Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

Gość Marta

Na Państwa liście nie ma agencji hilfeneo.A chcę napisać kilka miłych słów, bo warto nagradzać takie agencje (a może bardziej ich pracowników). Proszę o dodanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na Państwa liście nie ma agencji hilfeneo.A chcę napisać kilka miłych słów, bo warto nagradzać takie agencje (a może bardziej ich pracowników). Proszę o dodanie.

Witamy serdecznie!

Agencja została dopisana do tematu opinii.

Dziękujemy za zgłoszenie i pozdrawiamy.

Redakcja forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Ewa

Interesuje mnie opinia o SHD Seniorenhilfe -Dortmund . Pojechała z nimi moja znajoma, ja jednak po rozmowie z pracownikami firmy waham się czy zmienić agencje . Proszę o dodanie  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Kaśka

Przydałyby się wszystkie agencje. Napisałam kiedyś maila i widzę, że przybyło. k.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, 

Mogą Państwo dodać Naszą agencję tzn. Jobs Plus z siedzibą w Krakowie. Co prawda nie jesteśmy agencją specjalizującą się w zatrudnianiu opiekunek niemniej jednak, posiadamy również takie projekty np. obecnie poszukujemy Opiekunki dla Naszego Klienta w Belgii, na warunkach belgijskich.

Zapraszam gorąco do współpracy!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Tosia

Angel Care 24 Sp. z o.o. z Lublina.

ich strona internetowa nie wiem czy działa, ale dostałam od nich kwestionariusz i oświadczenie do podpisu a nie wiem jakie opinie o firmie krążą..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Babuszka

C hce wyjechac x firma SYLWIAS SENIOREN HILFE Z HARTHAUSEN  a nie ma o niej rzadnych opini

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość opiekunka1234

Na liście nie ma też firmy Progressio24 a jest to porządna firma, która nie oszukuje i dba o swoich pracowników.

Na pewno dostanie mnóstwo dobrych opinii.

Proszę o dodanie, dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,jeśli jest możliwość to proszę o dopisanie SENIOR MEDICA 24,może jest ktoś kto może coś powiedzieć o tej agencji.Będę bardzo wdzięczna,dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Beata Sz.

Dzień dobry. Przepraszam,że tutaj pisze,ale nie mogę "ogarnąc" tego forum.Mianowicie chcialam spytac o opinie na temat jednej firmy,jednak pól godziny szukam jak zaklada sie temat,wątek i nadal nie kapuje jak .

Pytam więc tutaj, czy ktos zna firmę Herman z Kędzierzyna?Dostalam w busie numer tej firmy,od jednej pani,która z nimi jechala i była zadowolona.Pomyslałam,w domu spradze opinie w internecie,a tu niestety nie ma opinii. Może mi się poszczęsci i któras z Was zna te firme? Z góry dziękuję i przepraszam za pytanie w nieodpowiednim dziale.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się