Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Blondi napisał:

No to bardzo szybko. :( zjedziesz i za chwilę wyjedziesz i znowu coś będzie się dziać 

O to...... się akutat nie boję, bo od 1.07 mam 6 ofert wiążących. Tylko szkoda mi teraz zjeżdzać do Pl. Jeszcze mogłbym parę geldów na cokolwiek zarobić do końca czerwca . Już czoło mam zaognione od bicia w ścianę . Jest późno na działanie z agencjami. Brrrr....

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry z kawą:kawa:

Zrobiłam więcej więc  czestujcie sie:kawa::kawa::kawa::kawa:

Miłego dnia:d

Właśnie się poczestowalam :)

Dzień dobry i miłego, udanego dnia dla wszystkich :oklaski:

U mnie nieciekawie pogiodowo ale w sercu cieplutko, miło i przyjemnie :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczyny. Dziś jest bardzo dobry, bo Małgosia Rozenek urodziła zdrowego syna. Nie jestem jej fanką, nawet mnie wkurza ale to najlepszy ambasador metody invitro jako tylko mógł się trafić. Niech mówi o tym dużo i wszędzie i daje nadzieję załamanym parom. Invitro to szansa a nie jak niektórzy mówią zło. Mamy tylko jedno życie i niech każdy żyje tak jak chce. Miłego dzionka.

baby GIF

Edytowane przez FrauMiau
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowością jest ze Małgorzata na  in vitro się zdecydowała. Przecież ona ma już chyba dwójkę?. Czy coś mi się pomyliło? Dzieci są potrzebne ktoś do ZUS składki płacić musi na naszą emeryturę. Bo teraz to nasze składki zjadają programy społeczne PiS 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, elf napisał:

Dla mnie nowością jest ze Małgorzata na  in vitro się zdecydowała. Przecież ona ma już chyba dwójkę?. Czy coś mi się pomyliło? Dzieci są potrzebne ktoś do ZUS składki płacić musi na naszą emeryturę. Bo teraz to nasze składki zjadają programy społeczne PiS 

Miała z pierwszego małżeństwa. Z majdanem starali się dwa lata i w końcu zdecydowali się na invitro dzięki czemu mają "wspólne" dziecko :) Nie wchodzę tu w światopogląd bo cud narodzin jest tylko jeden i każde dziecko jest darem Boga :) Invotro jest w niektórych miasta finansowane, w niektórych bo politycy prawicowi na to się nie zgadzają skazując rodziców na łzy.

Edytowane przez FrauMiau
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 w pt będę wiedzieć,  wstępnie do jakiejś kobitki,  ale z ochotą przyjęłabym dziadziusia. Chociaż do kuchni by się nie wtrącał. 

A tak naprawdę to tęsknię za leżaczkiem jakimś,  bo tych chodzących ************ już mam dosyć. 

W górach doopna pogodą,  spać sie chce...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Patyczaki i inne Grubszejsze Opiekunki także wąsaci Opiekunowie:cześć2:

Dzień zapowiadał się w duszy gradowo, ale poszło w dobrą stronę. Dziwy: Bez deszczu tęcza się pojawiła.                 Nie muszę zjeżdżać z obecnego zlecenia, mogę być jak długo chcę, aż załatwię sobie nową pracę . Dobre te Niemce są,  co? nie ?:oklaski:

Praca już na horyzoncie jest, teraz dopięcie szczegółów i hajda na Flixbusa w Sobotę , albo w niedzielę. Kierunek Bonn.

Jeśli nie Bonn, to druga tęcza, i trzecia tuż obok się rozświtliła. 

Powiem Wam, że jak człowiek tak bardzo mocno pośladki zepnie, to wiele jest możliwe do zrobienia, i ludzie dobrzy się znajdą:oklaski:, i radość w duszy rozkwitnie i po tęczy kankana można zatańczyć:pianino:

RAZEM damy radę wszystko zrobić!!!!!!. 

Życzę wszystkim na OR spotykać tylko samych dobrych ludzi.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

@Niezapominajka 67 w pt będę wiedzieć,  wstępnie do jakiejś kobitki,  ale z ochotą przyjęłabym dziadziusia. Chociaż do kuchni by się nie wtrącał. 

A tak naprawdę to tęsknię za leżaczkiem jakimś,  bo tych chodzących ************ już mam dosyć. 

W górach doopna pogodą,  spać sie chce...

Możesz do mojego mężą jechać. W ogóle w gary się nie pakuje. W domu też go prawie nie ma. Święty spokój, tylko ma jedną wadę: licho płaci:kawa2:, praktycznie tylko w naturze:haha:. Możesz być tam na szteli jak długo chcesz :dobrze:. A zapomniałam dodać, że w wolnej chwili można ziemniaki kopać i na targu sprzedawać:szept:, tylko znowu jest jeden mały szkopół: pole nie jest nasze:szydera: i kasa też nie nasza :mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Heidi napisał:

Możesz do mojego mężą jechać. W ogóle w gary się nie pakuje. W domu też go prawie nie ma. Święty spokój, tylko ma jedną wadę: licho płaci:kawa2:, praktycznie tylko w naturze:haha:. Możesz być tam na szteli jak długo chcesz :dobrze:. A zapomniałam dodać, że w wolnej chwili można ziemniaki kopać i na targu sprzedawać:szept:, tylko znowu jest jeden mały szkopół: pole nie jest nasze:szydera: i kasa też nie nasza :mur:

Przepraszam czy oferta jeszcze aktualna??? :d

Wszędzie można spotkać dobrych, miłych i serdecznych oraz kulturalnych ludzi :oklaski:

Dobrych i uczciwych też :oklaski:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was nocną porą, na wszelki wypadek powiem Wam miłego czwartku.

Autko już na Polskich numerach, przegląd bez żadnych problemów.

Wszystko działa, co nawet zdziwiło diagnostę.Dzisiaj zostały wymienione wszystkie płyny i wymiana rozrządu.Mam spokój na 120 tysięcy

Tylko oleje co 20K. no ale to drobiazgi.

Zakup okazał się trafiony

Pracującym życzę spokojnej pracy a urlopującym pogody

Do miłego:cześć2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo  jesteś jak brunet wieczorowa pora :hura:

Witaj :cmok:

Teraz pozostaje Ci tylko jeździć ale nie zapomnij najpierw zatankować :haha:

Miłego Świątecznego czwartku wszystkim życzę i zapraszam na 

:kawa::kawa::kawa::kawa:

Edytowane przez Niezapominajka 67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 mój mąż to też rodzina.  Bawcie  dobrze :cześć3: 

 

No niby tak tylko co to za zabawa jak męża ciągle w domu nie ma, a przy zbieraniu kartofli to średnio można się bawić. Znajdziemy jakiś sposób na dobrą zabawę, już obmyślam plan działania. Może ognisko z letow  po kartoflach rozpalimy i będziemy przez nie skakać????? :hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...