Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry🙂

Firma dalej mnie zwodzi.Nie ma zmienniczki ,nie ma transportu...Do tego "bo rodzina pytała czy nie zostałaby pani kilka dni dłużej?"Nigdy w życiu!Asekuracyjnie posłałam wypowiedzenie dalszej współpracy z dniem zakończenia tego zlecenia😁

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał(a):

Dzień dobry🙂

Firma dalej mnie zwodzi.Nie ma zmienniczki ,nie ma transportu...Do tego "bo rodzina pytała czy nie zostałaby pani kilka dni dłużej?"Nigdy w życiu!Asekuracyjnie posłałam wypowiedzenie dalszej współpracy z dniem zakończenia tego zlecenia😁

Już raz się zgodziłaś przecież. Powiedz im, że mieli wystarczająco dużo czasu + przedłużenie. Tam nie ma strachu bo jest córka więc samej podopiecznej nie zostawisz a one niech mają tak jak się zachowywały. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ankka2 Nie godziłam sie na przedłużenie pobytu.I tutaj moim PDP jest mąż,a żona to taki przysłowiowy"kwiatek do kożucha który oficjalnie nie wymaga żadnej opieki,a jest bardziej absorbujący niż małżonek którego mam w umowie

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

@Ankka2 Nie godziłam sie na przedłużenie pobytu.I tutaj moim PDP jest mąż,a żona to taki przysłowiowy"kwiatek do kożucha który oficjalnie nie wymaga żadnej opieki,a jest bardziej absorbujący niż małżonek którego mam w umowie

 

Pomyliłam z kimś kto pisał, że już kilka dni jest dłużej. mam nadzieję, że zjedziesz szybko!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

@Ankka2 Nie godziłam sie na przedłużenie pobytu.I tutaj moim PDP jest mąż,a żona to taki przysłowiowy"kwiatek do kożucha który oficjalnie nie wymaga żadnej opieki,a jest bardziej absorbujący niż małżonek którego mam w umowie

 

Coś już wiesz?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał(a):

@Joker Nic nie wiem.Dzisiejszego dnia zero odzewu ze strony firmy.Jutro rano próbuję sie do nich dodzwonić,jak sie nie uda to rezerwuję sobie powrót a im wyślę sms-a z informacją i rachunek po powrocie do do domu

 

Ankka2 ma rację z tym, że w razie problemów to babcia nie zostaje sama. Zapytaj może córki co ustaliła z agencją bo ty musisz wracać i że w dniu takim i takim wyjeżdżasz. Zawsze uważałem, że +-3 dni jest w normie, bo różnie bywa a i mnie się zdarzyło poślizgnąć.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 09:29, Patrycja781 napisał(a):

Dzień dobry😁Firma przed chwilą zarezerwowała mój powrót,także jutro do domu:d

Super. Daj znać z :dom2: zanim znikniesz na zasłużonym odpoczynku. I pozdrów chłopaków! 

Dzisiaj mamy

Dzień borsuka :borsuk: Nie znam żadnegi. 

Światowy Dzień Porażenia Mózgowego 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia :cyfra2: x :cyfra2:

Światowy Dzień Uśmiechu :twarz-uśmiech:

Życzę dużo uśmiechu zwłaszcza pracującym bo reszcie niczego nie brakuje

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Patrycja781 napisał(a):

@Joker Już w domu :) Chłopaki maja się dobrze,ja też.Choć wczoraj dość ciężko dochodziłam do siebie...

Odpoczywaj i zmieniaj sztelę. 

Dzisiaj mamy światowy dzień ośmiornicy, dzień podologii i światowy dzień biometrii oka. 

:ośmiornica:

Miłego wszystkim!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 13:51, Patrycja781 napisał(a):

@Joker Już w domu :) Chłopaki maja się dobrze,ja też.Choć wczoraj dość ciężko dochodziłam do siebie...

Dobrze. Odpoczywaj i od nas się odcinaj!

Witajcie. U mnie już grzeją i co z tego jak tydzień do wyjazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zaspać do pracy.

Ale tak fest 🤣, że w ogóle budzika nie słyszałam, ani ciula z Caritasu.Potem się okazało, że nie dzwonił w ogóle dzwonkiem.

Nic to! Pdp i tak nigdzie nie uciekł 😎

Jutro wolne popołudnie i jadę do Memmingen na Jahrmarkt.

U nich tydzień fiesty, akurat gdy w  Monachium opadł kurz po Oktoberfest.Ktos będzie na mnie czekał?🤣😜

Miłego popołudnia!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał(a):

Skoro wszyscy wymarli, to i ja nie mam co tu robić..

No cóż, wszystko się kiedyś kończy.

To i forum ma swój koniec.

Trzymajcie się ciepło, gdziekolwiek jesteście!

 

Administrację proszę o usunięcie mojego profilu.

Więcej ludzi przychodzi po ogłoszenia niż na rozmowy. Ja sama mało piszę i raczej czytam i to nie tylko ja

 

image.png.8460dc6256dff2ee78d05ec1b6c69a4d.png

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, beatrix+ napisał(a):

Skoro wszyscy wymarli, to i ja nie mam co tu robić..

 

Number One Horror GIF by lilcozynostril

wystarczy zawołać. Leżymy i nie zawsze słyszymy. 

Dzisiaj mamy dzień reumatyzmu, dzień bezpiecznego komputera, dzień Kolumba w Ameryce i światowy dzień Wzroku. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, beatrix+ napisał(a):

Skoro wszyscy wymarli, to i ja nie mam co tu robić..

No cóż, wszystko się kiedyś kończy.

To i forum ma swój koniec.

Trzymajcie się ciepło, gdziekolwiek jesteście!

 

Administrację proszę o usunięcie mojego profilu.

Ty chyba masz coś z głową.Nie rozumie Cie!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...