Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko całe grono forumowych koleżanek i kolegów:cmok:. Musiałam zmienić początek, żeby nie było kopiuj wklej z lenistwa :d. Pogoda cudna nareszcie :oklaski:. Kawę :kawa: dziś @Funny robiła, podbieram kubek i dziękuję :cmok:. Miłego dnia życzę pracusiom i urlopowiczom :cmok:

Guten-morgen-schönen-mittwoch-gif.gif

Zrobiłam a co się namęczyłam :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ciepło, wszystkie główki które miały to się podniosły. I powiem wam szczerze też jestem w fajnym miejscu. Na swoim tarasie, obok kot i pies wyleguja się leniwie a ja z świeżo zaparzonej kawy. Zastanawiam się ck takiego dobrego zrobiłam w poprzednim wcieleniu że życie daje mi takie chwile jak ta. Życzę wam samych takich momentów i "siup kawusi z mleczkiem lub bez jak kto woli. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf mam podobnie .Siedzę na balkoniku z kubeczkiem kawy Nie wiem co ja ,nabroiłam ",że bozia tak mnie wynagradza .Taka łaskawa dla mnie jest i szczodra .Żyć się chce .W domu sprawy się pięknie klarują .Jutro będzie dwa tygodnie jak tu jestem i zostało mi tylko 3 lub 4 do odrobienia.(wszystko zależy od królowej szteli )

@Wenusiapozdrawiam Cię serdecznie i życzę dalszego równie miłego jak do tej pory odpoczynku (przepadła.jak kamień w wodę)

W perspektywie mam też zapowiedziane odwiedziny mojej przyjaciółki jeszcze z czasów szkolnych ,która mieszka tu na stałe .300 km co to jest .Czasami warto i 1000 przejechać ,żeby się spotkać 

 :oklaski:

W czerwcu z wizytą na gościnnym Śląsku zapowiedziała się.Kieleczcyzna.:hura:W osobie naszej @beatrix+.:hura:

Oj będzie się działo

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom @Funny i inni

Hej wszystkim. Dzięki waldi za mądre słowa. Masz całkowitą rację. Dzisiaj zadzwoniłem i odebrał, Boże...jaka ulga. Głos ma już troszkę lepszy (choć dalej słaby).  Ulżyło mi bardzo, ale nie otwieram szampana. Naczytałem się trochę o tej sepsie (wcześniej nie wiedziałem co to jest) i to cholerstwo jest nieprzewidywalne.  Coś się dzieje z oczami i dostaje tam zastrzyki i ponoć potwornie boli. Także na chwilę obecną dalej okres niepewności. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

Wreszcie ciepło, wszystkie główki które miały to się podniosły. I powiem wam szczerze też jestem w fajnym miejscu. Na swoim tarasie, obok kot i pies wyleguja się leniwie a ja z świeżo zaparzonej kawy. Zastanawiam się ck takiego dobrego zrobiłam w poprzednim wcieleniu że życie daje mi takie chwile jak ta. Życzę wam samych takich momentów i "siup kawusi z mleczkiem lub bez jak kto woli. 

A nie mówiłam ze się podniosą? troche wiary w naturę

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pedanttcznym pdp.który ma swoje przyzwyczajenia łatwo nie jest ciekawe ile nam zetrwa docieranie się:szydera:po pierwszym dniu juz wiem jak maja leżeć sztućce w szufladzie ,jak prac skarpetki w automacie,jak wieszać poszewki( zamkiem do gory):szydera:hit dnia trzeba odważać makaron nawet spaghetti  na osobę dobrze ze liczyć nie trzeba .Jak mi cierpliwości braknie to sie rozstaniemy ale ja sie tak szybko nie poddaje .Jest kulturalny i to go ratuje chamstwo tępie w zarodku .Grzeje fest po pauzie idziemy na zakupy,Zobaczymy co kupi bo tu zapasu sie nie robi ,ale głodu nie ma jest w sam raz wg.pdp.ma być zdrowo tylko Edeka  Ide na lody niezdrowe

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elf napisał:

 . Zastanawiam się ck takiego dobrego zrobiłam w poprzednim wcieleniu że życie daje mi takie chwile jak ta. 

Ty się nie zastanawiaj tylko korzystaj ile wlezie :oklaski:, jak się w końcu do DE zmusisz wyjechać, może nie być tak fajnie. Choć nie przesądzam, bo Ci co w czepku urodzeni ...he he he :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

@elf mam podobnie .Siedzę na balkoniku z kubeczkiem kawy Nie wiem co ja ,nabroiłam ",że bozia tak mnie wynagradza .Taka łaskawa dla mnie jest i szczodra .Żyć się chce .W domu sprawy się pięknie klarują .Jutro będzie dwa tygodnie jak tu jestem i zostało mi tylko 3 lub 4 do odrobienia.(wszystko zależy od królowej szteli )

@Wenusiapozdrawiam Cię serdecznie i życzę dalszego równie miłego jak do tej pory odpoczynku (przepadła.jak kamień w wodę)

W perspektywie mam też zapowiedziane odwiedziny mojej przyjaciółki jeszcze z czasów szkolnych ,która mieszka tu na stałe .300 km co to jest .Czasami warto i 1000 przejechać ,żeby się spotkać 

 :oklaski:

W czerwcu z wizytą na gościnnym Śląsku zapowiedziała się.Kieleczcyzna.:hura:W osobie naszej @beatrix+.:hura:

Oj będzie się działo

 

Nieźle nieźle :oklaski:, aż miło Was słuchać ( czytać ). Ale to prawda - sami kreujemy wokół siebie aurę : albo dobrą albo złą, Ta druga wyniszcza, więc nie warto o niej w ogóle wspominać. "Główki" do góry, te kwiatowe u @elf tez poszły w górę .

I bardzo Cię proszę nawołuj dalej tą z planety Wenus @Wenusia @Beatrix , co swoje przyjemności pięknie opowiada, @Janeczka1963 nie trzeba dwa razy prosić, @Funny nawet na urlopie bardzo aktywna była....( teraz już tutaj jeszcze bardziej, @abc'21 nie pozwoli jej spocząć na laurach,  z czego wszyscy tutaj czerpiemy - pozytywna energia :d) Reszta już tu siedzi i zagląda non stop, nawet nowe twarze delikatnie wczuwają się w rytmikę tego topiku. Zawołam @[email protected] nową koleżankę ; @Grazynaz choć ...wracaj, spijaj śmietanke z tej kawy ( posypałem po wierzchu czekoladą :cześć2: - choć  po kawie już dawno, ale co tam na jutro będzie - "do poczytania" * @Kleopatra - pamietam, jesteś ?

Ubolewam, że niezwykle rzadko zaglada tu mlekolubna @Heidi, trzymam cysterne dla Ciebie...ale ciepło sie robi i "zkwaśnieje " toż to zapłaczesz się z tej straty:p

 

PS... się rozpisałem :kopara:... Pisałem już że słabą pamięć mam więc nie wybaczone mi będzie pominięcie kogokolwiek, Niech się upomni :cześć:i klapsa nawet przyjmę ( tylko od kobiety !)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

:szydera:hit dnia trzeba odważać makaron nawet spaghetti 

A tak z ciekawości - to ile gram na osobe ? mam z tym zawsze problem... Bo np jak  pdp ma ze 30 kg nadwagi, a ja np. trzymam się w granicach tolerancji zważywszy na moją siwiznę 

To jak to policzyć ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

A tak z ciekawości - to ile gram na osobe ? mam z tym zawsze problem... Bo np jak  pdp ma ze 30 kg nadwagi, a ja np. trzymam się w granicach tolerancji zważywszy na moją siwiznę 

To jak to policzyć ?

Mnie dzisiaj o nic nie pytaj bo byliśmy na spacerze 3 godz.i zadne rachunki mi nie w głowie O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Nieźle nieźle :oklaski:, aż miło Was słuchać ( czytać ). Ale to prawda - sami kreujemy wokół siebie aurę : albo dobrą albo złą, Ta druga wyniszcza, więc nie warto o niej w ogóle wspominać. "Główki" do góry, te kwiatowe u @elf tez poszły w górę .

I bardzo Cię proszę nawołuj dalej tą z planety Wenus @Wenusia @Beatrix , co swoje przyjemności pięknie opowiada, @Janeczka1963 nie trzeba dwa razy prosić, @Funny nawet na urlopie bardzo aktywna była....( teraz już tutaj jeszcze bardziej, @abc'21 nie pozwoli jej spocząć na laurach,  z czego wszyscy tutaj czerpiemy - pozytywna energia :d) Reszta już tu siedzi i zagląda non stop, nawet nowe twarze delikatnie wczuwają się w rytmikę tego topiku. Zawołam @[email protected] nową koleżankę ; @Grazynaz choć ...wracaj, spijaj śmietanke z tej kawy ( posypałem po wierzchu czekoladą :cześć2: - choć  po kawie już dawno, ale co tam na jutro będzie - "do poczytania" * @Kleopatra - pamietam, jesteś ?

Ubolewam, że niezwykle rzadko zaglada tu mlekolubna @Heidi, trzymam cysterne dla Ciebie...ale ciepło sie robi i "zkwaśnieje " toż to zapłaczesz się z tej straty:p

 

PS... się rozpisałem :kopara:... Pisałem już że słabą pamięć mam więc nie wybaczone mi będzie pominięcie kogokolwiek, Niech się upomni :cześć:i klapsa nawet przyjmę ( tylko od kobiety !)

:trele:

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...