Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 nie odpowiadaj na zadane pytanie  :szydera::  tisze  budiesz, dalszje jediesz?

@Funny  A Ty  co? Książkę piszesz?:szydera:

 

Witajcie dziateczki:cmok:

A po doopie chcesz Heidi:szydera: wcale nie jestem ciekawska tak tylko pytam po fachu a kwiatek też mnie się pyta gdzie moje szczęście w piątek wieczorem łazi a to już b.prywatne pytania gdyż sama nie wiem gdzie z kim i w jakim celu :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Dobry wieczór.  W rodzinie Pod. dalsza część imprezy urodzinowe córki, ale już beze mnie. Zastajkowałam i zostałam wdomu chodź bardzo mie Pod. Namawiał bym pojechała.  Leniwy wieczór się szykuje. Zastanawiam się coby tu zmajstrowac. Może pójdę spać po prostu. No nie wiem. Trochę tutaj nudno.... 

Co nudno ,tu się życie po 20 zaczyna .:dLudzie robotę kończą i zasiadają do pokera:p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam jeszcze do was bo pokera ktoś zaproponował :oklaski:

Może być rozbierany :$

Karty już rozdane więc sprawdzam. No odkrywamy, odkrywamy, oczywiście o karty mi chodzi :oklaski:

Ja mam tylko małego strita (na lewe oko szczególnie) :szydera:

Reszta chwalić się proszę. Ma ktoś karetę w cztery konie zaprzęgnięta??? 

@elf i nie mów mi, że tu nudno bo dopóki karty w grze to wszystko może się zdarzyć ;)

@Heidi, żeby mi to było ostatni raz jak, głupa palisz "przecież na kartach znasz się prawie tak samo jak na życiu. Nie jeden raz mi tarota stawiałaś :cmok:

@Funny znam się na mężczyznach bo od 32 lat się z jednym, mecze " i dlatego obstawiałam, że w piątek swoje szczęście na piwie z kolegami można przydybac ale to i tak jedna z najlepszych opcji a pozatym mężczyznom też od życia się piwo nalezy :zdrówko:

Teraz zostawiam Was przy tym stole pokerowym, który nazywa się życie. Proszę nie oszukiwać i asów po rękawach nie chować a jak już to róbcie to umiejętnie :d

Powodzenia :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elf napisał:

Powiem wam tak szczerze i bez ogródek nuda jest zabójcza dla wątroby. Buziaki i dobranoc. @Niezapominajka 67 szczęśliwej podróży iiii. Cudownego ciepłego sympatycznego spokojnego nudnego i młodego podopiecznego ci życzę.

Hepaslimin mam zawsze w torebce zresztą czego ja tam nie mam aaaa i porządek też mam:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać niedziela jajka trzeba gotować. Myślę że mój podopieczny po wczorajszej zabawie do 2w nocy (chyba). NIe ja go kladlam do łóżka ale o 1.38 jeszcze go nie  było. Może spać dziś do 11. Co nie jest takie złe bo dzień minie szybko i jemu i mnie.   Nudy cześć dalsza. Świat się sloneczkiem do mnie uśmiecha a w środę wraca stała opiekunka. Te parę dni miniejak z bicza trzasł. Buziaczki robaczki. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zajrzałam jeszcze do was bo pokera ktoś zaproponował :oklaski:

Może być rozbierany :$

Karty już rozdane więc sprawdzam. No odkrywamy, odkrywamy, oczywiście o karty mi chodzi :oklaski:

Ja mam tylko małego strita (na lewe oko szczególnie) :szydera:

Reszta chwalić się proszę. Ma ktoś karetę w cztery konie zaprzęgnięta??? 

@elf i nie mów mi, że tu nudno bo dopóki karty w grze to wszystko może się zdarzyć ;)

@Heidi, żeby mi to było ostatni raz jak, głupa palisz "przecież na kartach znasz się prawie tak samo jak na życiu. Nie jeden raz mi tarota stawiałaś :cmok:

@Funny znam się na mężczyznach bo od 32 lat się z jednym, mecze " i dlatego obstawiałam, że w piątek swoje szczęście na piwie z kolegami można przydybac ale to i tak jedna z najlepszych opcji a pozatym mężczyznom też od życia się piwo nalezy :zdrówko:

Teraz zostawiam Was przy tym stole pokerowym, który nazywa się życie. Proszę nie oszukiwać i asów po rękawach nie chować a jak już to róbcie to umiejętnie :d

Powodzenia :cmok:

Jak jednego od 32 lat masz to się nie znasz :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elf napisał:

Wstawać niedziela jajka trzeba gotować. Myślę że mój podopieczny po wczorajszej zabawie do 2w nocy (chyba). NIe ja go kladlam do łóżka ale o 1.38 jeszcze go nie  było. Może spać dziś do 11. Co nie jest takie złe bo dzień minie szybko i jemu i mnie.   Nudy cześć dalsza. Świat się sloneczkiem do mnie uśmiecha a w środę wraca stała opiekunka. Te parę dni miniejak z bicza trzasł. Buziaczki robaczki. 

Te jajca co niedziela to jakiś rytuał :d przedostatnie moje miejsce i w sobotę jajo było ,normalnie rozpusta:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,nudno ,ciągnie się strasznie ,...seniorka słaba no cóż z racji wieku nie może być inaczej ,czy popracuję tu jeszcze prawie 5 tyg ? Wątpię...Staram się nie zagłębiać w temat bo po co, czas pokaże .Przydałby się jakiś ludź do biegania po galeriach albo na pogaduchy ale wymiotło:( ...Dobra idę deser szykować z pieśnią na ustach :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 150 motorów było. Ale sobie poogladalam gdyby nie podopieczny to pojechała bym chętnie w siną dał z jednym z nich. Niestety obowiązki nie pozwoliły. Dopiero wróciłam z łajzowania do stałe miejsca pracy. Kuźwa ledwo żyje. Pozdrawiam serdecznie 

IMG-20200830-WA0003.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, elf napisał:

Ponad 150 motorów było. Ale sobie poogladalam gdyby nie podopieczny to pojechała bym chętnie w siną dał z jednym z nich. Niestety obowiązki nie pozwoliły. Dopiero wróciłam z łajzowania do stałe miejsca pracy. Kuźwa ledwo żyje. Pozdrawiam serdecznie 

IMG-20200830-WA0003.jpeg

Łoooo ale fajowo:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Ponad 150 motorów było. Ale sobie poogladalam gdyby nie podopieczny to pojechała bym chętnie w siną dał z jednym z nich. Niestety obowiązki nie pozwoliły. Dopiero wróciłam z łajzowania do stałe miejsca pracy. Kuźwa ledwo żyje. Pozdrawiam serdecznie 

IMG-20200830-WA0003.jpeg

Łoooo ale fajowo:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...