Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

To miał być żart???? :cmok:

Kto w takiej sytuacji jaką Ty miałaś myślałby o następnych opiekunkach ? Pewnie nikt.

Nie wszyscy są zdolni do takich poświęceń jak Ty. Gratulacje :zwyciezca: . Nie masz sobie równych:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzwonił kierowca. Jadę :cześć:

Szerokiej drogi do słodkiego domu. Szkoda, że geldy małe. Nie wiadomo jeszcze jak firma się zachowa O.o, bo operatywnością nie grzeszyli. Wiadomo, że rozliczenie będzie problematyczne. Negocjuj pełną odpłatność, albo idziesz na leczenie depresyjne po tym stresującym zleceniu, bo masz piętno prześladowcy na przyszłą dekadę do pokonania !!!

Nie daj się !!!

Rodzina dostawała informację, że laki są potrzebne na wczoraj, agencja też, niech płacą !!! Takiej traumy nie jest łatwo się pozbyć jak łupieżu z ubrania-.-

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w de jestem. Powiem tak fajne a zarazem dziwne miejsce. Podopieczny spokojny a żonie właśnie się dzisiaj zmarlo jakoś tak bez zapowiedzi. Chodź może nie do końca bez objawowo.  Siedzę słucham szumu i oglądam kolorowe karpie ozdobne wielkie jak gigant.. Ogromny zadbany przez ogrodnika ogród... I  dom pełen okien i ogromnych przestrzeni. Cudny  biały Mercedes do mojej dyspozycji II.... Pustka wokół.... Taka oaza spokoju w centrum jednej z dzielnic dużej metropolii. Zobaczymy jak to się ułoży.  Dawałam @Niezapominajka 67 dwa tygodnie.. W poniedzialek byłoby dwa. Czyli pomyliłam się poszło szybciej. Pozdrawiam będę zdawać relacje z przebiegu aklimatyzacji w nowym miejscu 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siódma zero sześć wizyta syna,  a Betusia w koszuli nocnej pranie se wiesza na siurku...nawet nie mialam jak udawać krzaku róży,  bom różową szmatkie miałam..ale przypał...dziwne te Polki,  nago oo ogródku o wschodzie słońca latają z praniem,  jakby suszarki nie było w piwnicy...

Ale ja nie suszę moich szmatek od U-Żiwaniego..:p

Łeb mnie boli z emocji. Kawa mnie uratuje,  mam nadzieję...

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry słoneczka:cześć:

Kawusia :kawa:wypita, trzeba drugą zrobić:kawa:. Babka laufuje po kuchni w jej wydzielonej powierzchni:haha:. Jak małe dziecko, szczęśliwa we własnym świecie:szydera:

@beatrix+a bo to chłop kobiety w koszuli nocnej nie widział:tak2:, nie dziwota mu taki widok:dobrze:

@Heidijestem ciekawa co z tego dla nas wyniknie, oby coś pozytywnego;)

Miłego dnia wam kochane życzę:cmok:

pobrane (9).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Do tej pory codziennie oprócz niedzieli O.o

Po co przychodzi Zarządzać!!!!!! :szydera:

Polega to na tym, że cały czas wisi na telefonie, nie kupuje tego o co ja proszę (wkładki do pieluchomajtek, podkłady na łóżko itp) 

Suszarka jest zepsuta od ponad tygodnia. Umywalkę w mojej łazience dzisiaj sama próbowałam udrożnić. Nic w tym domu nie funkcjonuje tak jak powinno. Dawno bym taka zarządzająca pogoniła :ostrzegam:

Wsyp proszek do pieczenia cały zalej jak już tam wsypiesz octem ( pół szkl.octu) i zostaw na godzinę, zwykły ocet ,pomaga:)probowałam w kuchni, no chyba że tam jakiś tupeciki z 1965 gnije :p 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 szkoda, że to tak daleko od Bad Soden, bo mogłybyśmy jakieś spotkanko zorganizować, a pieszo mamy za daleko od siebie, nawet gdyby w środku się spotkać to raczej chyba nie damy rady:(, fanie byłoby poznać Cię w realu, już mam trochę sukcesów na koncie w tym temacie:zwyciezca:.

images - 2019-10-28T204014.704.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+a bo to chłop kobiety w koszuli nocnej nie widział, nie dziwota mu taki widok. ...( moja ledwo wielki tyłek zakrywała)

 

Sądzę,  że dlugo będzie w szoku...jedyna szansa,  to zrzucić wszystko na upały,  że wysoka temperatura powoduje u człowieka irracjonalne zachowania...

Obiad mam gotowy,  deser jakiś tylko zrobię, czyli naleśniki. 

Chłodniejszego  powiewu życzę..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Was kochani że swojego domu :oklaski::cmok::dobrze:

Dojechałam szczęśliwie o 5 20 byłam już w domu, a wyjachalam o 20 30. 

Drugi raz jechałam z tym przewoźnikiem i jestem bardzo zadowolona. 

Pierwszy raz jechałam tylko z kierowcą więc miałam miejsce leżące. Czułam się jak księżniczka bo kierowca był miły, grzeczny, uprzejmy i na dodatek rozmowny. Super miałam podróż :oklaski:

Teraz sobie siedzie i :kawa: pochlipuje. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam do towarzystwa kawaii fairy tail GIF

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam Was kochani że swojego domu :oklaski::cmok::dobrze:

Dojechałam szczęśliwie o 5 20 byłam już w domu, a wyjachalam o 20 30. 

Drugi raz jechałam z tym przewoźnikiem i jestem bardzo zadowolona. 

Pierwszy raz jechałam tylko z kierowcą więc miałam miejsce leżące. Czułam się jak księżniczka bo kierowca był miły, grzeczny, uprzejmy i na dodatek rozmowny. Super miałam podróż :oklaski:

Teraz sobie siedzie i :kawa: pochlipuje. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam do towarzystwa kawaii fairy tail GIF

fajnie, że szczęśliwie zajechałaś do domku, a jaka to firma, może ja też z nimi pojadę:dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, elf napisał:

Od wczoraj w de jestem. Powiem tak fajne a zarazem dziwne miejsce. Podopieczny spokojny a żonie właśnie się dzisiaj zmarlo jakoś tak bez zapowiedzi. Chodź może nie do końca bez objawowo.  Siedzę słucham szumu i oglądam kolorowe karpie ozdobne wielkie jak gigant.. Ogromny zadbany przez ogrodnika ogród... I  dom pełen okien i ogromnych przestrzeni. Cudny  biały Mercedes do mojej dyspozycji II.... Pustka wokół.... Taka oaza spokoju w centrum jednej z dzielnic dużej metropolii. Zobaczymy jak to się ułoży.  Dawałam @Niezapominajka 67 dwa tygodnie.. W poniedzialek byłoby dwa. Czyli pomyliłam się poszło szybciej. Pozdrawiam będę zdawać relacje z przebiegu aklimatyzacji w nowym miejscu 

Spokojnej pracy Ci życzę :)

Porób zdjęcia ogrodu bo lubię takie klimatyczne ogrody. Mają coś w sobie :)

Jak emocje już opadły to muszę powiedzieć, że jest mi przykro i nie czuję się zbyt dobrze po tym co się stało :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

fajnie, że szczęśliwie zajechałaś do domku, a jaka to firma, może ja też z nimi pojadę:dobrze:

Napisze potem coś więcej na temat firmy, a jak napisałam powyżej jest mi przykro. Szczególnie dlatego, że jak jedzie się w miejsce gdzie poprzednia opiekunka była bardzo zadowolona i wyraziła nawet chęć powrotu a ty przyjeżdżasz i są problemy to trochę głupio. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Wrzuć ten link do tematu o zmianie przepisów bo tu może niektórym umknąć a to bardzo ważne dla wszystkich opiekunow i nie tylko wiadomości :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Heidi napisał:

Jak znajdę materiał podobny do tego co  matka Teresa z Kalkuty miała,  to dam Ci uszyć  nowe wdzianko:d

Może lepiej zgłoś moja kandydaturę do pokojowej nagrody Nobla albo chociaż do odznaczenia Sprawiedliwy wśród narodów :$

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 to nie Twoja wina, że dziadek tak się zachowywał, za Twojej poprzedniczki mogło być wszystko w porządku, ale choroba postępuje, może coś z psychiką dziadkowi się dzieje, w szpitalu powinni go zdiagnozować. Nic sobie nie miej do zarzucenia, chciałaś jak najlepiej, nie zawsze jest wszystko tak jak trzeba:cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...