Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam i o Kolumba pytam a i żyje, ale mnie mięsień boli bo se go naderwałam  z letka jak do wody(czyt.jezioro )po schodach właziłam. Ślisko!Trza się było jakoś ratować to teraz bark boli .😕Dobrej nocy Wam a ja pokombinuje jeszcze jak się tu w łóżku umaścić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wskrzeszeni i wskrzeszone (żeby nie było). Wczoraj widziałem na belce podpis chirurżka więc wolę ująć wszystkich.

Dziś mamy:

Dzień dawcy szpiku kostnego!

Międzynarodowy dzień noszenia garnituru

Dzień Ratownictwa Medycznego

Międzynarodowy Dzień Sceptyków

Dzień bez stanika 

Hot Girl GIF

Światowy dzień jaja.

going around stick figure GIF

Mówicie, że nie o takie jajo chodzi? Sceptycy i sceptyczki!

Miłego dnia!

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! 

Wystarczy postraszyć, że se pójdę w piss😜🤣🤣🤣 i wszyscy w dwuszeregu zbiórka!!

Chyba administracja będzie musiała robić takie zjazdy, że zamykamy forum.

Wczoraj wloczylam się po smyntorzu jak zwykle szukając polskich nazwisk.

Aż 5 znalazłam! W tak malutkiej wsi... myślę, że to pwojennne mieszanki narodów tego dokonały.Jak po każdej wojnie, lub wielkim kryzysie ekonomicznym.

Prócz tego, że korzystam z pauzy i wolnego popołudnia ( 2xw tyg) to normalnie zajmuję się pracą.

Ale też lubię przyglądać się fachowym siłom z Sozialu czy Caritasu.

Mój Gienek dorobił się w szpitalu odleżyny.

A " leczenie" odleżyn w Niemczech polega na robieniu codziennie zdjęć i dziwić się jak duża jest locha 😎, pogadać do mnie że źle to wygląda..

Po czym zetrzeć gazikiem ranę, i ponownie zakleić plastrem z gąbki.

ŻADNEJ DEZYNFEKCJI, maści antybiotykowej, antybakteryjnej czy że srebrem.

Nic!!

Po czym z uśmiechem życzyć miłego dnia, że tak musi być 😳

Już trochę lat jestem w tej robocie, może nie za długo...ale wiem, że bakterie odkalowe potrafią szybciej przeprowadzić człowieka na tamten świat niż sam rak, który Gienka zaatakował mi fest i to prawie w całości.Jeszcze tylko glowa funkcjonuje.

Ja wiem, że im wszystko jedno... gościu ma 91 lat i grzecznie powinien już się przeprowadzać na tamten świat..

Tyłko dlaczego w takim smrodzie??😳🤔

 

Dziś jadę na miasto 😎 ostatni dzień jarmarku w Memmingen.

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, beatrix+ napisał(a):

srebrem

Nawet mój kot ma żwirek ze srebrem. Poważnie. Do lat tych co narzekają tylko na nasze służby.

 

30 minut temu, beatrix+ napisał(a):

Aż 5 znalazłam! W tak malutkiej wsi..

A może to opiekunki i opiekuni. W takiej małej wsi może trafił się senior tyran a nasze agencyjki po zaginięciu wypuszczały nową ofiarę. :twarz-uśmiech: A może na czarno to i nikt się zainteresował. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee??? Gdzie są alles? 

Jeszcze śpiom?

Ło na siwicie, jeszcze śpicie?🤣😎

 

Dziś przerwa w betach.Miasto mnie przeciągnęło porządnie, bo chciałam wykorzystać pogodę.A teraz niski front się ściśle i zaprasza w pościele 🤣😎Obiadek czynię wspaniały,placki ziemniaczane 😋 niektórzy będą jadać z tym musem, co pupu nie urywa 🤣🤣a ja po ludzku, czyli z jogurtem i cukrem 🤣🤣

Miłego dnia leniuchy!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy podjęłam się pracy opiekunki na Zaodrzu, tak naprawdę nie bardzo zdawałam sobie sprawę jak bardzo jest to ciężka praca.
Szczególnie dla mnie, gdy wszystkie emocje potrafię mieć nagle na gębie, a trzeba zachować jakieś ramy przy seniorze.

No, ale dziś nie wytrzymałam 😎

To, że my z Gienkiem nadajeny na jednej fali to już było wiadomo w drugin dniu pracy, gdy mi wyjawił swoje myśli na temat stowrzonych przez siebie dzieci.

Ale dziś mój podopieczny przeszedł samego siebie i o mały włos, nie wybiłby szyby w oknie swoją sztuczną szczęką 🤣🤣🤣🤣😎😎
Ja znieruchomiałam🤣😎a Gienek ryknął gromkim śmiechem, po czym za chwilę mu powietrza zbrakło i musiał się uspokoić.
A ja???

A biedna ja wydałam z siebie salwę na dwa landy, miejscowy i sąsiedni, ale przecież nie mogę się śmiać z Szefa😎
Zatem śmiałam się różnymi częściami ciała, jak też bezdźwięczny śmiech rozniósł się po moich oblanych tłuszczem trzewiach 🤣🤣🤣 
I co jakiś czas wontrąba skurczu dostała, a to płuco uchem wyjść chciało, z drugiej zaś strony szew po woreczku wyciętym ponad 20lat temu trzeszczał potwornie, nie wspomnę że uplakana, usmarkana byłam do imentu z trzęsącymi się że śmiechu plecami.

Na dodatek atak napadł mnie, gdy Gienio podwieczorkiem był karmiony i łyżeczka z pysznym deserkiem nie zawsze trafiała do jego jamochłonu..

Tak, czy siak szczękę znalazłam pod kaloryferem, umyłam i oddałam właścicielowi, następnie poszłam odpocząć po katorżniczej pracy jaką było karmienie leżącego seniora 😎

Historia ze szczęką przypomniała mi wczesne czasy na poczcie, gdy to imienny Haliny były.
I koleżanka w taki sposób zgubiła górny garnitur, gdy przez otwarte okno z 2 p.zamawiala u kolegi napoje różnego rodzaju .
Anzug się odnalazl w trawie-  na szczęście przed miejską kosiarką🤣🤣🤣

P.s
No i nas zaatakowała jesień.
Licząc krople deszczu, czekam na wiosnę.
A ona już za ..158

Miłego wieczoru!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było zbyt fajnie z Gienkiem, to dosięgła nas kara za te szczęki i całą noc nikto nie spał..

Pdp miał atak żołądka i wymioty całą noc.Dopiero nad ranem się atrakcje, wątpliwe zresztą, uspokoiły.
Co zatem idzie jestem jak duża szlapa😎😳

Relacji z wychodnego Pańci dziś nie będzie, bo pogoda i nastrojenie złe.
Będę pilnować mebli.
I Turków.🤣🤣

Lubię oglądać ich filmy.🙃
Ktoś ogląda tureckie seriale?

P.s

Dziś odsypiamy nockę.

Miłego dnia!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historie z zębami w roli głównej trwają w pamięci dość długo, jeśli nie na zawsze..

 

A to męża szwagrowi wpadła do studni i wybierać całą wodę musiał, jakieś 20 wiader zanim ząbki się pojawiły...

A to wujek tego samego męża będąc na głębokim rauszu tak siarczyście kichnął, że szczęka poturlała się na ulicę tuż pod nadjeżdżającego TIRa..ani jeden ząbek się nie ostał cały..

 

A to koleżanka na imprezie zakąszała śledzikiem i udało jej się połknąć jedynki na haczykach.. gdzie moje wemby?? Gdzie wemby?? Krzyczała grzebiąc jęzorem w gębie..

A zębów yok- nie było.

Poszli dalej.Przerazona zadzwoniła na pogotowie, tam jej poradziła pani nażryć się chleba duuuzo i czekać dluuugo.Po 3 dniach się pojawiły w sedesie.Wymyte i wygotowane zaś trafiły na swoje miejsce 😳🤣🤣

A to koleżanka pracując na kuchni i wydając obiady na stołówce, tak kichnęła, że ząbek wylądował w zupie pomidorowej..

 

Nie ma człowiek nudy na tym świecie 🤣🙃😳😎🤣🤣

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Amaranta napisał(a):

Ps:Znachora dziś obejrzałam tego najnowszego i polecam .

Jestem zaskoczony Lichotą. Znałem go sprzed lat z serialu na Wspólnej i nie podejrzewałem, że to taki level. Film świetny, ale zawiodła mnie końcówka w sali sądowej. 

Dzień dobry. 

Dzisiaj święto demokracji! Głosujcie na swoich!

Światowy Dzień Białej Laski

Dzień Dziecka Utraconego (Dzień Pamięci Dzieci Nienarodzonych i Zmarłych)

Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich

Światowy Dzień Mycia Rąk

Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.

 

Dziołchy, samobadanie piersi to absolutne minimum. DBAJCIE O SIEBIE!

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...