Skocz do zawartości

Wycieczka za pracę w Swieta


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis przegladajac stare papiery znalazlam w gazetce z Sindbada reklamę agencji oferujacej opiekunkom pracujacym w Swieta Bozego Narodzenia losowanie wycieczki do Hiszpanii na 7 dni. Pomysł mieli chyba bardzo dobry ? Ciekawe czy na Wielkanoc ktos cos zaoferuje? To powinien byc standard !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kris napisał:

I tak wygrał ktoś z biura!:hahaha:

Też tak myślę,,mam gdzieś ich losowania,,,mydlenie oczu opiekunom,,,stare głupie numery,,nie te czasy ,,ja na takie coś bym się nie pisała, sama sobie zorganizuje wczasy a nie ich wycieczkę,,

4 minuty temu, Kotka napisał:

Kiedyś były takie nagrody w wielu agencjach, ale coś za coś, bo były obwarowane koniecznością użyczenia wizerunku na potrzeby reklamy czyli agencje pokazywały twarz, zdjęcia albo filmiki. Nic za darmo nie ma.

dobrze kotka piszesz,,nic za darmo!!! właśnie,,,wybijcie sobie te pomysly z głowy,,ale to już!!! jakieś tam wycieczkomanie,,,wycieczkę mamy do De,,,

3 minuty temu, Gość czesc napisał:

Dzień dobry a ja bym wolała żeby sobie te wycieczki i programy lojalnościowe włożyli w buty i dawali podwyżki a nie bawią się nami jak z dziećmi.

:hahaha: właśnie!!!

niech dadzą na biedne i głodne dzieci na wsiach w szkołach,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi o właśnie tak to u mnie wygląda:hahaha: tylko przystojnych kelnerów brakuje co mi drinki donoszą ale chyba w tej chwili własnie przygotowują,wiedzą ,że ja tylko z sokiem ze świerzych owoców piję to pewnie po drzewach się wspinają żeby narwać owoców do drinków dla mnie dlatego ich na zdjęciu nie ma :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się spotykałem z tym, że agencje jakieś akcje przeprowadzały, czy to można było wygrać wycieczkę czy do SPA. Mnie to jakoś nie interesowało, znając moje szczęście w grach losowych, haha. Wolę sam uciułać kaskę i jechać tam, gdzie chcę. A wynagrodzenie za miesiąc zlecenia wystarczy na porządny wypad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku proponuję ,,wczasy pod gruszą" albo jabłonią,,,wiesz ile żarcia spadnie na głowę? a jaki przemiał dobry będzie w kiszkach!!!! a ile kasy jeszcze zostanie? na inne przyjemności? czy to trzeba od razu w luksusach? jak się dwoje dobierze do siebie ,to nawet czasu na luksusy nie starczy:hahaha: dobrze mówię,,bardzo dobrze!!!:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A my się z @Łukasz zabrali w podróż i to do przeszłości a jaki ubaw przy tym mieliśmy i pieniążki nam zostały na inne wyjazdy.:hahaha:

Zobaczcie jak się świetnie bawimy,,,wycieczka za wycieczką ,,w międzyczasie praca ,,cos tam porobimy i na wycieczkę biegusiem:hahaha: babcię do łóżka i znowu na wczasy galopem pędzimy,,i czy praca opiekuna nie jest świetna? jest wspaniała,,,

zaraz chyba jakąs wycieczkę zaliczę też!!!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

@BlondiA co takie rzeczy to Tylko polski opiekun potrafi:hahaha: jakby jakiś Niemiec na to forum trafił to już by nie chciał wracać do tej smutnej niemieckiej rzeczywistości:hahaha:

:hahaha: jeszcze do takich artystek jak tutaj jest nas paru ,za chiny ludowe by nie wrócił do domu nawet,,z laptopem by w obórce wolał siedzieć,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, taa, będziemy się taplać w gruszkach i jabłkach, zrobi się mus, ale tylko z Tobą jadę :płacz: po co egzotyczne kraje, jak u sąsiada na wsi, z sadem, z basenem, z hamakami,  znajdziemy też luksus, byleby :serce::serce: nam biły :hahaha:

jolantapl.  tak, wycieczka super, czuję się, jakbym pół świata zwiedził, wycieczka po zakamarkach  przeszłości, tylko ja i Ty :płacz::hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

38 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, taa, będziemy się taplać w gruszkach i jabłkach, zrobi się mus, ale tylko z Tobą jadę :płacz: po co egzotyczne kraje, jak u sąsiada na wsi, z sadem, z basenem, z hamakami,  znajdziemy też luksus, byleby :serce::serce: nam biły :hahaha:

jolantapl.  tak, wycieczka super, czuję się, jakbym pół świata zwiedził, wycieczka po zakamarkach  przeszłości, tylko ja i Ty :płacz::hahaha:

 

Ale się chłopak rozchulał,,od rana mu w głowie hula hula:hahaha: ale gdzie nam będzie lepiej jak nie na wycieczce zorganizowanej przez agencję,,,,prawda pracusie?  Wszystkim nam biją tak serducha :serce: i tak się chce wszystkiego ,że teraz sobie marzymy a potem realizujemy,,,nic nie ucieknie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz u Ty byś musiał się chyba  zdecydować czy cały miesiąc na ekstra wczasy pracujesz czy na Pod Gruszą ? Bo jeżeli na wieś pojedziecie to pół roku Cię nie będzie na forum...:( i jeszcze może innych Dziewczyn...:(:( Wieś taka tania przecież jest...

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zmieniam tytuł na ,,Wycieczka w święta do Hiszpani" ,,,nie do pracy,, czy coś się w ogóle dzieje w agencjach?? czytam o premi letniej 250 euro,,tak !! jak całe lato przesiedzisz w pracy,,,ja dziękuję ,,ale wycieczki chyba sobie wybili z glowy ,, te czasy minęły,,a nawet teraz jak widzę gdzieś ,że można wygrać wycieczkę,to mnie w ogóle nie rusza,,w ogóle, wogole mnie żadne reklamy nie interesują,,poczytam i tyle,,na tym koniec,,ale jak widzę ,nawet mój slodziak toż to niemiec,,jak np, kupi 8 sztang fajek to w prezencie ma 2 wina,,nie ważne jakie są,,ale prezent ,,więc kupuje tych fajek aby prezencik dostać,,-hahah nie wtrącam się,,nie moja bajka,,,ja chcę fajki a on ma 2 winka,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Blondi napisał:

Zmieniam tytuł na ,,Wycieczka w święta do Hiszpani" ,,,nie do pracy,, czy coś się w ogóle dzieje w agencjach?? czytam o premi letniej 250 euro,,tak !! jak całe lato przesiedzisz w pracy,,,ja dziękuję ,,ale wycieczki chyba sobie wybili z glowy ,, te czasy minęły,,a nawet teraz jak widzę gdzieś ,że można wygrać wycieczkę,to mnie w ogóle nie rusza,,w ogóle, wogole mnie żadne reklamy nie interesują,,poczytam i tyle,,na tym koniec,,ale jak widzę ,nawet mój slodziak toż to niemiec,,jak np, kupi 8 sztang fajek to w prezencie ma 2 wina,,nie ważne jakie są,,ale prezent ,,więc kupuje tych fajek aby prezencik dostać,,-hahah nie wtrącam się,,nie moja bajka,,,ja chcę fajki a on ma 2 winka,,:szydera:

@Blondi

, bo ta nacja pazerna jest.

ZAWSZE leca na darmuche jak jest okazja,:nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...