Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, beatrix+ napisał(a):

Historie z zębami w roli głównej trwają w pamięci dość długo, jeśli nie na zawsze..

 

A to męża szwagrowi wpadła do studni i wybierać całą wodę musiał, jakieś 20 wiader zanim ząbki się pojawiły...

A to wujek tego samego męża będąc na głębokim rauszu tak siarczyście kichnął, że szczęka poturlała się na ulicę tuż pod nadjeżdżającego TIRa..ani jeden ząbek się nie ostał cały..

 

A to koleżanka na imprezie zakąszała śledzikiem i udało jej się połknąć jedynki na haczykach.. gdzie moje wemby?? Gdzie wemby?? Krzyczała grzebiąc jęzorem w gębie..

A zębów yok- nie było.

Poszli dalej.Przerazona zadzwoniła na pogotowie, tam jej poradziła pani nażryć się chleba duuuzo i czekać dluuugo.Po 3 dniach się pojawiły w sedesie.Wymyte i wygotowane zaś trafiły na swoje miejsce 😳🤣🤣

A to koleżanka pracując na kuchni i wydając obiady na stołówce, tak kichnęła, że ząbek wylądował w zupie pomidorowej..

 

Nie ma człowiek nudy na tym świecie 🤣🙃😳😎🤣🤣

Różnistego rodzaju kleje są dostępne no ale w odległych czasach niestety ich nie było u nas na rynku.Poza tym starsi potrafią konkretnie takiego kleju nałożyć że i we dwóch bida potem od podniebienia oderwać .No nudy richtig ni ma.😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joker napisał(a):

Jestem zaskoczony Lichotą. Znałem go sprzed lat z serialu na Wspólnej i nie podejrzewałem, że to taki level. Film świetny, ale zawiodła mnie końcówka w sali sądowej. 

Dzień dobry. 

Dzisiaj święto demokracji! Głosujcie na swoich!

Światowy Dzień Białej Laski

Dzień Dziecka Utraconego (Dzień Pamięci Dzieci Nienarodzonych i Zmarłych)

Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich

Światowy Dzień Mycia Rąk

Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.

 

Dziołchy, samobadanie piersi to absolutne minimum. DBAJCIE O SIEBIE!

 

Chopy ,dbajcie o siebie ,Richtung specjalista !

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lichota to jeszcze jak cię mogę..ale skund łune wzięły tego kogucika Lesia??? Tać to nawet gendera nie przypomna, a co dopiero mężczyznę..

Poza tym umieścić Maryśkę w knajpie, to nie uchodzi..😎

A tak naprawdę to byłam długie lata w Stockingerze zakochana, i choćby przyszło 1000 atletów i pierdyliard innych wersji Znachora, to tamta obsada dla mnie była najlepsza,o!

Lezakujemy do nadal 😎

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten piękny, pogodny, październikowy dzień. Dzień wyjątkowy, oczywiście wiadomo z jakiego powodu 🌌🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Byłam, głosowałam, z mężem moim i dziećmi, na kogo oczywiście nie zdradzę 😎

Kto jeszcze nie był, to zachęcam, bo każdy głos się liczy, każdy jest ważny 💪

Zachęcam również żeby się badać, może nie da się zapobiec, ale wcześniej wyłapane nowotwory dają większe szanse na wyleczenie. 

Pozdrawiam wszystkich pracujących i wypoczywających na urlopie tak jak ja 😁

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy i jeszcze w tym miesiącu mam zamiar do pracy wrócić 😎🤪

Nie chce mi się wyjątkowo. 

Miłego popołudnia :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był dość udany dzień myślę, że dla wszystkich...bo o ile niektórzy Prezesa jakoś tolerowali, tak myślę że skończyła się szczęśliwe era miesiączek 🙃😎 teraz menopauza🤣🤣jak przeczytałam na jakimś memie.Wreszcie!!

Poza Gienek ma atrakcje a ja z nim..

Gienkowy żołądek nie chce współpracować...
Co wpadnie, zaraz górą wraca.
Czyli 3x było nocne przebieranie i poranne pranie.
Guzikiem czerwonym zrobił larum, skoro jego Hausfrau nie może podawać kropelków.
Co prawda pan z nocnej agencji 🙃🤣🤣😎 powiedział, że zaraz ktoś przyjedzie, to ich zaraz oznaczać może JUTRO.
Na szczęście już za godzinę była opieka extra ściągnięta z wyra, kropelki poszły w ruch, opiekunka legła znów w puch!

I spalimy my tak do rana , aż mnie cisza obudziła i Gienkowi pulsa sprawdziłam.
Jest!
Gienek oczy szeroko otworzył, czego się boisz?

A że kropelki moc porządną mają, chlopina znów zasnął.

Przerwę przeznaczyłam też na spanie, bo wyczytałam że po tym się chudnie zgrabnie🤣🤣😎
Miłego dnia!
P.S
Czas porannych mrozików się zaczął...

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, beatrix+ napisał(a):

Czas porannych mrozików się zaczął...

 

Dla mnie mróz i przymrozki zaczynają się od 8 stopni, wszystko co poniżej to już Antarktyda.  

14 godzin temu, beatrix+ napisał(a):

bo o ile niektórzy Prezesa jakoś tolerowali

Tolerować to ja go będę dopiero teraz. 

Hej, hej. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tak nie działa na Bawarczyka stojącego przed mostem na drugą stronę rzeki,  jak odgłos otwieranego piwa.
Jeśli nawet jest to tylko Radler 😎🤣
Żadne  medykamenty ani witaminowe suplementy nie poprawiły Gienkowi humoru jak ten specyficzny odgłos..

Gieniuś ładnie zjadł ichnie pyry z gzikiem, popił chmielem, po czym zasnął z uśmiechem na twarzy.

I jak niewiele do szczęścia potrzeba... raptem 2koma5🤣🤣
Miłego dnia leniuchy!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucie zdziwienia mnie od dwóch dni trzyma..

Przyjechałam do pracy latem ( wszak do niedawna było bardzo ciepło), aż tu atak mglistej jesieni zaatakował mnie i moją wieś.

Zrobiło się dosyć chłodno...na tyle chłodno że Betusia skarpetki nanizała🤣🤣 i grzejniczek w jadalni a"ałf" zrobiła 😎

Gieniuś ma słabsze momenty po wieczorajszej imprezie z Radlerem.. śpi jak dziecko.

On mówi o końcu końca.Wcale mu się nie dziwię..

Pamiętam, gdy moja Teściowa odchodziła... też jej było absolutnie wszystko jedno.

Jak też mój przypadek z wylewem, gdzie też było mi wszystko jedno ..

Będąc jeszcze w średniej szkole pamiętam słowa jednego z greckich filozofów..

Oczywiście ani imienia jego samego nie , ani dokładnego cytatu.Ale chodzi o sens:

Nie należy bać się śmierci.Gdy my istniejemy przecież jej nie ma..

A gdy ona będzie, nas już nie będzie 😎

 

Ja wyciągam wnisek taki, że w ogóle nie ma szans na spotkanie się z tą mendą 🤣😎🙃

 

I tego się Robaczki trzymajmy!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wam .Nie liczę ile dziś km przełazilam w określonym celu ale cel zdobyty i mnię w biedrze szczyka .😁Dawać mi tu rady co robić bo i bark dalej nie odpuszcza całkowicie .To tak po przekątnej mnie wzięlo czyli lewego sierpowego nie użyje i nie kopnę z prawej strony😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2023 o 12:45, beatrix+ napisał(a):

Nic tak nie działa na Bawarczyka stojącego przed mostem na drugą stronę rzeki,  jak odgłos otwieranego piwa.
Jeśli nawet jest to tylko Radler 😎🤣
Żadne  medykamenty ani witaminowe suplementy nie poprawiły Gienkowi humoru jak ten specyficzny odgłos..

Gieniuś ładnie zjadł ichnie pyry z gzikiem, popił chmielem, po czym zasnął z uśmiechem na twarzy.

I jak niewiele do szczęścia potrzeba... raptem 2koma5🤣🤣
Miłego dnia leniuchy!

Może macie w piwnicy a nie wiecie😁

beer-barrel-956322.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, beatrix+ napisał(a):

@Amaranta Kup w Rossmanie lub Dm.. maść rozgrzewającą z papryką.Ale smaruj tylko w rękawiczkach i tylko miejsce bolące.

Tu ich nie mam ,więc zostaje apteka  a za tydzień Richtung Pl to się w ojczyźnie zaopatrze . Dzięki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Amaranta napisał(a):

Tu ich nie mam ,więc zostaje apteka  a za tydzień Richtung Pl to się w ojczyźnie zaopatrze . Dzięki 😘

Ciekawam tej reakcji na paprykę może być odlotowo 😂

Edytowane przez Amaranta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...