Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@beatrix+  w Rossmann  można kupić  podkłady  jednorazowe jakieś  60x50 cm w dziale  gdzie  są pampersy  dla dorosłych. Poza tym  kiedyś  już zastosowałam: worki od  śmieci przeciełam i podłożyłam pod prześcieradło,  żeby uchronić  materac. Upały  idą  wielkimi krokami umrzecie tam  od smrodu i uryny. Działaj. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Witam uropowo,  spokojnego popołudnia życzę,  a jeśli mowa o zwierzaczkach to przedstawiam wam Anais princessa ze schroniska ,adoptowana przez moja przypsiaciółkę,  którą wczoraj odwiedziłam :hura: no i na kawę :kawa: popoludniową  zapraszam :oklaski:

 

20200715_172741.jpg

Cudny i jeszcze ma ludzki  wyraz twarzy.  Fajna mieszanka rasową ten fryz i farba . Cudny. Ciekawe jaki ma charakter?  Ile butów już  pożarł?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

@beatrix+  w Rossmann  można kupić  podkłady  jednorazowe jakieś  60x50 cm w dziale  gdzie  są pampersy  dla dorosłych. Poza tym  kiedyś  już zastosowałam: worki od  śmieci przeciełam i podłożyłam pod prześcieradło,  żeby uchronić  materac. Upały  idą  wielkimi krokami umrzecie tam  od smrodu i uryny. Działaj. 

Te podkłady jednorazowe można zamówić razem z pampersami, pieluchomajtkami, rękawiczkami i płynami do dezynfekcji. Ja na wielu zleceniach dostawałam to wszystko w paczkach. Przez kasę chorych to wszystko się załatwia (chyba). 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Cudny i jeszcze ma ludzki  wyraz twarzy.  Fajna mieszanka rasową ten fryz i farba . Cudny. Ciekawe jaki ma charakter?  Ile butów już  pożarł?

Wygląda na pożeracza butów :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Witam uropowo,  spokojnego popołudnia życzę,  a jeśli mowa o zwierzaczkach to przedstawiam wam Anais princessa ze schroniska ,adoptowana przez moja przypsiaciółkę,  którą wczoraj odwiedziłam :hura: no i na kawę :kawa: popoludniową  zapraszam :oklaski:

 

20200715_172741.jpg

śliczny  piesełek:serce::love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zabitego ćwieka na dwa miesiące: 

  1. Znajoma opiekunka wróciła do domu, a tam w chałupie pusto. Wszystko "wyczyszczone' przez męża
  2. woda leci z wszystkich kranów i światła palą się wszystkimi możliwymi żarówkami od miesiąca
  3. został ten fakt zgłoszony na policję
  4.  Sąsiedzi są  świadkami jak mąż ciągle wynosił toboły
  5. Majątek dziewczyny jest tylko tyle co posiada w "zjazdowej" walizce
  6. Ludzie ludziom gotują zły los
  7. Dlaczego tak jest? :|
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to ślag!! Już się pożegnał,  już dziecko zabrał...poleciałam cichaczem wymyć to okno...bo nie wiadomo czy mgła,  czy śnieg. 

I już polowa mi zostala  prawie , a ten pieron zaś mnie szuka...nóż mać!! Wtopa na całego! Przy okazji próbowałam mu wytłumaczyć,  żeby kupił te gumowe...boszsz...miny srającego kota na pustyni!! Matko...jaki qurważ ciężki naród..

Wenusia znalazła na necie,  wysłalam kołkowi link,  ale czy zrozumie..

Napisałam apel do koordynatorki,  żeby przyjechala zobaczyć efekt.

Może ona go przekona..

Idę Spać,  dziś tyle już kroków zrobiłam,  że Endomondo pokazałoby z 6 km. 

Dziadek żre sernik popijając kawą. 

Do potem!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Mam zabitego ćwieka na dwa miesiące: 

  1. Znajoma opiekunka wróciła do domu, a tam w chałupie pusto. Wszystko "wyczyszczone' przez męża
  2. woda leci z wszystkich kranów i światła palą się wszystkimi możliwymi żarówkami od miesiąca
  3. został ten fakt zgłoszony na policję
  4.  Sąsiedzi są  świadkami jak mąż ciągle wynosił toboły
  5. Majątek dziewczyny jest tylko tyle co posiada w "zjazdowej" walizce
  6. Ludzie ludziom gotują zły los
  7. Dlaczego tak jest? :|

Japdlę!! Kawał gnata i fallusa!! Niech zczeźnie pod mostem!!

Bo my idiotki za dobre jesteśmy dla tych capów,  niańczymy same zamiast dopominac się uwagi. 

Serdecznie jej współczuję...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Mam zabitego ćwieka na dwa miesiące: 

  1. Znajoma opiekunka wróciła do domu, a tam w chałupie pusto. Wszystko "wyczyszczone' przez męża
  2. woda leci z wszystkich kranów i światła palą się wszystkimi możliwymi żarówkami od miesiąca
  3. został ten fakt zgłoszony na policję
  4.  Sąsiedzi są  świadkami jak mąż ciągle wynosił toboły
  5. Majątek dziewczyny jest tylko tyle co posiada w "zjazdowej" walizce
  6. Ludzie ludziom gotują zły los
  7. Dlaczego tak jest? :|

Takie to są, uroki "pracy za granicą :(

Jeszcze ktoś nam zazdrości????? 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Japdlę!! Kawał gnata i fallusa!! Niech zczeźnie pod mostem!!

Bo my idiotki za dobre jesteśmy dla tych capów,  niańczymy same zamiast dopominac się uwagi. 

Serdecznie jej współczuję...

Podpisuje się pod tym co napisałaś :dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, beatrix+ napisał:

Japdlę!! Kawał gnata i fallusa!! Niech zczeźnie pod mostem!!

Bo my idiotki za dobre jesteśmy dla tych capów,  niańczymy same zamiast dopominac się uwagi. 

Serdecznie jej współczuję...

Facet musi mieć nierówno pod sufitem. Zdecydowanie wysłałabym go na badania psychiatryczne. Wynik pozytywny zwolni go z odpowiedzilności  za czyny, niestety. Tylko  ruski kałach tu pomoże. Łapy i łeb uciąć takiemu fallusowi

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Takie to są, uroki "pracy za granicą :(

Jeszcze ktoś nam zazdrości????? 

Najważniejsze, żeby jej zdrowia nie zabrał skubaniec. W gatki i inne lumpy może się na nowo wyposażyć. Trauma do facetów zostanie na zawsze . 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Najważniejsze, żeby jej zdrowia nie zabrał skubaniec. W gatki i inne lumpy może się na nowo wyposażyć. Trauma do facetów zostanie na zawsze . 

Zawsze uważałam, że, najdotkliwsze ciosy zadają nam osoby po których najmniej się tego spodziewamy :(

Podsumowując, śmieć sam się wyniósł ">:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zawsze uważałam, że, najdotkliwsze ciosy zadają nam osoby po których najmniej się tego spodziewamy :(

Podsumowując, śmieć sam się wyniósł ">:(

Masz rację, że dobrze że się sam wyniósł. Ostatnio jak była w domu mąż był bardzo miły. Była przekonana, że próbuje naprawić to co zepsuł. Okazało się, że to była cisza przed burzą. Już w ten czas miał w głowie snuty plan działania. Wszystko robił z premedytacją. Jaką musiał mieć drań satysfakcję, że dała się tymczasowo omamić. Co za historia!!!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Mam zabitego ćwieka na dwa miesiące: 

  1. Znajoma opiekunka wróciła do domu, a tam w chałupie pusto. Wszystko "wyczyszczone' przez męża
  2. woda leci z wszystkich kranów i światła palą się wszystkimi możliwymi żarówkami od miesiąca
  3. został ten fakt zgłoszony na policję
  4.  Sąsiedzi są  świadkami jak mąż ciągle wynosił toboły
  5. Majątek dziewczyny jest tylko tyle co posiada w "zjazdowej" walizce
  6. Ludzie ludziom gotują zły los
  7. Dlaczego tak jest? :|

szkoda słów kochana:przekleństwa:a dziewczyna - głowa do góry, jeszcze zaświeci dla niej słoneczko:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Sąsiedzi są  świadkami jak mąż ciągle wynosił toboły

Ale ,że się światło dniami i nocami non stop pali,to już się nie zainteresowali:(Szkoda. Nir dośc problemó to jeszcze rachunki przyjda horrendalne:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Ale ,że się światło dniami i nocami non stop pali,to już się nie zainteresowali:(Szkoda. Nir dośc problemó to jeszcze rachunki przyjda horrendalne:(

Otóż to !! za wodę  przyszło 600 pln z poprzedniego rozliczenia. To sabotaż. Facetowi firma się sypnęła, żona całe życie od niego  była zależna,  a jest obecnie niezależna. To musi go bardzo boleć . Taki typ. Sąsiedzi jak sąsiedzi: nie ingerują w cudze życie. Kiedyś na sąsadach można było polegać. Dziś wszyscy pozamykali sie w swoich domach i każdy udaje, że nic nie widzi, nic nie słyszy, nic nie kuma.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Dzień dobiegł końca..oby jutro było spokojniejsze. Dobranoc!

Zwykle ma się to o czym się myśli :) . Pozytywe myślenie przede wszystkim:cmok:. Pamiętaj, że najpierw :kąpiel:, żeby mieć różowe stópki:haha:. Dobranoc stópki na noc i cała reszta też :p

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pół dnia mnie nie było a tu tyle wiadomości.  Psy, okna materace i jakiś podły ślubny.  Ciekawa jestem czy tylko ja mam takie szczęście że ślubny nie dość że przystojny, pracowity nie palący nie pijacy, to jeszcze grzeczny nad wyraz i oszczędny...... A może po prostu tak ma być i dlatego do tej pory nie uważałam go za coś nadzwyczajnego. Zaczęłam pracować jako opuekunka  z ciekawości... Nie dla konkretnych pieniędzy tylko zobaczyć jak to jest zarabiać aż takie pieniądze. Dzięki mojej pracy i temu że córka mnie często odwiedzał ona poślubiła De i związała swoją przyszłość z tym krajem. Nigdy nie pracowałam bo czegoś mi brakowało... Raczej dlatego że było to nowe ciekawe doświadczenie. Może też i dlatego mam taki stosunek zarówno i do pracy jak i do siebie..... Ale rzeście się rozpisaly robaczki 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...