Skocz do zawartości

Stawki na czarno od 1600 ?


Gość Marzena46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, barbara55 napisał:

witam drogie opiekunki zalatwcie  prace na czarno bardzo mnie interesuje,jestem na emeryturze,chce jeszcze popracowac mam doswiadczenie 10 letnie w opiece pozdrawiam.

Witaj :) Dlaczego szukasz tylko na czarno . Mając emeryturę możesz również znależc prace przez Agencje / chyba ,że są inne powody / Praca na czarno nie zawsze oznacza więcej kasy . Jeżeli ktoś załatwi Tobie prace na czarno to również będzie pobierał od Ciebie prowizje i nie będziesz miała pewności czy trafisz w dobre miejsce , no chyba , że jakaś dobra znajoma się do ciebie odezwie ,gdy będzie szukać zmienniczki dla siebie . Dzwoń do wszystkich Agencji i sprawdz co mogą zaoferować i za ile . Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
O 23.10.2017 at 10:56, barbara55 napisał:

dziewczyny mam ta prace,ale corka mieszka razem babcia jest jest wzgledna ale wiecie dwie rodziny w jednym domu, to nie to ,troche jest jebniety ziec,,pozdrawiam was

"Pożyjemy, zobaczymy" - grunt to spokój,

może jeszcze to się wszystko ułoży - bądź dobrej myśli:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.10.2017 at 10:56, barbara55 napisał:

dziewczyny mam ta prace,ale corka mieszka razem babcia jest jest wzgledna ale wiecie dwie rodziny w jednym domu, to nie to ,troche jest jebniety ziec,,pozdrawiam was

Na Zięcia nie zwracac uwagi ,,w ogóle na nic nie zwracać uwagi i już,,ani na córkę,,rzucić okiem na babcię,,zrobić swoje i do siebie na laptopka,,bez włażenia w dupę,,ja to dopiero okaz spokoju,,mnie nic nie rusza co sie dzieje w pokoju u dziadków,,w ogóle nic,,niech się czują jakby byli dalej sami,,niech się czują ,że są u siebie,,niech nie odczują ,że jest ktoś jeszcze w domu,,koniec opowiesci,,tak robię i dobrze na tym wychodzę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Praca na czarno to duże ryzyko. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Ja bym się bała tak w ciemno za granicę jechać. Współpracując z agencją też się dobrze zarabia, a przynajmniej wiadomo, że nie jesteś pozostawiona samej sobie. U mnie w Reklama ta opieka nad nami na prawdę widoczna, a stawki wysokie, zwłaszcza teraz, gdy są premie świąteczne 400e. Więc też wyjdę 1600, a wszystko legalnie i bezpiecznie.

* Nazwy agencji mogą padać wyłącznie w tematach opinii oraz w wątku: Jaką agencję wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość fiołkowa napisał:

Praca na czarno to duże ryzyko. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Ja bym się bała tak w ciemno za granicę jechać. Współpracując z agencją też się dobrze zarabia, a przynajmniej wiadomo, że nie jesteś pozostawiona samej sobie. U mnie w Reklama ta opieka nad nami na prawdę widoczna, a stawki wysokie, zwłaszcza teraz, gdy są premie świąteczne 400e. Więc też wyjdę 1600, a wszystko legalnie i bezpiecznie.

Przestańcie tu wklejać  te bezczelne reklamy , bo to nikogo nie zachęca a wręcz odpycha . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość fiołkowa napisał:

Praca na czarno to duże ryzyko. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Ja bym się bała tak w ciemno za granicę jechać. Współpracując z agencją też się dobrze zarabia, a przynajmniej wiadomo, że nie jesteś pozostawiona samej sobie. U mnie w Reklama ta opieka nad nami na prawdę widoczna, a stawki wysokie, zwłaszcza teraz, gdy są premie świąteczne 400e. Więc też wyjdę 1600, a wszystko legalnie i bezpiecznie.

Z agencja tez ryzyko nie wiesz o tym ?  I szkoda że świeta nie sa co tydzień, to by się opłacało wtedy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...