Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam Was kochane:cmok:,

@elfmasz rację,my nigdy nie zostaniemy bez pracy, nawet jak same nie będziemy w stanie pracować, to i tak będą za nami dzwonić i się dopytywać czy pojedziemy na wczoraj najlepiej:szydera:

szczęśliwej podróży Ci życzę:476_red_car:

@Niezapominajka 67nie martw się kochana, idź na zasłużoną przerwę i znajdź tego Mena:oklaski:, jednego jedynego:zdrówko:i wypij piwo :piwo:w jego towarzystwie:haha:.

A ja skromnie kawką :kawa::kawa: częstuję i na pogaduchy zapraszam :dyskusja: do kącika dyskusyjnego, ale dopiero po mojej długiej dziś pauzie:hura:. Miłego dzionka życzę:cmok:

d978a8a8ecde1cde1ccab86b015f1162.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elf napisał:

Nie spać.  Ja już szczoteczkę pakuję i będę kawusie ostatnią w domu siorpac.  Potem w drogę z panami z bla bla car. Życie to jednak zaskakujace jest. Ale może to właśnie jest plusem pracy opiekunki. My chyba nigdy nie zostaniemy bez możliwości pracy. To po pierwsze a po drugie same wybieramy czas i miejsce pracy. Pozdrawiam robaczki życzę miłego dnia będę znać dawać czy coś miłego mi się w drodze przytrafiło. 

Zajedz szczesliwie:cześć:fajnego zlecenia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 ubierz się w prześcieradło i postrasz dziadka.  Włącz  z Youtube  jakaś  muzykę  koszmarną i odpal wszystkie świece :337_fire:w domu:336_zap:. Wlaczaj światło  nogą  na panely przedłużacza i gaś :338_boom::338_boom:.  Musi  zadziałać.  Albo  on,  albo Ty:626_hourglass_flowing_sand: . Tylko nam na zawał nie zejdź :483_ambulance:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

@elf szczęśliwej podróży :476_red_car:

Dzień dobry. Miłego i spokojnego dnia Wszystkim życzę :)Good Morning Hello GIF by echilibrultauJa dzisiaj mam wychodne :oklaski:i czekam na telefon z agencjiO.o

Jupi. 

 Ja jutro  mam spotkanie z nowym pracodawcą :gazeta: . Mój czas wolny będzie podwójnie  płatny.  Słyszał to ktoś :donos:?  10 minut od obecnego  miejsca  zamieszkania w DE.  Zastanawiam się czy odpalić gumy przy rowerze, ni czas podróży skróciłabym  do 3 minut:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 ubierz się w prześcieradło i postrasz dziadka.  Włącz  z Youtube  jakaś  muzykę  koszmarną i odpal wszystkie świece :337_fire:w domu:336_zap:. Wlaczaj światło  nogą  na panely przedłużacza i gaś :338_boom::338_boom:.  Musi  zadziałać.  Albo  on,  albo Ty:626_hourglass_flowing_sand: . Tylko nam na zawał nie zejdź :483_ambulance:

:szydera: Tak na poważnie to bałam się wczoraj w nocy do toalety wyjsc z pokoju :smutek:

Zarządzająca jeszcze mnie dzisiaj bardziej nastraszyła bo powiedziała, że on wczoraj z laska się położył do łóżka (ta jego laska jest taka masywna, że jakby komuś nią w głowę przywalił to by zabił) 

W jednym masz całkowita rację, Albo on albo ja "

Agencja nabrała wody w usta, podobno czekają na decyzję rodziny czy chcą nowego opiekuna czy dziadek idzie do heimu. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Jupi. 

 Ja jutro  mam spotkanie z nowym pracodawcą :gazeta: . Mój czas wolny będzie podwójnie  płatny.  Słyszał to ktoś :donos:?  10 minut od obecnego  miejsca  zamieszkania w DE.  Zastanawiam się czy odpalić gumy przy rowerze, ni czas podróży skróciłabym  do 3 minut:d

Powodzenia :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pogoda daje się wszystkim we znaki O.o

Dzisiaj tu mam spokojnie ale rano bolała mnie głowa z niewyspania O.o

Kwiaty na tarasie podlalam, zamknęłam dom i już się wyleguje u siebie :d

Niestety to co się wczoraj wydarzyło powoduje, że trzymam się z dala od dziadka :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Widzę, że pogoda daje się wszystkim we znaki O.o

Dzisiaj tu mam spokojnie ale rano bolała mnie głowa z niewyspania O.o

Kwiaty na tarasie podlalam, zamknęłam dom i już się wyleguje u siebie :d

Niestety to co się wczoraj wydarzyło powoduje, że trzymam się z dala od dziadka :(

nadal jesteś tam?

A Mena widziałaś? Piwko wypiłaś? 

Ja zaliczyłam udane zakupy w Mein Taunus Zentrum, 

Jutro ma być jeszcze cieplej a w sobotę burze dopiero

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Janeczka1963 napisał:

nadal jesteś tam?

A Mena widziałaś? Piwko wypiłaś? 

Ja zaliczyłam udane zakupy w Mein Taunus Zentrum, 

Jutro ma być jeszcze cieplej a w sobotę burze dopiero

Niestety nadal tu jestem :smutek:

Mena nie widziałam. Zjadłam pyszne lody ale i tak ledwo  je zmieściłam bo żołądek mam gdzieś w gardle. Piwa nie piłam bo lody były z adwokatem :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

nadal jesteś tam?

A Mena widziałaś? Piwko wypiłaś? 

Ja zaliczyłam udane zakupy w Mein Taunus Zentrum, 

Jutro ma być jeszcze cieplej a w sobotę burze dopiero

Chyba jesteś gdzies blisko mnie:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko:cmok:, Tak dziś znowu będzie gorąco:dobrze:, dopiero jutro mają być burze:334_thunder_cloud_rain:, ale czy będą to się dopiero okaże:nie_mówię:. Z tego gorąca to nawet nic się robić nie chce, tylko leżaczek i do ogródka:555_island: z napojem chłodzącym pod ręką:wino::piwo:. Kawa :kawa: obowiązkowo musi być. Miłego dnia Wam życzę:cmok:

pobrane (1).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Wszystkich w ten upalny, ostatni dzień lipca. Nie narzekajmy bo za chwilę będziemy nucić, A mnie jest szkoda lata "

Czekam na pflege, dziadek śpi w fotelu. 

Rano dzwonili z agencji z informacją, że dalej nie mają odpowiedzi od rodziny O.o

Pytali mnie czy ja rozmawiałam z rodziną. Powiedziałam, że jja już wszystko powiedziałam rodzinie czyli, że nie podejmuje się tu dalej pracować. Jak rodzina zdecyduje się na nowego opiekuna to chyba będę musiała poczekać do wtorku. Czekam na wiadomości :)

Na dzisiaj to tego Wam życzę 

:lody::drink:

Weekend Tschuss GIF by Zomerkamp ZwijndrechtWspaniałego, udanego :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.07.2020 at 09:27, Funny napisał:

Powidła parówkowe  patent Heidi:d

Zamierzam zrobić sobie prezent z powodu otrzymania nowej posady:oklaski:"w między czasie". Niebawem zaczynam nową przygodę:tak2: . Jest akceptacja. Zaczynam tuż po niedzieli. Obym tylko nauczyła się wolniej pracować, to roboty jak w kopalni: wózkami będę mogła geldy do PL wozić:papieros:. Skąd ja tyle wózków wezmę:mur: ?

Oby tylko z wrażenia zamiast musu jabłkowego do słodkiego biszkoptu nie wrzucić parówek:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Zamierzam zrobić sobie prezent z powodu otrzymania nowej posady:oklaski:"w między czasie". Niebawem zaczynam nową przygodę:tak2: . Jest akceptacja. Zaczynam tuż po niedzieli. Obym tylko nauczyła się wolniej pracować, to roboty jak w kopalni: wózkami będę mogła geldy do PL wozić:papieros:. Skąd ja tyle wózków wezmę:mur: ?

Oby tylko z wrażenia zamiast musu jabłkowego do słodkiego biszkoptu nie wrzucić parówek:szydera:

gratulacje kochana, tak trzymać:zwyciezca:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

Zamierzam zrobić sobie prezent z powodu otrzymania nowej posady:oklaski:"w między czasie". Niebawem zaczynam nową przygodę:tak2: . Jest akceptacja. Zaczynam tuż po niedzieli. Obym tylko nauczyła się wolniej pracować, to roboty jak w kopalni: wózkami będę mogła geldy do PL wozić:papieros:. Skąd ja tyle wózków wezmę:mur: ?

Oby tylko z wrażenia zamiast musu jabłkowego do słodkiego biszkoptu nie wrzucić parówek:szydera:

Jakiegoś sklepu tam nie masz w pobliżu? Wózek zakupowy można sobie tam,, pożyczyć ":d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...