Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, elf napisał:

@Darekr też mi się wydaje że nie zakwitnie. Ale zawsze możesz Marcie wmówić że czekało aż przyjedziesz 

Tak też zrobię,(postaram się wmówić)

a jeszcze w niedzielę wyjedziemy na chwilę więc ta cholera (kwiatek nie Marta)

ma czas do poniedziałku.

Na wszelki wypadek powieszę na nią siekierkę(nad kwiatkiem - nie nad Martą)

Niech przemyśli sobie najbliższy swój byt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się Za mnie deszczyk podlewał bo ja w domu ani chwasta:)Wsio na zewnątrz:)A nie,sorki,w domu mam flance papryki i szczypiorek ,hi hi.

Padnięta jestem,montaż w 2/3 zrobiony, koniec jutro.Idę ogarniać i do wanny.

Za nim zaczniesz wodę napuszczac ...

Czy użytkownik , który został zbanowany za multikonto może zalogować się na forum i se na ściance , jako użytkownik wisieć ? 

Pytam , bo przez jakiś czas na ściance widoczna była niejaka Madzia91 ...weszłam w jej profil - ban za multikonto i żeby było zabawniej to dałam cynk " rodzinie "     . Madzia próbowała się zalogować ( po moim pytaniu co jest grane ) i tam jak byk : zablokowany , multikonto i takie tam stary taty . Natychmiast po.próbie zalogowania się Madzia91 zniknęła ze ścianki ...cuda , czy jaki pikuś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

@DarekrGrunt,że Ty kwitniesz na samą myśl o powrocie Marteczki:)A kwiatek sobie zakwitnie ,kiedy mu będzie pasowało:)

zona steskniona przez kilka pierwszych dni bedzie patrzec na meza , a w tym czasie kwiatek zakwitnie   i bedzie wszystko  cacy 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, foczka63 napisał:

@DarekrGrunt,że Ty kwitniesz na samą myśl o powrocie Marteczki:)A kwiatek sobie zakwitnie ,kiedy mu będzie pasowało:)

Mój ojciec miał takie powiedzenie "wszy po ścianie, ale rzędem"

i kwiatek też tak musi !!!

3 dni będziemy  w domku kampingowym. (jest łazienka z prysznicem) i na jachcie - no może bardziej jachciunio niż jacht 4,5metra długości!!! - jacht długości kajaka, ale ma zabudowaną kabinę i dwie koje. Mnie to w sumie chodzi o te koje i żeby deszcz na głowę nie lał

fajnie się nazywa - bez - to nazwa "Bez-2"

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darekr chyba jej zazdroszczę. Ja to pobyt w domu od sprzątania zaczynam.  A potem wielkie pranie mycie okien i tak połowa urlopu.  Wiesz co "sza po ba".. I chyba dzięki tobie zmienię zdanie o mężczyznach. A łódeczka  cudna. Taka jak lupinka orzecha.... Bedzie miło sie w każdej minutce ocierac o siebie  notorycznie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajnieszsze chwile , które wspominam,

Węgorzewo - 4 godzina rano, Węgorapą trzeba dopłynąć do J. Mamry, Węgorapa - rzeka - wąska i kręta a jacht ma 8,5 metra długości - spoko 45 minut na silnik, ale 1/4 obrotów silnika, żeby mojej Syrenki nie obudzić. . Na Mamrach pełny luzik, nogi na sterze, papieros w ustach, , a z podpokładu wychodzi Moja Wenus z kubkiem kawy i jajecznicą.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darekr ...... Na Mamrach pełny luzik, nogi na sterze, papieros w ustach, , a z podpokładu wychodzi Moja Wenus z kubkiem kawy i jajecznicą......i mówi....przestań palić, bo śmierdzisz fajkami jak stary bosman :d :d :d . Marta musi Cię bardzo kochać, skoro toleruje Twoje papieroski. Przecież ona nie pali.

P.s Dobry wieczor dla Wsiech :) 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Darekr ...... Na Mamrach pełny luzik, nogi na sterze, papieros w ustach, , a z podpokładu wychodzi Moja Wenus z kubkiem kawy i jajecznicą......i mówi....przestań palić, bo śmierdzisz fajkami jak stary bosman :d :d :d . Marta musi Cię bardzo kochać, skoro toleruje Twoje papieroski. Przecież ona nie pali.

P.s Dobry wieczor dla Wsiech :) 

To ja odwrócę Twoją odpowiedź,

- skoro toleruje - to znaczy, że musi bardzo kochać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnej, przespanej nocki,

samych miłych snów,

snów o których marzysz w dzień i czekasz na noc, by się przyśniły,

Śpijcie i śnijcie, wszystkie marzenia mogą się zdarzyć tej nocy,

Wiec podusia przytulona do głowy i zaraz coś miłego zdarzy się tej nocki.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elf napisał:

potrzebuję

A ja oddałbym wszelkie poranne napitki za pieszczotliwe zbliżenie się do kobitki. Nic innego tak nie wybudza i ochoczo nie ustawia dzionka jak różowe, gorące pośladki z rana.
Maj, "pachniała Saskiej kępa...".
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , bardzo słoneczne :327_sunny: dzień dobry Kochani ...Wy :love:

Obudziłam się , wstałam z łóżeczka :683_bed: , poszłam do łazienki , najpierw zrobiłam siku ( nie mogę emotka znaleźć ...wzrok nie ten )  , coby do :1585_bath_tone1: nie zrobić , bo to by miłe nie było ... Świeżutka , pachnąca piętro niżej zeszłam i teraz siedzę sobie w kuchni i :kawa: spijam  oraz tęsknym wzrokiem na taras lukam , ponieważ jarać się chce jak jasny gwint ...no to idę na :papieros:a Wam Najmilsi życzę dnia cudnego , samych radości  :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...