka od takich maminsynkówxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 tamto ogłoszenie jest nie tylko prawdziwe, ale jest jednym z wielu podobnych .

ten powyżej to stary wyżeracz i zna się na rzeczy, ale wielu dopiero się uczy:

Zonaty 35l szuka przygody z panem do 45 Z zero sponsoringu.Jestem bez doświadczenia, ale się szybko uczę.

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity Zly na Ciebie ze nie chcesz go z mamusia.xd Moj kolega szukajacy kandydatki na zone tez mieszka z mama, ma 45 lat , mama rano wstaje 4.30 robi synkowi sniadanko , prasuje, gotuje sprzata. Zadna dla niego dobra nie jest. Drugi tez stary kawaler , mamusia nie zyje 4 lata. Nic nie da wyrzucic po mamusi. Jego dziewczyna wprowadzila sie do niego , sprzedala swoje mieszkanie , meble jej juz rok stoja w garazu i po katach. Nic nie moze zrobic tak   jak by chciala bo mamusi by sie nie podobalo. Ja dziekuje za takich partnerow zyciowych. Wolnosc moja kochana....pozdrawiam wszystkichxd

@Blondi Ty powinnas komediowe harlekiny pisac ....masz talent xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zobaczyć co się dzieje na portalach,,ale z następnego już zrezygnowalam też,,bo trupie profile,,u mnie szybko leci selekcja ,,jeden dzien i znikam z portalu ,,nie ma co czekac na jakiegos wieśniaka , ale chyba czas odpocząc ,,ile ja wytrzymam ,,jeden dzień?  jak mam takich piszących trochę,nie będzie nic ,,ale piszą bo lubią,,przez to pisanie potem jeden z drugim sie zaurocza  ,,potem myślą  przeróznie ,,wiem jedno,,że facet powinien dbać o kobietę,,nie mówię aby co 5 min, pisal czy dzwonił,,ale powinien zauważać kobietę,,

Napiszę o Niemcu z którym ostatnio byłam na cudownej randce,,ten z motorem,,z kwiatami i pięknym uśmiechem,,redaktor,,ślicznie i pięknie,,drugi dzien też slicznie i cudownie,,3 dzien rano i wieczor i przez dzień cisza,,a nie pracuje,,4 dzien pisze ,że nie może się doczekac następnego spotkania i koniec i cisza,,i co on myśli ,że ja czekam na Niego? :płacz: niech zapomni ,,nie chcę takiego udawaka ,,niech będzie teraz super miły i super gadający,,u mnie przepadł w butach -baj baj,,ciszę to ja mam codziennie będac sama,,więc po cholerę mam mieć cisze będąc z Niemcem? prawda? domy auta traktory i cuady niech sobie w dupę wsadzi,,na to nie polecę nigdy w życiu,,,dlatego to jest mój ostatni niemiec i koniec ,nie chcę żadnego więcej widziec,,a że jestem atrakcyjna to każdy mi to mówi,,i co mam z tej atrakcyjności? chyba trzeba gumiaki ubrać ,gacie ze starego chowu,też będzie dobrze:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucyna121Tak, też myślę, że facet 40+ mieszkający z Mamą to ciężki orzech do zgryzienia, charakter ma bardzo  zepsuty i niesamodzielny jest.

@Blondi Proszę Cię cierpliwości ! znalezienie miłości życia i to na stare lata nie może być łatwe ! Walczmy i nie poddajmy się. Okaże się ile uda się nam ugrać od losu .

    Wczoraj miałam rozmówcę innego rodzaju niż wspomniani powyżej mamisynkowie. Bez rodziców gość. On napisał właśnie, że spełnia wszystkie moje oczekiwania i to nawet bardziej niż mi się wydaje i to okazalo się nawet  ...prawdą ! Facet niepijący, wolny, niezależny finansowo, oczytany bardzo i nawet...mobilny, co nie było warunkiem.  Mający też  sporo czasu wolnego. Absolutnie zdecydowany na trwały związek i to nawet nie uchylający się od węzłów małżeńskich... Polak.

Tak się zachwalał. No i odbieram telefon ...

A tu potok słów i narzekań na wredne baby ! jechał gdzieś do jakiejś na randkę, a ta go wystrychnęła na dudka. Czekal gdzieś w aucie 3 godziny i też nic... I dalej w ten deseń...Rozżalony, pełen pretensji i rozgoryczenia ... Uspokajam go jak mogę, że to nic... że takie są portale... Trzeba się godzić z porażkami i iść dalej... On się uspokaja niby, ale ja już mam powoli dosyć....bo ...bo...tak skrzekliwego starczego głosu to ja już dawno nie słyszalam, jeden skrzekot, aż uszy bolą. Po prostu ja ju

- A prześle mi pani swoje zdjęcie ?

- Wymieńmy się zaraz. - odpowiadam z ulgą, żeby zakończyć rozmowę.

No i dostaje Jego zdjęcie: masywne chłopisko, bardzo dobrze ubrane i z bialutkim potężnym brodziskiem ! Ja nie mogę. A ja taka delikatna dziewczęca .... A tu jeszcze ten skrzeczący głos w uszach mam...

Odpisuję, że porozmawiamy później, bo grypę mam i ciężko mi gadać, ale różnica lat i wzrostu każe się zastanowić - walę prosto z mostu.  (Widzę, że jest 60+ jak nic albo i lepiej 70 ? )

A on ? po obejrzeniu moich zdjęć ? Rozpisał się na potęgę : że takich słodkości dawno nie widział, że ucałować by chciał jedynie ... że zaprasza w podróż na wschód Polski, że nie wiem ile to dla niego znaczy w moim towarzystwie choć parę dni spędzić, choć pragnąłby życie ze mną dokończyć, a zdrowiem cieszy się bardzo dobrym...( a w to nawet wierzę ). Ja jednak milczę ... W końcu już mi pisze, że ...aż tak młoda to ja znowu  nie jestem ( oj, prawda...) , że ilu to  niby mam chętnych  ? i tak zdecydowanych i godnych zaufania jak on ? ( no właśnie nie bardzo kogoś widzę ) . No to życzymy sobie smsowo dobranoc i pozostajemy przy pozostaniu przyjaciółmi i planowaniu podróży do Zamościa....A jak mnie ktoś zobaczy ? Albo co gorsza jego usłyszy ? Tak skrzeczącego głosu jak żyję nie słyszałam nigdzie . A może się czepiam ?

 

   

       

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity dobre ,,super ,,skrzeczący i męczący ,,5 min, i już ma się dośc dalszego życia,,bo męski glos jest ważny ,,jak się usłyszy taki rasowy jeszcze,,a nie starczy ,,,ale co tam ,,można się rozerwać i zobaczyć jakie inni mają problemy ,,no szuka biedny i nie może znalesc ,,biedactwa na maxa,,:hahaha: mi jeden wyslał buziaczków i uśmiechów i co tam jeszcze a ja nic ,,cisza,,wpada do mnie na profil dzisiaj i szuka gdzie ja jestem ,,że się nic nie odezwałam,,no jak zobaczylam jego facjatę,,jego wiek ,,to gdzie Ty dziadku do mnie,,czy oni nie mają lustra? czy oni myślą ,że my szukamy przytułku jakiegoś?:hahaha: ale zlitowałam się i wysłałam mu ten uśmiech i niech się cieszy,,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. czy widac po mnie?że się czyms w ogóle przejmuję:płacz: jeszcze tylko tego brakowało mi do kolekcji,, 

Ale niemcowi napisalam referat,oczywiscie byłam pewna że już odpusci sobie mnie,a tu co?dopiero się zaczęło,niedługo to zaraz przyjedzie do mnie i będzie czekał ile się da na mnie ,bardzo grzeczny ,wyrozumiały,napisal mi ,że bardzo dobrze piszę,powinnismy porozmawiać itd.  Pięknie pisze ,aż za pięknie,,no przecież mu nie zabronie przyjechać,niech przyjedzie ,pięknie popołudnie spedzę,,,a ile się nagadam, nauczę   się  klepac po niemiecku,, :love: a może jęzora sprawdzę:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym starym to Viagry ani nie potrzeba.

ale dziś u mnie powaga ! na prawdę poważne tematy z poważnymi facetami prowadziłam i czekam na telefony.Bardzo różni są mężczyźni, bardzo : bywają też stabilni i do rzeczy... w każdym razie do sensownej rozmowy się nadający.

         No i ...wrócił do mnie Szachista... Praca praca go podobno tak zajęła, że zamilkł po miesiącu gadania, a ja wierzę, że ...się po prostu zmęczył i temu przycichł, więc przebaczyłam mu to porzucenie mnie. Powagi to on nie trzyma ale uśmieję się z nim do upadłego i to z pierdołek zupełnych. Oto np myśłałam, że szachiści to sama kultura, a on mówi, że krokodyle zupełne, I oto przegrał partię z jakimś 120kg bo  podczas gry tamten  siorbał kawę i  żarł ciastka. Szkoda, że nie umiem tak wesoło opowiadać jak on. Ale widzę już, że gość wiatrem jednak podszyty, choć sympatyczny niezmiernie.

      Oto bieżący wybor: rozważni rozwodnicy czy rozrywkowy singiel ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity no muszę napisac,,też trafiałam na poważnych facetów ,,już myślalam ,że  O! jeden może naprawdę normalny,,pisze super ,,pełna kultura itd, a tu co się okazuje? bliżej jak poznałam to erotoman na maxa,,masakra,,szok,jeszcze takiego seksusia nie znałam jak tego z wielką kulturą i szacunkiem do ludzi:hahaha: ale mimo wszystko lubię z nim pogadać,,hahahhaha  jak zwykle interesuje mnie ,,co jego skłania do tak częstego seksu,,czemu jest do tej pory sam,czego tak naprawdę szuka na portalach itd, dużo się dowiedziałam ,,teraz nie potępiam jego zachowania,,jak lubi to niech robi ,,jego życie nie moje,,strasznie jestem wyrozumiała,,,:święty:

jeden napisał ,,naprawdę jestem normalny,,ale potem jak czytam opis -jakiej kobiety szuka -filozof ,że nie jedna nie będzie wiedziała jakiej profesorki chce,,,Już nie wierzę w ich opis na swoim profilu,,jak jeden pisze i nie wie co pisze,,a wszyscy szukają przygód ,,nauczyli się podniecac przez pisanie czy telefon i są heppi,,im to wystarcza ,,taki jest teraz świat ,,takie jest teraz życie większości ludzi,, 

ale ja życze Wszystkim aby znalezli sobie fajną dusze nawet do pogadania ,,bardzo dużo pomaga nawet takie klepanie telefoniczne ,,:love::serce:  Serenity szachista ma fochy,,zabral zabawki i zniknął a teraz mu przeszło i wrócił,,też już daje do myślenia,,czy z głową jego jest wszystko w porządku:hahaha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

otóż to @Blondi jak tu odsiać zdrowszych na umyśle ? Trzebaby jakieś pytania obmyśleć ? Np ja eliminuje takich co to swoje byłe żony brzydko obmawiają... to już nie.

tak!! takich od razu weg,,,:płacz: niektórzy szybko odpadają,,nawet jak pisze jak półgłówek to weg, foto nie takie-weg, bo żadnego kapcia nie chcę,,na buty patrze,,nie takie buty -weg, bez gustowie mi nie potrzebne,,,nie mam zamiaru nikogo już wychowywac i ubierac,,szuka z kulturą kogoś a sam bez kultury maly kurdupel-weg,,,,wzrost ważny ,,ma być ponad nawet 180 cm, niższy pałęta mi się między nogami-weg,,, zapatrzony w siebie jak w obrazek -egoista -weg. , nawet wyczuje czy chytry,,pytając o gotowanie itd, -chytry jest -weg, mam wymagania ,,nie powiem,,ale wiem czego chcę,,i nie domatora ,,bo siedzenie w domu mnie nie bawi-jak taki domator to też weg,,,moze dośc? starczy tych weg weg ,,i nie garbaty-bo też weg:hahaha::hahaha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...