Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 ciekawa jestem jaki stosunek do warchołow masz..... Jeżeli chodzi o położenie ośrodka życiowego to do takowych się zaliczam. Chodź teraz to pod warszawke nas podciagneli 

Jak i do wszystkich mam stosunek przyjazny ale do czasu >:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

Blondi z tego co pamiętam z wpisów to w pracy od kilku dni. I chyba musi się wdrożyć bo coś zamilkła ostatnio 

Zgadza się. Ponad 2 lata się obijała to teraz te wdrażanie może trochę potrwać ale ja też na nią czekam :love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 ciekawa jestem jaki stosunek do warchołow masz..... Jeżeli chodzi o położenie ośrodka życiowego to do takowych się zaliczam. Chodź teraz to pod warszawke nas podciagneli 

Przepraszam w ostatnim wpisie dodałam nie ta ikonkę bo źle zrozumiałam Twój post. Myślałam, że o warchołow Ci chodziło ogólnie. Część wypowiedzi podtrzymuje Przyjazny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 Kiedyś się zrobi..Ale nie na tym adresie. 

Skrócił mi się pobyt,  gdyż ponieważ tudzież aczkolwiek,  wywalili mnie z roboty,  za odmówienie sprzątania pomieszczeń nie zawartych w umowie,  czyli pokoje gościnne które to zajmował syn pdp będąc tu w gościach. 

Umowa brzmi wyraźnie...UTRZYMANIE PORZĄDKU BEZPOŚREDNIO PRZY PDP. 

Moja szefowa nawet nie wchodzi na to piętro i w ogóle tam nie przebywa. 

Zatem nic nie zrobiłam, co mogło by kogoś obrazić,  albo narazić na straty. 

Ja po prostu wykonuję tylko zadania ujęte w umowie i już!

Ja nie jestem putzfrau..

Poprzedniczka też z tego powodu wyjechala,  na dodatek jako tarczycowa żle się w górach czuła 

Oni tu wcześniej mieli na czarno węgierki i słowenki. Ponoć robimy wszytko..

No, Ale zmuszeni zostali przez Covid do wspolpracy z Polską agencją. Myśleli,.że też mogła JEŹDZIĆ na łysych kobyłach..

Nie ze mną te numery,.Bruner..

W ramach umowy mam do sprzątania pomieszczenia BEZPOŚREDNIO w KONTAKCIE PDP. A że pdp to krzepka 99 latka i lata wszędzie,  tak wszystko trzeba sprzątać..

Schody,.Korytarze,  hole, 2 toalety,  2 łazienki,  sypialnia,  garderoba,  salon,  kuchnia,  jadalnia,  balkony i tarasy. 15 skrzynek z kfiotkami 2x ddziennie posłać i dźwigać konewki.

Górny salon,  mój pokój- wiadomo. 

Ale pozostalych pomieszczeń nie ruszę i już!

To jest Duży dom,  myśleli że idiotkę se znaleźli. 

 

Do 18.tu jestem

20200604_141557.jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Za oknem tak brzydko, że chyba kolejna :kawa: sobie zrobię. Ciśnienie wariuje od wczoraj więc może kawa jakoś temu zaradzi :)

Drzemłam się godzinkę,kawę zrobiłam,gołąbki zawijam i zasypiam nad nimi,ha ha ha .Farszu musiałm dorobić bo zbrakło:(Już nie pada ,ale wciąż pochmurno.chyba wszędzie dziś taka barowa pogoda jest.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

@beatrix+ Piękne ,wielkie domisko to i do sprzątania hektary.Cwaniaki jedne.Cóż na to agencja?

To co Pani tam robi, skoro TYLKO sprzątać ugotować obiad...

;);)

Już miałam powiedzieć,  że z nudów sąsiadowi xxxxxxx robię xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, beatrix+ napisał:

To co Pani tam robi, skoro TYLKO sprzątać ugotować obiad...

;);)

Już miałam powiedzieć,  że z nudów sąsiadowi xxxxxxx robię xd

Z nudów to różne rzeczy się robi :haha:

W czasie deszczu dzieci się nudzą. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ znasz piosenkę Kaczmarka,, jakoś  tak to leciało Pracownik co wyleciał z pracy zamiast rozpaczać i żałować szybko to sobie wytłumaczył, no wreszcie nie muszę już tu pracować ":oklaski:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ znam ten ból.Teraz na zleceniu nie muszę sprzątać, ale na którymś też chcieli.Uslyszalam że tylko jeden pokój dziennie plus kuchnia łazienka i dziadków pokój.To się uzbiera. Oczywiście odmówiłam. Nie wyleciałam za to ,ale sama skróciłam pobyt  mówiąc że muszę wrócic do domu. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

Drzemłam się godzinkę,kawę zrobiłam,gołąbki zawijam i zasypiam nad nimi,ha ha ha .Farszu musiałm dorobić bo zbrakło:(Już nie pada ,ale wciąż pochmurno.chyba wszędzie dziś taka barowa pogoda jest.

Masz rację .Dwie kawy za mna:d trzecia myślę zrobić .I tylko myślę o spaniu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dzień dobry...może? 

Lepiej późno niż wcale się przywitać i popoludniową kawę wypić w dobrym towarzystwie :kawa: a więc stawiam :hura:

Ojjjojj jak tu gwarno się zrobiło i jak się cieszę :oklaski:

Tyle żeście  tu nabazgrali  że nie wiem co mam napisać, ale prawie wszystko poczytałam  :tak2:

No u mnie też zmiany więc @beatrix+ nie jesteś sama, to co zastałam tutaj po 3 miesiącach  to włos na głowie się jeży...napisalam wypowiedzenie i finito,  bo praca była do 1 osoby a nie do 2 no i doszło wstawianie nocne...

@elf oj nie pakuj się tyle, przeca lato w pełni , spokojnej drogi życzę :cmok:

@emma witaj :oklaski:

Hejka @Kleopatra

@Niezapominajka 67 no to dawaj na drugą  nóżkę  tą  kawusię  :kawa2:

Kogo pominęłam  to przepraszam i pozdrawiam :cześć:

 

IMG-20200506-WA0003.jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...