Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Przymus wyjazdu na święta?!


Gość Koma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie czy w waszych agencjach jest przymus wyjazdu na święta, bo ja dzisiaj dostałam telefon, że od 3 lat wracam na święta wielkanocne i bożonarodzeniowe więc w tym roku jedne ze świąt powinnam pracować i w związku z tym że za chwilę zjeżdżam to pozostają mi tylko te bożonarodzeniowe. Powiedziała mi rekruterka, że nie chcą faworyzować jednych i dlatego będą stosowali zasadę pracy w jedne ze świąt i nie ma odwrotu. Myślę o zmianie agencji bo co jak co ale nikt mi nie będzie dyktował pracy w święta a sam będzie spędzał czas ze swoją rodziną i jestem ciekawa czy w innych agencjach wygląda to podobnie? Ja rozumiem, że mało kto chce jeździć na święta, ale to już nie jest mój problem. Co wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośc Koma już gdzies tutaj jest temat o świętach,,ale Tobie chodzi o przymuś na święta,więc spotkałam taką agencję,gdzie też cos podobnego usłyszałam,ale mówić sobie mogą a ja wiem swoje,dlatego też tak pracowałam aby zjeżdzac przed świętami i na święta w domu,ale przymus? chore !:płacz: są opiekunki co zawsze z chęcia pojadą na święta i te przeważnie jadą ,bo są albo bez rodziny albo zależy im  na dodatkowej kasie,są różne przyczyny.Koma zmień agnecję,tej paniusi rekruterce juz woda sodowa uderzyła do głowy,,niech sama sobie jedzie jak taka mądra,uważa ,że ma takie poważne stanowisko w pracy ,że może swoje zasady wprowadzac i narzucać pracę innym,Powinni  każdego pracownika wysłać chodz na miesiąc do opieki aby zobaczył sam jak to wygląda i jaka jest tęsknota ,to wtedy taka jedna z drugą rekruterki inaczej może by spojrzaly na swoje regułki związane z pracą opiekuna.Teraz w obecnej mojej agencji jeszcze nic takiego nie usłyszałam i nie chcę usłyszeć,bo oleję to równo,nikt nie będzie mi narzucał co ja mam w święta robić,chyba ,że sama bym zdecydowała i chciała,,ale nie ma nic gorszego od wysłania przymusem do pracy,przecież to się odbije i na nas i na PDP,normalnie ,,Przymusowe roboty".Nie daj się Koma,do następnych świąt jeszcze full czasu i wszystko jeszcze może się zmienić łącznie z agencją.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, taka agencja, która na siłę chce wysyłać swoje opiekunki na Święta jest po prostu do odstrzału.

      Szkoda czasu na nich.
A na marginesie to w Internecie już widać  przedświąteczny ruch i dobre oferty wyjazdu na Święta. Chyba to najlepszy czas na znalezienie lepszej agencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli że nikogo nie można zmusić do pracy w święta, ani obecna agencja ani poprzednia nie robiła z tego problemu, rzeczywiscie są opiekunki które chętnie jadą na świąteczne zastępstwa. Wpadnie trochę kasy a 3-4 tygodnie w miarę szybko miną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.03.2017 at 09:53, Serenity napisał:

I
A na marginesie to w Internecie już widać  przedświąteczny ruch i dobre oferty wyjazdu na Święta. Chyba to najlepszy czas na znalezienie lepszej agencji.

Rzeczywiście zgadza się, sama postanowiłam skorzystać, może tym razem bardziej mi się fartnie w kwestii wyboru agencji.... 

Witam wszystkich serdecznie, kiedyś tutaj na moment zaistniałam, potem coś mi się działo z hasłem, myślałam, że mnie zablokowano z powodu zerowej aktywności, ale dzisiaj zmieniłam hasło i ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, agryppina44 napisał:

miło mi, też nie zapomniałam, aż tak dużo czasu nie minęło :święty: kilka osób trwa tutaj na straży wiernie i sumiennie :d 

: Ja wynajmuję tutaj kawalerkę:love: prawie się by zgadzało,czynsz darmowy,jedynie trochę prądu zuzyję,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Motylek napisał:

Ty tu tyle pozytywnej energii pakujesz, że jeszcze Tobie powinni zapłacić :d 

hahahhaha @Motylek jak nie zapracuje w opiece, to mi nikt nic nie da:płacz: a energia mnie rozpiera i gdzieś musze jej trochę pakowac i cieszy mnie ,że pozytywna:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...